Napoleaové se závěr turnaje v Austrálii nevydařil, je osmapadesátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2022 (10:53)     Sekcia sport

Kristýně Napoleaové se závěrečné kolo zkráceného turnaje evropské série LET v Austrálii nepovedlo a po dnešním výsledku čtyři rány nad par obsadila dělené 58. místo. Šestadvacetiletá golfistka, která byla letos na akcích LET druhá v Saúdské Arábii a devátá v Jihoafrické republice, prošla do finále jako jediná Češka. Tereza Melecká a Šideri Váňová na cut nedosáhly. celý článek

Napoleaové se závěr golfového turnaje v Austrálii nevydařil, je osmapadesátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2022 (10:36)     Sekcia sport

Váňové s Meleckou 1. kolo turnaje LET v Austrálii vyšlo, Napoleaová zaostává

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2022 (10:14)     Sekcia sport

Golfistky Šideri Váňová a Tereza Melecká zahrály první kolo turnaje evropské LET v Austrálii v paru a na děleném 17. místě mají dobrou šanci na postup do víkendových kol. Úvodní den Women’s NSW Open v městě Coolangatta se nevydařil Kristýně Napoleaové, jež se skóre +5 zaostává.

Váňové s Meleckou se v Austrálii daří, Napoleaová zaostává

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2022 (09:20)     Sekcia sport

Golfistky Šideri Váňová a Tereza Melecká zahrály první kolo turnaje evropské LET v Austrálii v paru a na děleném 17. místě mají dobrou šanci na postup do víkendových kol. Úvodní den Women's NSW Open v městě Coolangatta se nevydařil Kristýně Napoleaové, jež se skóre +5 zaostává.

Fotbalistky na závěr přípravného turnaje v Austrálii prohrály se Španělskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2023 (07:21)     Sekcia sport

České fotbalistky na závěr přípravného turnaje čtyř zemí v Austrálii prohrály se Španělskem 0:3. Favorit rozhodl zápas v Newcastlu dvěma brankami už do poločasu, v nastavení dostala červenou kartu Aneta Dědinová. Svěřenkyně trenéra Karla Rady zakončily Cup of Nations s bilancí dvou porážek a jednoho vítězství.

Golfistka Napoleaová je třetí před závěrečným kolem turnaje LET na Mallorce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2023 (19:08)     Sekcia sport

Golfistce Kristýně Napoleaové patří třetí místo před závěrečným kolem turnaje Ladies European Tour na Mallorce. Sedmadvacetiletá česká hráčka po prvním kole vedla, dnes si pohoršila o šest ran a dvě pozice.

Nevydařená kola na závěr. Z Češek byla v Austrálii nejlepší Kousková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2024 (11:49)     Sekcia sport

Poslední kolo golfového turnaje New South Wales Open českým hráčkám nevyšlo. Nejlépe skončila Sára Kousková, která zahrála par a klesla z 16. místa na 28. pozici. Vítězkou turnaje se stala Kolumbijka Mariajo Uribeová, jež získala první titul na Ladies European Tour.

Argentinští ragbisté porušili v Austrálii opatření a byli vyloučeni z turnaje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2021 (10:23)     Sekcia sport

Šest argentinských ragbyových reprezentantů a dva členové realizačního týmu byli vyloučeni z turnaje Rugby Championship v Austrálii kvůli porušení opatření proti šíření koronaviru.

České fotbalistky na úvod přípravného turnaje prohrály s Austrálií

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2023 (11:22)     Sekcia sport

České fotbalisty na úvod přípravného turnaje v Austrálii utrpěly debakl 0:4 s domácími reprezentantkami. Australanky všechny čtyři branky v Gosfordu vstřelily ve druhém poločase. Svěřenkyně trenéra Karla Rady v neděli nastoupí proti Jamajce a příští středu zakončí Cup of Nations zápasem s dalším účastníkem mistrovství světa Španělskem.

König zakončil sezonu MS svým nejlepším výsledkem. V Austrálii dojel čtrnáctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2022 (14:34)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Oliver König obsadil v posledním závodu mistrovství světa superbiků v Austrálii čtrnácté místo a na závěr premiérové sezony mezi elitou si připsal svůj nejlepší výsledek. Celkem tak získal tři body a v konečném hodnocení obsadil 27. příčku.

Čeští házenkáři na závěr turnaje čtyř zemí ve Francii porazili Nizozemsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2023 (16:56)     Sekcia sport

Čeští házenkáři na závěr turnaje čtyř zemí ve Francii porazili Nizozemsko 33:30 a obsadili konečné třetí místo. Sedmi brankami přispěl Tomáš Piroch.

Prohra na závěr. České fotbalistky na turnaji v Austrálii nestačily na Španělsko