Washington v play off poprvé padl, Vaněček střídal. Rangers srovnali sérii s Pittsburghem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (05:54)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy zvítězili ve druhém utkání série prvního kola play off NHL nad Washingtonem přesvědčivě 5:1 a srovnali stav série na 1:1. Porážce Capitals nezabránil ani český brankář Vít Vaněček, který po pátém gólu střídal. Bod za asistenci si v dresu vítězů připsal Radko Gudas. První výhru si připsali i newyorští Rangers, kteří si poradili s Pittsburghem 5:2 a i zde je série srovnaná. celý článek

Rangers porazili Washington i podruhé, Nashville a Colorado v play off srovnali série

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2024 (07:12)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada porazili Winnipeg 5:2 a srovnali stav série prvního kola play off NHL na 1:1. Avalanche o své první výhře rozhodli ve druhé třetině, v níž nasázeli čtyři góly. NY Rangers v sérii s Washingtonem vyhráli i druhý zápas. Stejně jako Florida v sérii s Tampou Bay. Vancouver s Filipem Hronkem nestačil v domácím prostředí na Nashville a poprvé v play off prohrál.

Washington v úvodu play off NHL zdolal Boston. Pastrňák si připsal asistenci, Vaněček kvůli zranění střídal

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.05.2021 (07:33)     Sekcia sport

Soubojem mezi Bostonem a Washingtonem začalo play off zámořské NHL. Hokejisté Bruins v úvodním duelu 1. kola vyřazovacích bojů podlehli Capitals 2:3 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy ztrácí 0:1. Útočník David Pastrňák asistoval u druhé branky Bostonu, brankář Washingtonu Vítek Vaněček začal boje o Stanleyův pohár jako týmová jednička, ale kvůli zranění střídal již v první třetině zápasu.

Vaněček vychytal výhru nad Floridou, Rittich po pátém gólu střídal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2022 (07:48)     Sekcia sport

Rozdílné osudy potkaly ve druhý hrací den play off hokejové NHL dva české gólmany. Vítek Vaněček kryl 30 z 32 střel favorizované Floridy, za kterou si jednu asistenci připsal bek Radko Gudas, a přispěl tak k výhře Washingtonu 4:2. Naopak David Rittich neustál ofenzivní sílu Colorada a po pátém inkasovaném gólu v 16. minutě zamířil na střídačku. Avalanche nakonec roznesli Nashville 7:2. Až do třetího prodloužení se natáhl souboj Rangers s Pittsburghem.

Vaněček se na startu svého prvního play off zranil, Washington přesto zdolal Boston

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.05.2021 (07:13)     Sekcia sport

David Pastrňák asistoval u druhé branky Bostonu, Vítek Vaněček začal boje o Stanley Cup jako jednička Washingtonu, ale již v první třetině střídal.

Rangers srovnali sérii, Edmonton se přiblížil postupu přes Calgary

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2022 (07:33)     Sekcia sport

Hokejisté Rangers srovnali sérii 2. kola play off NHL proti Carolině úterní výhrou 4:1 na 2:2 na zápasy. První hvězdou byl útočník Andrew Copp, autor gólu a dvou asistencí. Před svými fanoušky uspěl opakovaně i Edmonton. Naposledy porazil Calgary 5:3 a v sérii je za stavu 3:1 na zápasy už krok od postupu.

Francouz dovedl Laviny k bleskovému postupu, Panthers srovnali sérii s Capitals

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2022 (05:59)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy s Radkem Gudasem porazili Washington 3:2 v prodloužení a srovnali stav série prvního kola play off na 2:2. Do trháku se dostal Pittsburgh, který přehrál NY Rangers 7:2 a vede 3:1 na zápasy. Jako první tým postoupili do konferenčního semifinále hokejisté Colorada, kteří v brance s Pavlem Francouzem porazili Nashville 5:3 a celou sérii ovládli jasně 4:0 na zápasy.

Washington překvapil na ledě New Jersey, Vaněček střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2023 (07:37)     Sekcia sport

Po šestnáctizápasové náloži ve středu hokejová NHL nabídla jen jediný duel. New Jersey nenaplnilo roli favorita, když na domácím ledě podlehlo 4:6 Washingtonu. Útočník Devils Ondřej Palát se bodově neprosadil, gólman Vítek Vaněček střídal do hry na startu druhé třetiny a ze zbylých šestnácti střel dvakrát inkasoval.

Vaněček s Vránou táhli Washington, Chytil se trefil za Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (07:05)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček si ve svém třetím startu začínající kariéry v NHL připsal za Washington druhou výhru, když v pátek kryl 24 z 27 střel Buffala a hlavně neinkasoval ani jednou ze čtyř samostatných nájezdů. Capitals brali výhru 4:3SN i díky výkonu útočníka Jakuba Vrány (1+1). Mezi střelce se ve stejný den zapsal i Filip Chytil z Rangers.

Voráček dirigoval kanonádu Flyers, gólem se blýskl Nečas, výhru slavil i brankář Vaněček

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2021 (05:17)     Sekcia sport

Český útočník Jakub Voráček se v NHL podílel třemi asistencemi na výhře Philadelphie nad Pittsburghem 7:2. Jeho krajan Martin Nečas v dresu Caroliny skóroval při výhře nad Chicagem 5:2. Asistencí se blýskl v barvách Bostonu i Jakub Zbořil, jenž se přihrávkou podílel na vítězné trefě Bruins v duelu s New Jersey (3:0). Brankář Vítek Vaněček sice třikrát inkasoval, ale Washington zvítězil nad NY Rangers 6:3.

Philadelphia uspěla v přestřelce nad Washingtonem, Vaněček střídal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2021 (20:52)     Sekcia sport

V úvodním zápase nedělního programu hokejové NHL Philadelphia dobyla led Washingtonu. Na triumfu Flyers 7:4 se premiérovým hattrickem kariéry přičinil útočník Scott Laughton, domácí brankář Vítek Vaněček předčasně střídal po čtvrtém inkasovaném gólu.

Lakers srovnali sérii s Phoenixem

Hokejisté Bostonu slaví další výhru, Pastrňák protáhl parádní sérii, zářili i Vladař, Vaněček a Zacha