Dlouho nula, potom smršť. Třinec otočil zápas se Spartou a ovládl první finále

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.04.2022 (19:28)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vstoupili vítězně do finále play off extraligy, Spartu porazili 4:1. celý článek

Třinec ovládl Silver Bowl. Finále vyhrál i bez pozitivního quarterbacka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2021 (15:40)     Sekcia sport

Třinec slaví. A pozor, není to pouze v hokeji, kde v posledních letech v Česku patří k nejlepším. Finále druhé ligy amerického fotbalu přineslo napínavou zápletku. Třinec Sharks přicestovali na hřiště Pardubice Stallions bez quarterbacka Alana Kosniovského. I přes absenci klíčového hráče útoku se Sharks podařilo finálový zápas ovládnout 21:15.

Kacetl: Tři nuly v sérii nejsou podstatné. Kluci dobře bránili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2021 (07:59)     Sekcia sport

Sedmý zápas, třetí nula. Takovou bilanci měl v semifinále extraligy brankář hokejových Ocelářů Třinec Ondřej Kacetl. Ta poslední byla hodně těžká i proto, že musel řešit několik ošemetných situací. A kdyby se sám neozval potom, co do branky spadl puk po velké šanci hostů, Slezané by si nejspíš nevzali trenérskou výzvu a zápas by se vyvíjel úplně jinak.

ANTOŠOVA BŘITVA: Titul? Pro Třinec možná na dlouho poslední šance. Kdy jindy než teď, Sparto!

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2022 (07:08)     Sekcia sport

O velikonočních svátcích si hokejoví fanoušci přijdou na své. V neděli startuje baráž o extraligu mezi Kladnem a Jihlavou, o den později začíná finále Třince se Spartou.

HOKEJ ONLINE: Po včerejších emocích je tu čtvrté finále. Pustí Sparta Třinec k mečbolu?

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (16:11)     Sekcia sport

V 17 hodin začíná v O2 areně čtvrtý zápas o mistra hokejové extraligy. Třinec v pátek vyhrál nad Spartou 3:2 a v sérii vede 2:1. Utkání se závěrem plným emocí sledovalo 17 220 diváků, což byla nejvyšší návštěva v sezoně extraligy. I dnes by mělo být vyprodáno. Online na Sport.cz.

Třinec - Sparta 4:1. Obrat ve třetí třetině, domácí se ve finále ujímají vedení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.04.2022 (20:42)     Sekcia sport

Třinec má za sebou úspěšný vstup do finále play off hokejové extraligy. Dlouho se přitom zdálo, že první utkání bude patřit Spartě, která vedla po čtyřiceti minutách 1:0. Oceláři ale předvedli ve třetím dějství skvělý obrat a zvítězili 4:1. Pokračování série je na programu v úterý, úvodní vhazování padne opět v 17 hodin.

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.04.2021 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Třinec otočil v Boleslavi a je krok od finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (20:02)     Sekcia sport

Hokejisté Třince otočili třetí zápas semifinále play off extraligy na ledě Mladé Boleslavi, a přestože v 58. minutě prohrávali 1:3, vyhráli 4:3 v prodloužení. Oceláři vedou v sérii hrané na čtyři výhry 3:0 a v pátek si mohou zajistit postup do finále. Utkání rozhodl v čase 61:12 třetí brankou vstřelenou v přesilových hrách Erik Hrňa.

Tak otáčejí šampioni. Bayern prohrával v půli o dva góly, potom rozpoutal smršť

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.01.2021 (20:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov otočili v 14. kole německé ligy zápas s Mohučí, v němž po poločase prohrávali 0:2.

Třinec jasně ovládl první extraligové finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (16:39)     Sekcia sport

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019. Rozhodující náskok si Oceláři vypracovali již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Gólem a dvěma asistencemi se na výhře domácích podílel Ralf Freibergs, tři finální přihrávky si připsal Martin Růžička.

ONLINE: Třinec a Liberec hrají o finále, Boleslavi a Spartě hrozí konec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2021 (16:45)     Sekcia sport

Úterý může přinést odpověď na to, kdo se utká ve finále play off hokejové extraligy. V šestých zápasech semifinále hrají od 17 hodin Liberec se Spartou a Mladá Boleslav s Třincem, přičemž Liberec a Třinec v sériích vedou 3:2 na zápasy. Obě utkání sledujte online.

Mistr otočil zápas a vysoko vyhrál

Zlín otočil zápas s oslabeným Slováckem a poprvé na jaře vyhrál

První zlato z paralympiády. Nervydrásající finále lukostřelby ovládl Drahonínský

Rychlý obrat! Třinec je k titulu o jeden krok před Spartou

ONLINE: Hradec - Třinec 0:0. Hraje se druhé finále, získají domácí první bod?

HOKEJ ONLINE: Třinec v repríze finále prohrává, Boleslav otáčí zápas a vede

Hřiště v Jablonci zasypal sníh, nedělní zápas se Spartou se odkládá

Třinec prohrál v hokejové Lize mistrů i druhý zápas

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

Vedoucí Třinec potvrdil formu v Liberci a ovládl i druhou reprízu finále

HOKEJ ONLINE: Dvojitý úder Sparty po přestávce. Otáčí čtvrté finále

HOKEJ ONLINE: Sparta přidala další gól! Třinci ve čtvrtém finále odskakuje

Získal Vrbovu důvěru a za Spartu dal první gól. Čekal jsem dlouho, jásal Vitík

Kumstát na Australian Open prohrál finále juniorů, Japonec Sakamoto duel otočil

HOKEJ ONLINE: Bitva Liberce se Spartou se prodlužuje! Boleslav srovnala sérii s Třincem

Slovan otočil v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Třinec vede ve finále letního poháru nad Pardubicemi, trefil se Zadina

ONLINE: Sparta - Třinec 0:0. V Praze startuje čtvrtý duel extraligového finále

Klasický Třinec, nepřekvapil mě, líčil Radil po úvodní finálové prohře

ONLINE: Vítkovice - Hradec 0:0. Další sedmý zápas, kdo doplní Třinec ve finále?

HOKEJ ONLINE: Vítkovice zaútočí na historický obrat, Hradec Králové na první finále

Třinec začal vítězně

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Liberci pokračuje. Třinec si doma zastřílel, Sparta bere těsnou výhru