SESTŘIHY: MS zná semifinalisty. Finsko zdolalo Slováky, dál jde i USA. Kanada slaví senzační obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (08:50)     Sekcia sport

Je jasno. Čtvrteční čtvrtfinálové zápasy na hokejovém světovém šampionátu ve Finsku rozhodly o nejlepší čtveřici týmů. Klíčovou bitvu zvládli čeští hokejisté, když porazili Německo 4:1. Po senzačním obratu slaví postup i Kanada, která otočila v závěrečné třetině zápas se Švédy a po prodloužení vyhrála 4:3. Dařilo se i dalšímu zámořskému týmu, Spojené státy si poradily se Švýcary 3:0. Postup vydřeli i domácí Finové, když zdolali Slovensko 4:2. V semifinále tak změří síly český tým s Kanadou a Spojené státy vyzvou domácí Finsko. celý článek

HOKEJ ONLINE: Neskutečný obrat! Kanada vyřadila Švédy. Slováci jdou na Finy

Tradiční den D hokejového šampionátu je tady. Čtvrteční čtvrtfinálové duely nasměrují vítěze k bojům o medaile, poražení budou muset přijmout neúspěch. Kanadští obhájci zlata zvládli senzační obrat proti Švédům, když ještě ve třetí třetině prohrávali 0:3, nakonec ale slaví výhru 4:3 v prodloužení. Ve večerních duelech pak vyzvou Slováci Finsko a Švýcaři se střetnou s USA. Průběh všech zápasů sledujte prostřednictvím online reportáží na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Velký obrat, Slováci už na Finy nestačí! Kanada po senzačním obratu vyřadila Švédy

HOKEJ ONLINE: Vyrovnáno, slovenský náskok je pryč! Kanada po senzačním obratu vyřadila Švédy

HOKEJ ONLINE: Slováci bojují s domácími Finy. Kanada po senzačním obratu vyřadila Švédy

SESTŘIHY: Kanada i USA splnily povinnost. Němcům stačil jediný gól, Češi kralovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2022 (13:52)     Sekcia sport

Ani ve čtvrtek nezůstal hokejový fanoušek ochuzen o další porci čtyř zápasů ze světového šampionátu ve Finsku. Svůj duel zvládly favorizované Spojené státy, které si poradily s Velkou Británií 3:0. Tři body slaví i Německo, kterému stačila jediná trefa k vítězství nad Dánskem. Klidnou výhru slaví český tým, který porazil Lotyšsko 5:1. Kanada si poradila 6:3 s Kazachstánem a je v čele skupiny A.

MS hokejistek do 18 let v Madisonu (USA):

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2022 (07:40)     Sekcia sport

Finále: USA - Kanada 2:3 (0:1, 2:2, 0:0). O 3. místo: Finsko - Švédsko 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. USA, 3. Finsko, 4. Švédsko, 5. Česko, 6. Slovensko, 7. Švýcarsko, 8. Německo - sestup.

Vztek i senzační obrat! Kdo vyhrál české derby na Australian Open?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2021 (00:58)     Sekcia sport

Velké české derby na Australian zná vítězku. Zápas přinesl hodně emocí, k vidění byl i senzační obrat. Postup do osmifinále prvního grandslamového turnaje roku nakonec slaví Karolína Muchová, která vyhrála nad krajankou Karolínou Plíškovou po setech 7:5 a 7:5. Do osmifinále už postoupila v pátek Markéta Vondroušová.

Finsko odvrátilo blamáž! Kanada i USA vyhrály, Lotyši znovu slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2023 (09:27)     Sekcia sport

Hokejový světový šampionát má za sebou šestý hrací den. Domácí Lotyšsko po senzačním triumfu nad Českem vybojovalo výhru nad Norskem 2:1 a udrželo se ve hře o postup do čtvrtfinále. Američtí hokejisté zůstávají dál stoprocentní, Rakušany podle očekávání porazili 4:1. Čtvrtou výhru si připsala i Kanada. Obhájci stříbra porazili Kazachstán 5:1. V nepřesvědčivých výkonech pokračuje domácí Finsko, obhájci titulu se pořádně nadřeli na výhru nad Francií 5:3.

MS V HOKEJI: Finsko odvrátilo blamáž! Kanada i USA vyhrály, Lotyši znovu slaví

Hokejový světový šampionát má za sebou šestý hrací den. Domácí Lotyšsko po senzačním triumfu nad Českem vybojovalo výhru nad Norskem 2:1 a udrželo se ve hře o postup do čtvrtfinále. Američtí hokejisté zůstávají dál stoprocentní, Rakušany podle očekávání porazili 4:1. Čtvrtou výhru si připsala i Kanada, obhájci stříbra porazili Kazachstán 5:1. V nepřesvědčivých výkonech pokračuje domácí Finsko, obhájci titulu se pořádně nadřeli na výhru nad Francií 5:3.

SESTŘIHY: Slováci padli na MS potřetí v řadě. Severské derby pro Švédsko. Rakousko nestačilo na Nory

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2022 (14:46)     Sekcia sport

Středa nabídla na hokejovém MS další porci čtyř zápasů. Svůj duel má za sebou Rakousko, které však po úterním vítězství nad Českem nestačilo na Norsko a podlehlo 3:5. Těsnou výhru slaví Francie, když zdolala Itálii 2:1 po prodloužení. Třetí prohru v řadě si připsalo Slovensko, které podlehlo Švýcarsku 3:5. Ve šlágru středečních zápasů si výhru připsalo Švédsko, které v severském derby zdolalo domácí Finsko 3:2 po nájezdech.

Kanada se ujala vedení

Satoranský si zase zahrál v NBA, body však nezaznamenal. Senzační obrat LA Clippers

HOKEJ ONLINE: Po skvělém úvodu fiasko! Finsko Slováky drtí. Švédové slaví první výhru

Rána pro Slováky, na MS poprvé padli. Finsko vydřelo těsnou výhru, další favorité nezaváhali

USA rozdrtily Čínu, Německo nestačilo na Kanadu. Výhry slaví Finsko i Švédsko

SESTŘIHY: Problém pro Slováky: Dánsko šokovalo Kanadu! Itálie a Británie sestupují

HOKEJ ONLINE: Kanada prohrává boj o zlato. Finové otočili zápas s Ruskem a slaví bronz

HOKEJ ONLINE: Druhá výzva pro Slováky na MS, hrají s Německem. Do boje jde i Finsko

Obrat dokonán! Stanley Cup už zná i posledního semifinalistu

HOKEJ ONLINE: V boji o zlato se Kanada trápí. Finové otočili zápas s Ruskem a slaví bronz

SESTŘIHY: Komplikace pro Slováky: Dánsko šokovalo Kanadu! Češi ve čtvrtfinále, Itálie a Británie sestupují

HOKEJ ONLINE: USA válcují Čínu! Kanada drtí Německo. Výhry slaví Finsko i Švédsko

HOKEJ ONLINE: Čínský tým vzdoruje USA! Kanada drtí Německo. Výhry slaví Finsko i Švédsko

HOKEJ ONLINE: USA válcuje Čínu! Kanada drtí Německo. Výhry slaví Finsko i Švédsko

Maročané v euforii! Po výhře nad Kanadou slaví senzační postup z prvního místa

HOKEJ ONLINE: Kanada hraje s USA o zlato. Finové otočili zápas s Ruskem a slaví bronz

HOKEJ ONLINE: Čínský tým jde do boje proti USA! Hraje i Kanada. Výhry slaví Finsko i Švédsko

Šok pro Spartu! Vedla o čtyři góly, nakonec prohrála

Kanada si poradila se Švýcary a v semifinále MS vyzve Česko. Dál jdou i Švédsko a Finsko

Colorado slaví proti Pittsburghu neuvěřitelný obrat. MacKinnon překonal rekord

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Senzační finiš Británie zaskočil Nory. Chystají se Češi

Podle Šimka Kanada potvrdila, že je favorit na titul, s USA chce urvat bronz

HOKEJ ONLINE: Kanada i Finsko zvyšují. Slováci začali výhrou, uspěli také Američané

Senzační obrat s kaňkou! Barceloně pomohl svými chybami rozhodčí, přiznala UEFA

MS V HOKEJI: Češi musí dotahovat! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

MS V HOKEJI: Češi smazali manko! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

MS V HOKEJI: Srovnáno, trefil se Kubalík! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?