PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým s Finy padl a narazí na Německo. Věřím ve vítězství, říká Hadamczik

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (17:50)     Sekcia sport

Na závěr skupiny čeští hokejisté padli s domácím Finskem 0:3 a v tabulce skončili na třetí pozici. V Příklepu extra, hokejovém pořadu na Sport.cz, utkání hodnotili v roli expertů bývalý trenér národního týmu Alois Hadamczik, bývalý útočník Radek Duda a redaktor Sport.cz Marek Burkert. Experti také komentovali čtvrtfinálového soupeře, kterým ve čtvrtek v Helsinkách bude Německo. „Němci mě hodně překvapili. Nepřijde mi, že mají takovou kvalitu, ale nasbírali spoustu bodů. Ale myslím si, že máme lepší tým. Věřím ve vítězství. Jestli chceme medaili, musíme takového soupeře porazit,“ mínil Hadamczik. celý článek

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým zatím na Finy nestačí. Jak zápas hodnotí experti?

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, má na programu sedmý díl. Čeští hokejisté mají na šampionátu po vítězství nad USA jistý postup do čtvrtfinále, výsledek utkání s domácím Finskem však rozhodne o tom, z jaké příčky Češi půjdou dál. Duel začíná v 19:20, Pořad Příklep extra startuje o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalý útočník Radek Duda, bývalý trenér národního týmu Alois Hadamczik a expert Sport.cz Marek Burkert. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým zlepšil výkon, ale na Finy stále ztrácí. Jan utkání hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Historický propadák hokejistů na MS. Neúspěch, ale ne odraz českého hokeje, říká Hadamczik

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2023 (11:37)     Sekcia sport

PŘÍKLEP EXTRA, hokejový pořad na Sport.cz k mistrovství světa v Rize a v Tampere, má na programu poslední díl. V něm se za šampionátem ohlédnou šéf Českého hokeje Alois Hadamczik, šéfredaktor Sport.cz Martin Kézr a také redaktor Robert Sára, který byl přímo v dějišti MS a sledoval cestu české reprezentace k osmé příčce, která je nejhorším umístěním v historii. Hned po šampionátu se rozproudily debaty o tom, zda má u týmu pokračovat finský kouč Kari Jalonen a to i vzhledem k tomu, že v příštím roce se koná šampionát v Česku. Živé vysílání PŘÍKLEPU EXTRA začíná ve 12:15.

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva s Finskem? Když bude nakonec placka, beru i výhru 1:0, hlásí expert

Zachovy omluvenky mě mrzí, chci si s ním promluvit mezi čtyřma očima, říká Hadamczik

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2023 (08:05)     Sekcia sport

Po vypadnutí Bostonu z play off NHL už si čeští fanoušci malovali, jak kolonie z Bostonu dovede národní tým k další medaili. Jenže dorazil pouze Jakub Zbořil. Pastrňák s Krejčím se omluvili, stejně jako Pavel Zacha. Šestadvacetiletý útočník prožil v Bruins životní sezonu, ale odmítnutí pozvánky od něj přišlo už popáté. K jeho situaci se v pořadu PŘÍKLEP EXTRA na Sport.cz vyjadřoval prezident Českého hokeje Alois Hadamczik.

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým v semifinále ztrácí. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2022 (11:14)     Sekcia sport

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, pokračuje v sobotu devátým dílem. Čeští hokejisté v sobotním semifinále šampionátu nastoupí proti Kanadě a pokud vyhrají, cinkne jim tutově medaile. Utkání startuje v 17:20, Pořad Příklep extra začíná o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalí útočníci Radek Duda a Jakub Koreis. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým hraje v semifinále nerozhodně. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým vstoupil do semifinále lépe. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Historický neúspěch hokejistů na MS. Ptejte se Aloise Hadamczika

PŘÍKLEP EXTRA: Rychlé vyrovnání s Němci nezamává, na Kanaďany jsou zvyklí, soudí Duda

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2023 (18:20)     Sekcia sport

PŘÍKLEP EXTRA, hokejový pořad na Sport.cz k mistrovství světa v Rize a v Tampere, má v neděli na programu další díl. O zlato bojují Kanada a Německo. Zámořský tým sice inkasoval jako první, velmi brzy ale ještě v první třetině vyrovnal. "Věřím, že to s Němci nezamává," soudí bývalý hokejový útočník a skills kouč Radek Duda. "Oni jsou na Kanaďany zvyklí, nezblázní se z toho," dodává. Druhým z hostů je šéfredaktor Sport.cz Martin Kézr. Sport.cz také nabízí sestřihy ze všech utkání MS, i audiokomentář.

PŘÍKLEP EXTRA: Placka je doma! Obrovské vítězství ducha, ať si kluci užijí sklizené ovoce, říkají experti

PŘÍKLEP: Konečně neslyším hokej moderní, ale vítězný, chválí Hadamczik

PŘÍKLEP EXTRA: Nakonec drama až do konce. Jak bitvu se Seveřany hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Hvězda z NHL se trefila. Jak vidí úvod duelu s Nory experti?

Válečná sekera zakopána! Co řekl Hadamczik na adresu Dudy?

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva se zámořským obrem se blíží. Věřím, že Češi zvítězí, hlásí expert

PŘÍKLEP EXTRA: Střelecká muka končí. Vrána se dočkal. Jak vidí pokračování duelu s Nory experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým na Němce vlétl. Jak čtvrtfinále hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Placka je doma! Jak obrat proti USA v souboji o bronz hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Nejlepší reklama na hokej, tvrdí expert

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Expert má jasno, proč fandit Kanadě

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Expert má jasno, proč bude fandit Kanadě?

Cinkne českým hokejistům na MS medaile? Věřím ve finále, tvrdí Hadamczik

PŘÍKLEP EXTRA: Čtvrtfinále s USA! Budeme mít problém, tuší expert. Nedáváme góly, tvrdí

PŘÍKLEP EXTRA: Nepovedená první třetina. Jak souboj o bronz s USA hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Češi si na MS zahrají o medaile. Jeden gól hezčí než druhý, chválí experti

PŘÍKLEP EXTRA: Češi jsou v semifinále MS zaslouženě, tvrdí expert. Co rozhodne proti Kanadě?

PŘÍKLEP EXTRA: Mé hokejové srdce pláče, ale spadl mi z něj kámen, říká expert po skalpu USA

Hadamczik: Zvednout se za stavu 0:2, to je ten správný náboj, Švédové nepředvedli nic extra

PŘÍKLEP EXTRA: Experti hodnotí dramatický duel s Američany

PŘÍKLEP EXTRA: Češi zabrali a odvrátili blamáž. Třetí třetina? Takhle jsme měli hrát celý zápas, říká expert

PŘÍKLEP EXTRA: Češi v souboji o bronz stahují manko. Jak utkání s USA hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Rozhodl jediný gól! Experti hodnotí dramatický duel s Američany

PŘÍKLEP EXTRA: My chceme bronz, burcuje Čechy expert. Taková šance dlouho nebude, dodává

PŘÍKLEP EXTRA: Češi proti Německu zářili v přesilovkách. Jeden gól hezčí než druhý, chválí experti

PŘÍKLEP EXTRA: Češi rozehrají MS malým derby. Experti hodnotí šance, řeší se i Sparta

Po porážce Češi narazí na Německo

PŘÍKLEP EXTRA: Hokejistům chybí podle expertů srdce válečníků! Polepší se proti Američanům?

Hadamczik brání Havláta. Nemá za úkol zjišťovat, co měli hráči k obědu, míní šéf svazu

Přece se neoběsím, říkal v krizi Hadamczik. A teď? Bezvýhradně věřím v medaili, tvrdí

PŘÍKLEP EXTRA: Češi rozehrají MS malým derby. Žemlička komentuje neúčast Ruska, řeší se i Sparta

PŘÍKLEP EXTRA: Čtvrtfinále se Švédskem či USA? Budeme mít problém, tuší expert. Nedáváme góly, tvrdí

Nesmysly. Jalonenovi jsem do sestavy nemluvil, odmítl nařčení Hadamczik

PŘÍKLEP EXTRA: Jalonen zaskočil experta! Tomášek proti Kanadě nehraje, to je překvapení, diví se