Veselý do finále v Marbelle neprošel, Jebavý vyhrál čtyřhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2022 (20:09)     Sekcia sport

Tenista Jiří Veselý neuspěl v boji o finále na challengeru ve španělské Marbelle. V semifinále antukového turnaje dnes česká jednička podlehla domácímu Jaumemu Munarovi 3:6, 4:6. I tak si Veselý polepší v žebříčku ATP, v němž by se měl posunout o osm míst na 70. příčku. celý článek

Veselý do finále challengeru v Marbelle neprošel, Jebavý má titul ze čtyřhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (20:05)     Sekcia sport

Jiří Veselý neuspěl v boji o finále na tenisovém challengeru ve španělské Marbelle. V semifinále antukového turnaje česká jednička podlehla domácímu Jaumemu Munarovi 3:6, 4:6. I tak si Veselý polepší v žebříčku ATP, v němž by se měl posunout o osm míst na 70. příčku.

Tenista Jebavý je v Kitzbühelu po dvou a půl letech ve finále deblu na ATP Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2021 (20:34)     Sekcia sport

Český deblista Roman Jebavý si na antukovém turnaji v Kitzbühelu zahraje po dvou a půl letech o titul na okruhu ATP Tour. Ve finále dvouhry je norský tenista Casper Ruud, jenž útočí na třetí triumf během tří týdnů.

Nor má unikát! Turnajový hattrick během tří týdnů. Jebavý na trofej v Kitzbühelu nedosáhl

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2021 (23:27)     Sekcia sport

Tenista Roman Jebavý v Kitzbühelu pátý titul ve čtyřhře na okruhu ATP nezískal. S Nizozemcem Matwé Middelkoopem se probojoval do finále po dvou a půl letech, ale v roli nasazených trojek podlehli domácí dvojici Alexander Erler, Lucas Miedler 5:7 a 6:7.

Tenista Jebavý v Kitzbühelu na titul ze čtyřhry nedosáhl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2021 (14:59)     Sekcia sport

Veselý se na challengeru ve Francii dočkal po roce a půl turnajového titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2021 (17:16)     Sekcia sport

Tenista Jiří Veselý vyhrál challenger ve francouzském Mouilleron-Le-Captif a po více než roce a půl se dočkal turnajového titulu. V česko-slovenském finále zdolal druhý nasazený Veselý, jemuž aktuálně patří ve světovém žebříčku 84. místo, Norberta Gombose 6:4, 6:4.

Smíšenou čtyřhru vyhráli Sie Šu-wej a Zieliňski, junior Kumstát ve finále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.01.2024 (07:03)     Sekcia sport

Melbourne - Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Sie Šu-wej z Tchaj-wanu a Jan Zieliňski z Polska. Ve finále porazili 6:7, 6:4 a 11:9 americko-britskou dvojici Desirae Krawczyková, Neal Skupski....

Finále LET v Marbelle ovládla Ašoková, nejlepší z Češek byla Melichová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.11.2023 (17:15)     Sekcia sport

Marbella (Španělsko) - Finálový turnaj golfové série Ladies European Tour v Marbelle vyhrála díky skvělému závěrečnému kolu Indka Aditi Ašoková. Nejlepší z kvarteta českých hráček byla nakonec Jana...

Jebavý s Molčanem padli v Banja Luce

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2023 (14:10)     Sekcia sport

enisový turnaj mužů v Banja Luce (antuka, dotace 630.705 eur): Čtyřhra - 1. kolo: Doumbia, Reboul (3-Fr.) - Jebavý, Molčan (ČR/SR) 6:2, 6:1.

Barcelona druhé finále s Realem otočila v koncovce, Veselý se blýskl i trojkou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2023 (21:29)     Sekcia sport

Jan Veselý byl s 18 body druhým nejlepším střelcem FC Barcelona, jeho tým vyhrál i druhé finále španělské basketbalové ligy. V dramatickém utkání porazil Real Madrid 86:85 a jedno vítězství ho dělí od titulu. Tomáš Satoranský přispěl k výhře čtyřmi body či pěti doskoky. Jubilejní 20. mistrovský titul může katalánský klub vybojovat v úterý, kdy se bude hrát v Madridu.

Djokovič nastoupí ve finále proti Medveděvovi, čtyřhru vyhrál Slovák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (08:48)     Sekcia sport

Osminásobný vítěz turnaje versus mladý vyzyvatel prahnoucí po premiérové grandslamové trofeji. Takové kulisy přináší finále tenisového Australian Open. V boji o titul v něm soupeří Srb Novak Djokovič a Rus Daniil Medveděv, utkání sledujeme od 9:30 v podrobné reportáži.