Bitva se šťastným koncem! K výhře českému týmu pomohl vlastenec

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2022 (15:56)     Sekcia sport

Velká premiéra s vítězným koncem! Čeští fotbalisté v úvodním utkání elitní skupiny A2 Ligy národů porazili doma Švýcarsko 2:1. Domácí poslal v Edenu v 11. minutě do vedení Jan Kuchta, těsně před pauzou sice srovnal Noah Okafor, ale v 58. minutě rozhodl vlastní gól Djibrila Sowa. Český tým je po prvním kole skupiny v čele tabulky, neboť Španělé v souběžně hraném duelu remizovali s Portugalskem 1:1. celý článek

Klíčová bitva se šťastným koncem! K výhře českému týmu pomohl vlastenec

Drama se šťastným koncem. Nymburk o výhře v Lize mistrů rozhodl dvě sekundy před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (20:36)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka zvítězili v dramatickém druhém osmifinále Ligy mistrů nad Sassari 90:89. Rozhodl trefou dvě vteřiny před koncem Hayden Dalton.

Bitva se šťastným koncem! Vondroušová s Muchovou poslaly český tým na finálový turnaj Poháru BJK

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2022 (10:08)     Sekcia sport

České tenistky postoupily do listopadového finálového turnaje Poháru Billie Jean Kingové. Svěřenkyně kapitána Petra Pály porazily v kvalifikaci na antuce pražské Štvanice Britky 3:2 na zápasy. Rozhodující bod přidaly v závěrečné čtyřhře Markéta Vondroušová s Karolínou Muchovou po výhře 6:1 a 7:5 nad dvojicí Harriet Dartová, Katie Swanová.

Ani vlastenec gólmana Velšanů nepomohl českému týmu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2021 (13:57)     Sekcia sport

Ani kuriózní vlastní gól brankáře Walesu Danny Warda nepomohl české fotbalové reprezentaci k výhře v dalším díle kvalifikace o postup na světový šampionát 2022 do Kataru. Náhradní gólman anglického Leicesteru totiž v úvodu druhé půle nezpracoval malou domů, kterou mu adresoval kapitán Ramsey, míč skončil v síti a Šilhavého tým se tak dostal k lacinému vedení. Nebylo mu ale nic platné, protože Ostrované byli ve druhé půli lepším mužstvem a v Edenu si zasloužili víc než jen remízu, po které se české reprezentaci boj nikoli o cestu do baráže, ale o druhou příčku ve skupině zkomplikoval.

Kubalík pomohl Chicagu k výhře 4:3, bodovali i další čtyři Češi

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.03.2021 (07:07)     Sekcia sport

Gól útočníka Dominika Kubalíka pomohl hokejistům Chicaga v NHL k výhře 4:3 po samostatných nájezdech nad Tampou Bay. V poraženém týmu si připsal dvě asistence Ondřej Palát.

Sklenička pomohl Jokeritu v KHL k další výhře, finský tým stíhá Petrohrad

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2022 (20:57)     Sekcia sport

Obránce David Sklenička pomohl asistencí u vítězného gólu hokejistům Jokeritu Helsinky vyhrát v Kontinentální lize na ledě Dynama Moskva 3:2. Pohlednou kombinaci finského týmu zakončil zhruba minutu a půl před koncem zápasu Hannes Björninen.

Lvíčatům opět pomohl vlastenec! Postup do čtvrtfinále se ale komplikuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2021 (17:20)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 21 let uhráli na ME druhou remízu, a znovu výsledek 1:1. Proti domácím Slovincům zachránili bod pět minut před koncem, kdy jim opět pomohl vlastní gól soupeře, který si po přímém kopu Janoška vstřelil Prelec. Svěřence Karla Krejčího čekají v závěrečné úterní bitvě skupiny B obhájci zlata Španělé, kteří ve 21 hodin nastoupí proti Itálii.

Hykův gól pomohl hokejistům Čeljabinsku k výhře v Omsku a do čela KHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (16:42)     Sekcia sport

Gól Tomáše Hyky pomohl hokejistům Čeljabinsku do čela KHL. Traktor vyhrál v Omsku 3:1, brankář Roman Will a nejproduktivnější český hráč v lize Lukáš Sedlák si ve vítězném týmu připsali po asistenci. Will zneškodnil 46 střel domácích hráčů a o čisté konto přišel až 57 sekund před koncem.

Obrovská bitva se šťastným koncem, volejbalisté uspěli v Evropské lize i podruhé

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2023 (21:44)     Sekcia sport

Čeští volejbalisté uspěli i ve druhém zápase zlaté Evropské ligy. Finsko ve Zlíně porazili 3:2 na sety, rozhodující tie-break vyhráli 16:14.

Kúdelův vlastenec do sbírky kuriozit a Zimův k tomu. To nezažil ani Trpišovský, ani Horváth

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (21:01)     Sekcia sport

Nejdřív Zimův vlastní gól a v nastaveném čase první půle navrch ještě vlastenec druhého slávistického stopera Kúdely patřící do sbírky fotbalových rarit a kuriozit. „To snad není možné, že se to nestalo nám,“ nemohl rozesmátý příbramský kouč Pavel Horváth uvěřit tomu, co se těsně před koncem poločasu událo. Během aktivní kariéry zažil mnohé, ale aby obránce posílal malou domů gólmanovi, Kolář uklouzl a balon se doslova došoural do sítě, to viděl až v konfrontaci svého týmu s ligovým suverénem z Edenu.

Skvělá bitva se šťastným koncem! Česká zápasnice slaví fantastický úspěch

Bláznivou přestřelku na Austrii ovládla Legia. Gólem jí k postupu pomohl Pekhart

Další zásah českého útočníka pomohl Legii k postupu

Krejčí má na farmě Oklahoma City velkou roli, pomohl k jednoznačné výhře

Ledecká překonala během sezony zřejmě černý kašel, větší změny v týmu nechystá

Povedený večer Krejčího. Dvanácti body pomohl k výhře Oklahomy nad Orlandem

Z kapitána šťastným žolíkem. Jak Hubník pomohl k výhře Olomouce nad Brnem

Česká bojovnice! Kvitová po velkém obratu slaví na French Open postup do osmifinále

Zbořil poprvé bodoval v NHL, pomohl k výhře Bostonu. Krejčí a Voráček získali asistenci