HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor využívá přesilovku

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (16:22)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi nezvládli úvodní domácí duel semifinálové série proti Třinci, když prohráli v prodloužení 3:4. Bruslaři v závěru třetí třetiny ztratili dvoubrankový náskok. V prodloužení rozhodl Hrňa. Oceláři vedou v sérii 3:0 na zápasy. Sparta by si v případě dvou výher na jihu Čech zajistila místenku v boji o titul poprvé od roku 2016. Duel můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži. celý článek

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor vede nad Spartou

HOKEJ ONLINE: Drama vrcholí! Boleslav znovu zvyšuje náskok. Motor využívá přesilovku

O první výhru v semifinále play off extraligy usilují hokejisté Mladé Boleslavi a Českých Budějovic. Oba celky prohrály úvodní duely v arénách favoritů a prostor k odvrácení vyřazení se pro ně výrazně zúžil. Třinec usiluje na ledě Bruslařského klubu již o čtvrtou finálovou účast v řadě. Sparta by si v případě dvou výher na jihu Čech zajistila místenku v boji o titul poprvé od roku 2016. Oba duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Motor využívá přesilovku, znovu se blýskl jubilant. Liberec zaskočil Spartu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.03.2022 (16:46)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce a Pardubic zůstali díky sobotním výhrám ve hře o extraligový titul a v pátých čtvrtfinálových zápasech odvracejí další mečbol na ledě soupeře. Dynamo hraje od 17:00 v Českých Budějovicíce a stav je 3:3, Bílí Tygři nastoupili od 19:00 na Spartě a vedou 1:0. Obrat z 0:3 na zápasy se dosud nikomu v play off domácí nejvyšší soutěže nepodařil. Oba duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Šok pro Spartu, Třinec zase vede! Kladno dostává nařezáno

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2021 (17:01)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zvítězili v utkání 34. extraligového kola na ledě Českých Budějovic 3:1. Plzeň sice prohrávala s Mladou Boleslaví 0:1, ale nakonec v prodloužení urvala vítězství 2:1. Slaví i Zlín, jenž v prodloužení rozhodl o výhře 2:1 na ledě Vítkovic. Na programu jsou i další dva duely. Na ledě Sparty bojuje od 18:30 vedoucí Třinec (vysílá O2 TV Sport). Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na webu Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Slovinsko využívá přesilovku a vede nad zámořským gigantem

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (09:06)     Sekcia sport

Mistrovství světa v ledním hokeji pokračuje v neděli dalšími duely. Ve skupině BKanada hraje se Slovinskem. Utkání začalo v 11:20 a vysílá ho živě ČT Sport Plus. Online reportáž nabízí web Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Francie využívá přesilovku, Maďarsko však vyrovnává

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (09:17)     Sekcia sport

Mistrovství světa v ledním hokeji pokračuje v úterý dalšími duely. Ve skupině A v Tampere Francie změří síly s Maďarskem. Utkání začíná v 19:20 a sledovat jen můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Boj o titul začal zhurta, Sparta využívá přesilovku!

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2022 (14:20)     Sekcia sport

Týdenní čekání je u konce, souboj o Masarykův pohár je tady! Na ledě Třince se hraje úvodní bitva letošního finále play off extraligy, v němž Oceláře vyzývá pražská Sparta. Třinec je v souboji o trofej počtvrté za sebou a usiluje o zlatý hattrick, Sparta se do boje o zlato prodrala po šesti letech. Na triumf čeká od roku 2007. Průběh utkání sledujte od 17 hodin v podrobné online reportáži na Sport.cz, přímý přenos vysílá ČT sport a O2 TV Sport.

HOKEJ ONLINE: Motor se vytáhl na Třinec. Olomouc dobyla Plzeň, Sparta vede

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2020 (16:16)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga v pátek pokračuje pěti zápasy. První Třinec v utkání 26. kola podlehl na ledě posledních Českých Budějovic (1:2 PP), druhá Plzeň prohrála s třináctou Olomoucí taktéž 1:2 po prodloužení. Třetí Karlovy Vary padly s šestým Hradcem Králové 3:4. Na programu jsou ještě dvě dohrávky. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. O2 TV Sport vysílá duel Sparty s Vítkovicemi (2:1). V posledním duelu hraje Liberec s Boleslaví (3:2).

HOKEJ ONLINE: Šok pro Spartu, Třinec opět navyšuje náskok! Kladno dohánělo manko marně

Hokejisté Olomouce zvítězili v utkání 34. extraligového kola na ledě Českých Budějovic 3:1. Plzeň sice prohrávala s Mladou Boleslaví 0:1, ale nakonec v prodloužení urvala vítězství 2:1. Slaví i Zlín, jenž v prodloužení rozhodl o výhře 2:1 na ledě Vítkovic. Kladenští Rytíři prohrávali v Liberci už 0:3, ale pak se jim povedlo duel zdramatizovat, když snížili na rozdíl jediné trefy. Víc už ale nedokázali a odjeli domů bez bodu. Na ledě Sparty bojuje od 18:30 vedoucí Třinec (vysílá O2 TV Sport). Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na webu Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Potvrdí Třinec extraligovou dominanci?

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2020 (16:32)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má v pátek na programu jeden zápas. Dohrávku 4. kola sehraje první Třinec a dvanáctá Olomouc. Utkání můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. Duel vysílá od 17 hodin O2 TV.

HOKEJ ONLINE: Třinec se doma trápí, Hanáci vedou

HOKEJ ONLINE: Švýcaři ubránili kanadskou přesilovku

HOKEJ ONLINE: Třinec se doma trápí, favorit ještě nedal ani gól

HOKEJ ONLINE: Sparta už řádí a je blízko druhé výhře. Třinec v infarktové bitvě srazil Boleslav

HOKEJ ONLINE: Kometa využívá přesilovku a jde do vedení!

HOKEJ ONLINE: Motor zvyšuje náskok! Třinec otočil a je krok od finále

HOKEJ ONLINE: Bitva gigantů, Třinec otáčí zápas! Kometa i Motor opět padly, Hradec nezaváhal

HOKEJ ONLINE: Lídr z Třince na stobodovou hranici nedosáhl, Motor po obratu slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Hradec loupil na Spartě! Třinec prohrává, Plzeň otáčí zápas s Libercem

HOKEJ ONLINE: Třinec hraje v Plzni. Prolomí domácí sérii porážek?

HOKEJ ONLINE: Urputná bitva o první gól, Třinec hraje s Boleslaví. Sparta se chystá na Motor

HOKEJ ONLINE: Liberec přežil dvojitou přesilovku a snižuje! Čtvrtfinále pokračuje také na Spartě

HOKEJ ONLINE: Sparta, Třinec a Boleslav slaví, Plzeň prohrála v Pardubicích

ONLINE: Finsko - Rusko 0:1. Grigorenko využívá první finálovou přesilovku

HOKEJ ONLINE: Sparta nestačí v Hradci! Zlín se znovu přiblížil Kladnu. Slaví i Třinec

HOKEJ ONLINE: Poslední Motor vyzve lídra! Mladá Boleslav bojuje o druhé místo

HOKEJ ONLINE: Tyčka spasila Boleslav, Třinec bojuje o druhou výhru. Sparta se chystá na Motor

HOKEJ ONLINE: Nadějný úvod Komety je pryč, Třinec už vládne. Sparta i podruhé slaví

HOKEJ ONLINE: Nadějný úvod Komety je pryč, Třinec už dominuje. Sparta i podruhé slaví

HOKEJ ONLINE: Švýcaři bleskově využívají přesilovku!

HOKEJ ONLINE: Poslední Motor jde na lídra! Mladá Boleslav bojuje o druhé místo

HOKEJ ONLINE: Třinec už vede, Motor zabral! Litvínov zvyšuje náskok

HOKEJ ONLINE: Gól! Šulák dělovkou v prodloužení rozhodl a Češi slaví

HOKEJ ONLINE: Liberec otáčí, Kometa ovládla přestřelku. Motor ukončil vítěznou sérii Sparty!

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání České Budějovice - Třinec

HOKEJ ONLINE: Bitva gigantů, Liberec hostí Třinec. Hraje Kometa i Motor, Hradec už slaví

HOKEJ ONLINE: Kometa třemi góly zaskočila Litvínov, Motor otáčí zápas se Spartou!

HOKEJ ONLINE: Třinec hraje s Pardubicemi. Kdo ovládne letní pohár?

HOKEJ ONLINE: Po včerejších emocích je tu čtvrté finále. Pustí Sparta Třinec k mečbolu?

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno vydřelo výhru v Plzni

HOKEJ ONLINE: Sparta, Třinec, Liberec a Boleslav slaví, Plzeň prohrála v Pardubicích