Vydra se vrátil po dvou měsících, proti Evertonu nahrál na vítězný gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2022 (23:06)     Sekcia sport

Český fotbalový útočník Matěj Vydra se po více než dvou měsících vrátil do sestavy Burnley a pět minut před koncem s Evertonem nahrál na vítězný gól na 3:2. Burnley v dohrávce 19. kola anglické ligy vyhrálo po sérii čtyř porážek a posunulo se na osmnácté místo pouhý bod za středečního soupeře, jenž je na první nesestupové pozici. celý článek

Vydra se vrátil do sestavy Burnley

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2022 (22:39)     Sekcia sport

Matěj Vydra se po více než dvou měsících vrátil do sestavy Burnley a pět minut před koncem ligového souboje s Evertonem nahrál na vítězný gól na 3:2.

Jako bych začínal novou sezonu. Brankář Furch se vrátil po dvou měsících

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2024 (08:33)     Sekcia sport

Brankář Dominik Furch naskočil do zápasu po dlouhých dvou měsících, které promarodil. Vrátil se do sestavy brněnské Komety v zápase v Třinci a Oceláři ho přivítali hodně drsně – dvěma góly během třinácti vteřin.

Sliboval pomstu 'nafoukaným' Čechům, teď si ji útočník Kanady užívá: Nádherný pocit

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2023 (14:43)     Sekcia sport

Stal se hrdinou semifinálového obratu proti Američanům, jimž dva góly dal a na dva nahrál, a jednu z klíčových rolí sehrál i ve finále MS do dvaceti let proti České republice. Kanadský útočník Joshua Roy nahrál Dylanu Guentherovi v prodloužení na vítězný gól. A užíval si obzvlášť slastné pocity.

Vydra s prázdnou. Everton otočil proti Burnley třemi góly během šesti minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2021 (23:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu doma třemi góly během šesti minut otočili skóre proti Burnley a ve 4. kole anglické ligy vyhráli 3:1. Český reprezentační útočník Matěj Vydra přišel v dresu hostů na trávník v 76. minutě, skóre se ale už nezměnilo.

Vydra se vrátil a slyší chválu. Byl platný, důležitá asistence, zní z Burnley

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2022 (12:25)     Sekcia sport

Pochvalu za povedený návrat po zranění si vysloužil reprezentační fotbalista Matěj Vydra, který ve středu pomohl Burnley přihrávkou na vítězný gól k důležité ligové výhře 3:2 nad Evertonem. Tým trenéra Simona Dyche tak nadále živí šanci na záchranu v Premier League a přiblížil se k soupeři na rozdíl jednoho bodu. Právě Everton drží poslední místo zajišťující setrvání v soutěži.

Vydra sklidil za návrat i přihrávku na vítězný gól pochvalu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (11:32)     Sekcia sport

Pochvalu za povedený návrat po zranění si vysloužil český fotbalista Matěj Vydra, který ve středu pomohl Burnley přihrávkou na vítězný gól k důležité ligové výhře 3:2 nad Evertonem. Tým trenéra Simona Dycheho nadále živí šanci na záchranu v Premier League a přiblížil se ke svému soupeři na rozdíl jednoho bodu. Právě Everton drží poslední místo zajišťující záchranu v soutěži.

Krmenčík minutu po příchodu na hřiště nahrál na vítězný Brugg

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2020 (23:20)     Sekcia sport

Útočník Michael Krmenčík nahrál na jediný gól FC Bruggy, který v belgické fotbalové lize porazil Kortrijk. Českému reprezentantovi se to povedlo jen minutu poté, co přišel jako střídající hráč na hřiště.

Záchrana v Premier League je blíž, Vydra se dočkal po půl roce. Důležitější gól než ten minulý, oddechl si

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2022 (12:54)     Sekcia sport

K záchraně v Premier League je teď se svým týmem o kousek blíž. Matěj Vydra dal rozhodující gól, zařídil vítězství Burnley nad Wolverhamptonem. Celek trenéra Mikea Jacksona bodoval díky druhé trefě českého útočníka v sezoně potřetí za sebou a vyhoupl se v neúplné tabulce na nesestupové 17. místo. Od osmnáctého Evertonu ho dělí dva body, soupeř má ale zápas k dobru.

Van der Poel se vrátil vítězně do cyklokrosového SP, Boroš byl v Hulstu 15.

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (14:49)     Sekcia sport

Čtyřnásobný mistr světa Mathieu van der Poel z Nizozemska se po téměř roce vrátil do cyklokrosového Světového poháru a byl to vítězný comeback. Na domácí trati v Hulstu cyklistický univerzál, jenž sbírá úspěchy i na silnici a horských kolech, vyhrál s vypuštěným závěrem s přehledem před Belgičany Laurensem Sweeckem a Elim Iserbytem. Nejlepší český jezdec Michael Boroš se po dvou závodech vrátil do první dvacítky a dojel patnáctý.

Arsenal podruhé v řadě padl, nestačil na trápící se Everton

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (23:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu gólem v nastavení otočili dohrávku 15. kola proti Arsenalu a vítězstvím 2:1 ukončili po osmi zápasech šňůru bez výhry v anglické lize. Vítězný gól vstřelil v druhé dodatečné minutě Demarai Gray.

Everton otočil v nastavení zápas s Arsenalem, ukončil čekání na výhru

Český bek se dočkal gólu v NHL po dvou měsících

Everton otočil zápas třemi góly během šesti minut

Po 14 měsících zpátky na hřišti. Každým týdnem je to lepší, říká Klečka

Leicesteru to proti Čechům nejde. Vydra dal liškám svůj první ligový gól v sezoně

Fotbalista Davies se po koronaviru a potížích se srdcem vrátil k tréninku

Pogba do Evertonu? Juventus s ním chce zrušit kontrakt

Štybar se po čtyřech měsících vrátil v Norsku do závodního pelotonu

Španěl se po dvou měsících vrátil na kurty výhrou ve Washingtonu

Paradoxně nám pomohli Hradečtí, popsal navrátilec Bačkovský kuriózní moment

Mrázek hvězdou večera. Do NHL se vrátil do NHL vychytanou nulou

Plzeňský hrdina Vydra: Obhajoba? Stát se může cokoli, fotbal nemá logiku a míč je kulatý!

ONLINE: Arsenal neproměňuje šance a Burnley srovnává, hraje i Vydra

Cyklista Štybar se po čtyřech měsících vrátil v Norsku do závodního pelotonu

ONLINE: Češi v akci. Vydra proti Leedsu, večer hraje West Ham

Erling Haaland je zpět. Na 2 góly Evertonu potřeboval 2 střely na bránu

Trenér Evertonu zuří: Video? Celá ta věc s obrazovkou je fraška!

Kanadský útočník Latta po dvou měsících v Litvínově skončil

ONLINE: Odskočí rivalům? Arsenal v dohrávce čelí Evertonu, v akci i Liverpool

Federer zažil vítězný návrat na kurty! Byla to ale pořádná dřina

Manchester City kvůli koronaviru proti Evertonu nenastoupí

Nadal se po pěti měsících vrátil triumfem v Melbourne, ženský turnaj ovládla Halepová

ONLINE: Vydra proti Chelsea v základu, později West Ham hostí Liverpool

Po porážce ve Vídni vítězný ligový start, rozhodl Hubníkův vlastní gól

Derby o Manchester slibuje velkolepou podívanou. Chelsea jde proti Ancelottiho Evertonu

Útočník Vydra pomohl Burnley gólem v nastavení k postupu v poháru

Souček ve West Hamu znovu za hvězdu, gólem z 86. minuty rozhodl o výhře nad Evertonem