Buchta ukončil sérii Baníku bez výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2022 (19:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy uzavřeli základní část první ligy vítězstvím 1:0 nad Jabloncem a po šesti zápasech naplno bodovali. Duel 30. kola rozhodl Davida Buchty gólem z 11. minuty. Severočeši protáhli šňůru bez výhry na 10 ligových zápasů a ve skupině o udržení budou z 13. pozice odvracet hrozbu baráže. Pátý Baník už měl zajištěné místo ve skupině o titul. celý článek

Věděli jsme, že trošku přituhuje, připouští Buchta. Baník nasměroval k výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.08.2023 (09:18)     Sekcia sport

Na hřiště šel v 80. minutě. A ve druhé minutě nastaveného času David Buchta ukončil čekání fotbalistů Baníku Ostrava na první gól ze hry v této sezoně. A parádně. Po kolmé přihrávce Riga se proti Hradci Králové šajtlí trefil k pravé, vzdálenější tyči. „Každý z nás musí týmu pomoct, ať už z lavičky, anebo od začátku z hřiště,“ prohlásil David Buchta po výhře 2:0.

Buchta se usadil v sestavě Baníku a střílí góly. Má super období, chválí kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.05.2021 (08:31)     Sekcia sport

V minulých čtyřech prvoligových zápasech nastoupil v základu a vždy dal gól. Mladý záložník David Buchta se usazuje v sestavě fotbalistů Baníku Ostrava. V ní se poprvé objevil loni v březnu, načež stihl 28 zápasů.

Liberec ukončil sérii tří porážek v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (19:32)     Sekcia sport

Liberec dokázal uspět v prodloužení a ukončil třízápasovou sérii bez výhry. Prodloužení proti Třinci rozhodl svým gólem na 4:3 obránce Melancon.

Brankář Buchta ukončil profesionální kariéru: Bylo těžké udržet emoce

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2020 (11:39)     Sekcia sport

Fotbalový brankář Miloš Buchta z Olomouce v 39 letech ukončil profesionální kariéru. Třetí nejstarší hráč české ligy se rozloučil v nedělním duelu třetího kola nadstavbové skupiny o záchranu, v němž Sigma porazila Karvinou 3:1. Zatím neví, co bude po kariéře dělat.

Buchta o karvinském remízovém rozjezdu: Rozhodně jsme měli vytěžit více

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.08.2021 (11:26)     Sekcia sport

Stoper Petr Buchta nastoupil za Karvinou v lize podruhé po svém letním přestupu ze Zlína. Ale ani v domácím duelu s nováčkem z Hradce Králové se výhry nedočkal (1:1).

Brankář Buchta ukončil profesionální kariéru: Nějaká slza ukápla

Olomoucký gólman Miloš Buchta oslaví 19. července čtyřicítku. Na hřišti to však už nebude. Kariéru ukončil v neděli, kdy se s fanoušky rozloučil v duelu třetího kola ligové nadstavby ve skupině o záchranu s Karvinou (3:1). Rodák ze Svitav se do Sigmy, kde před dvaceti lety začínal, vrátil v roce 2015 a v lize za ni odchytal 86 zápasů a vychytal 28 nul. Předtím působil v nejvyšších soutěžích na Slovensku a v Rumunsku.

Hoffenheim s přispěním Kadeřábka ukončil v bundeslize sérii bez výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2023 (22:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Hoffenheimu porazili v předehrávce 14. kola německé ligy Bochum 3:1 a po čtyřech zápasech se dočkali výhry. Na jedné brance vítězů se asistencí podílel Pavel Kadeřábek. V tabulce si Hoffenheim pojistil šesté místo, Bochum, která naopak vyšla bodově naprázdno poprvé po sérii pěti zápasů, je před víkendovým programem dvanáctá.

Will v závěru přišel o nulu, ale Čeljabinsk ukončil sérii proher

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2021 (19:37)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel tři a půl minuty před koncem utkání s Podolskem o šanci na čtvrté čisté konto v sezoně, s Čeljabinskem se ale radoval z výhry 2:1. Český gólman nestačil za stavu 2:0 na blafák Kasparse Daugavinše, kterého vyslal do brejku dlouhým pasem obránce Jakub Jeřábek. Následnou závěrečnou snahu o vyrovnání i za pomoci power play už Traktor ustál a ukončil sérii pěti porážek.

Litvínov ukončil sérii sedmi porážek

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (19:29)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova vyhráli v 11. kole extraligy v Českých Budějovicích 3:0 a ukončili sérii sedmi porážek. Čistým kontem se pod jejich vítězství podepsal brankář Denis Godla, o góly se postarali Viktor Hübl, Patrik Zdráhal a Richard Jarůšek. Jihočeši tak nenavázali na předešlé dvě výhry.

Vrba se dočkal, Baníku stačil na pohodovou výhru první poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (17:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava porazili ve 3. kole Fortuna ligy na svém hřišti Zlín 3:1 a slaví první výhru v novém ročníku. Domácí o své výhře rozhodli již po prvním poločase, kdy se prosadili Frydrych, Jaroň a Buchta. Za faul na brankáře Laštůvku byl v 28. minutě vyloučen hostující Silný.

Baník se protrápil k bodu, také Liberec neprolomil sérii bez výhry

Výhry bez odporu. Boston rázně ukončil Miami, Dallas dominoval v Los Angeles

Tři góly a dvě nahrávky. Odchovanci Baníku si důrazně řekli o místo. Propojili jsme se hezky, těšilo mladíka Jaroně

Jablonec rozdrtil v poháru Varnsdorf a ukončil sérii bez výhry

Chelsea poprvé pod trenérem Tuchelem vyhrála. Vítězstvím proti Burnley utnula domácí sérii bez výhry

Cremona v italské lize ukončila rekordní sérii bez výhry. Zdolala AS Řím

Sedmnáctiletý klenot poprvé v sestavě Olomouce. Zařídil dva góly

Ukázali jsme sílu. Z gólů mám radost, ale hlavní je výhra, řekl ostravský Buchta

Ostrava - Jablonec 1:0, výhra po šesti kolech, v úvodu rozhodl Buchta

Slovenský žolík dorazil z Itálie. Haraslín rozhodl 300. derby a ukončil dlouhé série sešívaných

Vrba po výhře: Myslel jsem, že druhý poločas odehrajeme ve větším klidu

Brno smazalo manko, ale na nesestupové příčky dál ztrácí tři body

České Budějovice poprvé uspěly doma

Thiem se po 14 měsících a dlouhé zdravotní pauze dočkal výhry na okruh

Smetana je se čtyřmi posilami spokojený. Cíle si Baník nedává

Baník táhl za výhrou objev Buchta. Má super období, ale může být ještě lepší, míní trenér Smetana