St. Louis zvítězilo nad Coloradem a odvrátilo první hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (06:08)     Sekcia sport

Hokejisté St. Louis zvítězili ve 2. kole play off NHL na ledě Colorada 5:4 v prodloužení, odvrátili první hrozbu vyřazení a snížili stav série na 2:3. celý článek

Kubalík vystřelil Chicagu postupovou výhru. Toronto odvrátilo vyřazení skvělým obratem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.08.2020 (07:47)     Sekcia sport

Chicago zdolalo díky trefě Dominika Kubalíka Edmonton 3:2, sérii uzavřelo v poměru 3:1 na zápasy a postoupilo do prvního kola play off NHL. Hrozbu vyřazení odvrátilo úžasným obratem Toronto. Kanadský klub ještě v 57. minutě prohrával s Columbusem 0:3, ale zvítězil 4:3 v prodloužení a vyrovnal stav série na 2:2.

Nymburk porazil Opavu a odvrátil hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2023 (19:17)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli páté semifinále NBL nad Opavou 90:70 a odvrátili první hrozbu vyřazení. Osmnáctinásobný mistr snížil stav série na 2:3.

Voráčkova Philadelphia i Vancouver odvrátili v NHL první hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.09.2020 (07:20)     Sekcia sport

Hokejisté Philadelphie s Jakubem Voráčkem v sestavě porazili ve 2. kole play off NHL New York Islanders 4:3 v prodloužení a snížili stav série na 2:3. První hrozbu vyřazení odvrátil i Vancouver, který zdolal Vegas 2:1 a prohrává už také jen 2:3 na zápasy.

Voráček pojistil jediným gólem výhru Philadelphie. Chicago prodloužilo sérii

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.08.2020 (07:37)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Voráček vstřelil v 1. kole play off NHL jediný gól zápasu, kterým zařídil výhru Philadelphie 1:0 nad Montrealem a vedení v sérii 2:1. Chicago porazilo Vegas 3:1, odvrátilo první hrozbu vyřazení a snížilo stav série na 1:3.

Florida porazila Islanders a odvrátila hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.08.2020 (21:01)     Sekcia sport

Toronto - Hokejisté Floridy porazili New York Islanders 3:2 a odvrátili hrozbu rychlého vyřazení z kvalifikace play off NHL. O vítězství rozhodli Panthers v úvodu třetí třetiny, kdy se...

Florida odvrátila hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (21:06)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy porazili New York Islanders 3:2 a odvrátili hrozbu rychlého vyřazení z kvalifikace play off NHL. O vítězství rozhodli Panthers v úvodu třetí třetiny, kdy se v rozmezí dvou minut trefili Mike Hoffman a Brian Boyle.

Palát asistoval u vítězné branky, St. Louis srovnalo sérii s Coloradem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.05.2022 (07:33)     Sekcia sport

Obhájci posledních dvou Stanley Cupů, tým Tampa Bay, dokázal zvítězit i ve druhém duelu na ledě rivalů z Floridy. Na úvodní výsledek 1:4 navázali těsným skóre 1:2. Rozdílový gól Lightning vstřelil za asistence Ondřeje Paláta až v 60. minutě Ross Colton. Také ve druhém čtvrtečním zápase play off hokejové NHL slavili hosté, St. Louis po výsledku 1:4 srovnalo sérii s Coloradem.

Florida porazila Islanders a odvrátila hrozbu vyřazení, o výhře rozhodl Nelson

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.08.2020 (22:00)     Sekcia sport

Colorado zvítězilo v play off NHL na ledě St. Louis a v sérii opět vede

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.05.2022 (06:41)     Sekcia sport

St. Louis - Hokejisté Colorada vyhráli na ledě St. Louis 5:2 a vedou v sérii druhého kola play off NHL 2:1 na zápasy. Dva góly vítězů vstřelil Arturri Lehkonen a nejlepším hráčem utkání...

Edmonton srovnal sérii s Vegas, Toronto odvrátilo vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (06:08)     Sekcia sport

Hokejisté Toronta se vyhnuli ve 2. kole play off NHL vyřazení v nejkratší možné době a po výhře 2:1 na ledě Floridy snížili stav série na 1:3. První hvězdou zápasu byl vyhlášen Mitchell Marner, který se podílel na obou gólech týmu (1+1). Edmonton porazil doma Vegas 4:1 i díky třem gólům v úvodní třetině a vyrovnal sérii na 2:2.

Toronto odvrátilo vyřazení

Colorado zvítězilo na ledě St. Louis a v sérii vede, Francouz zůstal na střídačce

Canadiens sestřelili Tryskáče a jsou jedinou výhru do semifinále. Vegas srovnalo sérii s Coloradem