Carolina a další týmy jsou jen krok od postupu, bodovali Palát a Nečas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.05.2022 (07:43)     Sekcia sport

V úterních zápasech play off hokejové NHL se po Coloradu, které už udolalo 4:0 Nashville, přiblížily k postupu další celky. Vedení 3:2 v sérii se ujala Carolina nad Bostonem, Toronto nad Tampou Bay, St. Louis nad Minnesotou a překvapivě i Los Angeles nad Edmontonem. Z Čechů se díky jedné asistenci prosadili útočníci Martin Nečas a Ondřej Palát. celý článek

Nečas gólem pomohl Carolině k mečbolu, o další výhru bojuje Boston

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (22:18)     Sekcia sport

Prvním celkem letošního play off hokejové NHL, který je krok od postupu do dalších bojů, je Carolina. Stalo se tak po nedělní výhře 5:2 nad Islanders. V pořadí druhý gól Hurricanes, kteří vedou v sérii 3:1 na zápasy, vstřelil český útočník Martin Nečas. O další výhru bojují i hokejisté Bostonu, kteří nastoupili na ledě Floridy.

Carolina a Florida slaví v play off další výhry a jsou krok od postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2024 (06:36)     Sekcia sport

Ve čtvrtek nabídlo play off hokejové NHL jen dva duely. Carolina i díky asistenci Martina Nečase porazila Islanders těsně 3:2 a v sérii vede již 3:0 na zápasy. Stejný vývoj nabrala i konfrontace Floridy s Tampou. Naposledy Panthers uspěli na ledě soupeře v poměru 5:3.

Skvělý Kubalík sestřelil Rudá křídla, bodovali i Nečas, Palát a Gudas

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2021 (05:53)     Sekcia sport

Parádní představení v dresu Chicaga má za sebou český útočník Dominik Kubalík, když se dvěma góly podílel na vítězství Blackhawsk nad Detroitem 3:2 po prodloužení. Body za asistenci si připsali i Martin Nečas v dresu Caroliny, Ondřej Palát z Tampy a Radko Gudas z Floridy.

Kubalík vystřílel Chicagu výhru. Palát, Nečas a Gudas brali asistence

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2021 (06:50)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Kubalík byl vyhlášen první hvězdou u výhry Chicaga 3:2 po prodloužení na ledě Detroitu, když se blýskl dvěma góly včetně toho vítězného z 65. minuty. V dalších pondělních zápasech NHL z Čechů bodovali ještě díky jedné asistenci Ondřej Palát z Tampy, Radko Gudas z Floridy a Martin Nečas z Caroliny.

Palát připravil dva góly a Tampa je krok od postupu. Bostonu Krejčího trefa nestačila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.06.2021 (08:24)     Sekcia sport

Petr Mrázek v brance Colorada inkasoval od Lightning šestkrát z 26 střel, jeho spoluhráč Martin Nečas ještě v sérii nebodoval.

Palát rozhodl o výhře Tampy, Carolina i bez Mrázka slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2021 (06:03)     Sekcia sport

Český útočník Ondřej Palát přispěl jednou brankou k vítězství hokejistů Tampy Bay v nočním zápase NHL nad Dallasem 2:0. Triumf 4:2 na ledě Nashvillu slaví i Carolina, v jejíž sestavě stále chybí zraněný gólman Petr Mrázek.

Hertl se zaskvěl hattrickem proti Calgary, zápas rozhodli i Palát a Nečas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.12.2021 (06:44)     Sekcia sport

Palát zařídil výhru Tampy v Montrealu, Nečas vstřelil rozdílovou branku v zápase Caroliny s Winnipegem.

Drama v play off NHL! Nečas asistoval a Carolina slaví postup, Montreal přežil velký zkrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2021 (05:36)     Sekcia sport

Český útočník Martin Nečas pomohl jednou asistencí k postupu Caroliny do 2. kola play off NHL. Tým Hurricanes sice prohrával v Nashvillu 1:3, ale stihl vyrovnat a v prodloužení rozhodnout o vítězství i postupu. Toronto prohrálo v pátém utkání 1. kola play off NHL s Montrealem 3:4 v prodloužení a nevyužilo tak první možnost k postupu. Během zápasu sice smazalo tříbrankové manko, ale nakonec po necelé minutě prodloužení inkasovalo rozhodující gól.

Nečas a Kaše bodovali za Carolinu, Zacha asistoval u výhry Bostonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (22:03)     Sekcia sport

Sobotní přípravné zápasy hokejové NHL otevřely tři předehrávky, ve kterých byli úspěšnější domácí celky. Buffalo porazilo 3:1 Pittsburgh, Boston i díky asistenci Pavla Zachy nedal šanci 4:0 Philadelphii a Carolina těsně 4:3 zdolala Floridu. Gólem a přihrávkou se blýskl Martin Nečas a jednou za vítěze asistoval i Ondřej Kaše.

Nečas pomohl gólem k výhře nad Islanders, Carolina má mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (22:20)     Sekcia sport

Útočník Martin Nečas pomohl hokejistům Caroliny v úvodním kole play off NHL gólem k nedělní výhře 5:2 na ledě New Yorku Islanders. Hurricanes se ujali vedení v sérii 3:1 a dělí je jedno vítězství od postupu.

Palát podpořil osmigólovou kanonádu Tampy, Nečas a Zacha asistovali

Další gól a asistence pro Paláta. Český útočník přiblížil Tampu postupu do finále NHL