Rada našel v nouzi žolíka, Ikaunieks zajistil domácím 14. remízu v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (17:52)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté remizovali ve 28. kole první ligy doma se Zlínem 1:1 a se 14 nerozhodnými výsledky jsou remízovým králem nejvyšší soutěže. Hosté vedli od páté minuty zásluhou Adama Hlouška, v 72. minutě vyrovnal hned po svém příchodu na hřiště lotyšský útočník Davis Ikaunieks. Ještě předtím domácí Václav Pilař neproměnil penaltu. Zlín si na 11. místě udržel naději na účast ve střední nadstavbové skupině. Severočeši jsou jen o místo níž, ale budou hrát jen ve skupině o záchranu. celý článek

Jablonec - Hradec Kr. 1:1, gól na poslední chvíli, trefil se Ikaunieks

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (17:29)     Sekcia sport

Bod za domácí remízu zajistil jabloneckým fotbalistům kteří jsou namočeni do hry o záchranu v první lize, až střídající útočník Ikaunieks, který v poslední minutě odpověděl na předchozí trefu hradeckého Kubaly. Utkání 24. kola skončilo 1:1.

Novák zajistil Fenerbahce třetím gólem v sezoně remízu s Besiktasem

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2022 (20:43)     Sekcia sport

Reprezentační obránce Filip Novák v 36. kole turecké fotbalové ligy zařídil Fenerbahce gólem remízu 1:1 v istanbulském derby na hřišti Besiktase. Jednatřicetiletý levý bek se prosadil potřetí v sezoně a jeho tým je blízko druhému místu. Titul si už s předstihem zajistil Trabzonspor.

Povedené střídání přineslo fotbalistům Jablonce čtrnáctou remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2022 (09:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zase jen remizovali a v první lize jsou dál těsně nad barážovými příčkami na 12. místě. V neděli jim zachránil v domácím utkání 28. kola nerozhodný výsledek 1:1 se Zlínem až střídající Ikaunieks.

Jablonec vyhrál v Tipsport lize nad rezervou Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2022 (12:52)     Sekcia sport

Zimní fotbalová Tipsport liga: Skupina A (Xaverov - Horní Počernice): FK Jablonec - Sparta Praha B 3:2 (1:0) Branky: 28. a 49. Malínský, 57. Ikaunieks - 60. Dudl, 70. Žížala. Jablonec: Vajner - Holík, Štěpánek, Kubista, Surzyn - Hübschman - Malínský, Vaníček, Smejkal, Nykrín - Ikaunieks. Trenér: Rada.

Z béčka k pohárovému hattricku. Supernáhradník poslal Duklu do čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2023 (18:00)     Sekcia sport

Přišel, viděl a za necelých 13 minut nastřílel hattrick. Záložník Lukáš Buchvaldek naplnil definici dokonalého žolíka a postrčil Duklu ke vstupence do čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu. „To on nám zajistil postup,“ chválil trenér Petr Rada po osmifinálové výhře 3:1 nad Vyškovem.

Bohemians - Jablonec 1:1, remízu a ligovou záchranu vystřelil útočník Huf

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2024 (17:52)     Sekcia sport

Už po druhém kole ligové nadstavbové skupiny o udržení mají fotbalisté Bohemians jistotu účasti v nejvyšší soutěži i v další sezoně. Na domácím hřišti remizovali 1:1 s Jabloncem a na barážové příčky už klesnout nemohou. Dlouho se nemohli dostat do zápasu, klíčový bod nakonec zajistil tři minuty před koncem Huf.

Zlín oživuje žolík Bartošák. Vepředu se cítím lépe, říká univerzál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (13:10)     Sekcia sport

Může hrát na kraji obrany, zálohy, ale nejvíce mu sedí pozice levého křídelníka. A teď také střídajícího žolíka, jehož góly křísí zlínské fotbalisty. V Českých Budějovicích jim trefa Lukáše Bartošáka vynesla remízu 2:2, v domácím utkání s Libercem znamenala vítězství 2:1.

Bohemians - Brno 1:1, dva odvolané góly, bod hostům zajistil Řezníček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2023 (17:10)     Sekcia sport

Nejlepší ligový střelec Jakub Řezníček zajistil Brnu svým čtrnáctým gólem v sezoně remízu 1:1 na Bohemians. V duelu 21. kola odpověděl na vedoucí branku domácího Erika Prekopa. Po jednom gólu na obou stranách odvolal v první půli videorozhodčí.

V základu nejsi, ale neuraz se! Plzeň si hýčká žolíka. Vyjde jí titul?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2022 (12:00)     Sekcia sport

Šťastně padl na kolena a své dlouhé ruce natáhl k nebi. Kdo ví, jestli náhodou nevstřelil zlatý gól. Fotbalové Plzni se vyplácí, že z útočného obra Tomáše Chorého udělala žolíka. Právě on trefil nedělní remízu se Slavií, což znamená, že Plzeň osm zápasů před koncem nadále vede ligu. O bod před Slavií. O pět bodů před Spartou.

Fotbalové zklamání tišila lotyšská hokejová euforie. Hodně velký úspěch, raduje se z něj Ikaunieks

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2023 (20:32)     Sekcia sport

Poslední zápas v sezoně útočník Davis Ikaunieks s Jabloncem s Teplicemi před vlastními fanoušky prohrál 0:2, malou náplastí na fotbalové zklamání však pro něj představuje alespoň bronz pro jeho Lotyšsko na MS v hokeji. Pobaltská země porazila v boji o třetí místo USA 4:3 v prodloužení a slaví historický úspěch.

Věřil jsem, že to proti Slavii ještě otočíme, říká „jarní“ střelec Chorý

Ikaunieks s Lotyši bydlel na intru, teď věří v jejich postup na úkor Slovenska

Čekání na gól v české lize už bylo fakt dlouhé, oddechl si Ikaunieks

Hradec Kr. - Č. Budějovice 2:2, červená na každé straně, bod domácím trefil Rada

Souček první brankou v sezoně zařídil remízu West Hamu s Tottenhamem

Mabil v Austrálii, Oscar a spol. v Africe. Jak si vedli reprezentanti z českých klubů

Černý o oslavách v šatně: Po té dlouhé době jsme si chtěli pořádně „zabékat“

Šibenice v Edenu vymetá parádně! Trpišovský možná našel žolíka na Dány

Frankfurt vybojoval v nastavení remízu s Wolfsburgem

Rada pokračuje v Jablonci, po úspěšné sezoně bude trénovat další rok

Slončík zařídil Ševcům aspoň remízu. Bod s Dynamem je málo, tvrdí zlínský mladík

De Roon v nastavení zachránil Bergamu remízu v italské lize

Slovácko v Budějovicích zachránilo remízu 2:2 a udrželo neporazitelnost

LEGIONÁŘI POD LUPOU: Jankto zářil v Itálii, triumf ale putuje do Nizozemska

West Ham zaváhal s Burnley, remízu pro Kladiváře zachránil Souček

Spartu obral africký Schick. Podává neskutečné výkony, lebedí si Jarošík

Škaredý hokej? Už asi jo, připustil Cingel. Na Kladno to nestačilo, na Spartu ano

Plzeň ovládla i druhé západočeské derby, bonus zajistil Mertl

Nestrašilův gól zajistil Magnitogorsku výhru v KHL nad Omskem

Fotbalisté Vyškova v druhé lize opět nevyhráli, s Vlašimí zachránili remízu

Plzeň na trní, přes Karabach ale přejde, tuší experti

Barcelona v poslední minutě zachránila doma remízu s Granadou

Warriors ubránili Embiida a Curry zajistil 37 body výhru nad Philadelphií

Barcelona drží ve španělské lize neporazitelnost, remízu zachránila v poslední minutě

Čelůstka se těší na nový hradecký stadion. Kéž bychom se tam výhrou nakopli, uvítal by obránce Ševců

Lingr oslavil jubileum gólem. Roli žolíka přijal, při oslavě skoro nemohl dýchat