Švýcaři nás podcenili. Po dvaceti minutách to mohlo být tři nula, divil se Zima

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2022 (09:41)     Sekcia sport

Z vývoje zápasu proti Švýcarsku od úvodní minuty byl reprezentační obránce David Zima překvapený. „Ze začátku byli nekoncentrovaní. Než dostali gól, mysleli si, že to půjde samo,“ líčil před novináři po vítězství 2:1 v elitní skupině fotbalové Ligy národů. celý článek

Kouč Bílek: Rozdíl byl obrovský, úplně ve všem. Čelit Bayernu bylo nad naše síly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2022 (21:47)     Sekcia sport

Stál před lavičkou a litoval své hráče. „Když po dvaceti minutách prohráváte nula tři, je to hodně nepříjemné. Copak pro mě, ale hlavně pro hráče. Bylo to na ně opravdu dost,“ prohlásil trenér plzeňských fotbalistů Michal Bílek.

Trefa Mosquery? Sesypali jsme se po ní jako domeček z karet, bědoval Brandner

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2020 (22:30)     Sekcia sport

Netajil zklamání. Po dvaceti minutách prověřil gólmana Nguyena, střela Patrika Brandnera ale byla nakonec jediná ze strany Českých Budějovic, která se v souboji s fotbalisty Liberce vešla mezi tyče. Dynamo na Střeleckém ostrově znovu padlo a v kolonce výher mu po třech ligových kolech stále svítí nula.

Stanciu po Rangers: Radši 0:0 než tohle. Dostáváme hloupé góly, je to škoda

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.03.2021 (07:59)     Sekcia sport

Jeho krásný gól podtrhl skvělý slávistický vstup do zápasu. Nicolae Stanciu otevřel osmifinálový souboj Evropské ligy s Rangers parádní trefou už po šesti minutách. „Ale kdybych si měl vybrat, byl bych radši, kdyby zápas skončil nula nula,“ řekl po utkání. Výsledek 1:1 totiž před odvetou nahrává spíš Skotům.

Slávista Stanciu po Rangers: Radši 0:0 než tohle. Dostáváme hloupé góly, je to škoda

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.03.2021 (14:13)     Sekcia sport

Jeho krásný gól podtrhl skvělý vstup slávistických fotbalistů do zápasu. Nicolae Stanciu otevřel osmifinálový souboj Evropské ligy s Rangers parádní trefou už po šesti minutách. „Ale kdybych si měl vybrat, byl bych radši, kdyby zápas skončil nula nula,“ řekl po utkání. Výsledek 1:1 totiž před odvetou nahrává spíš Skotům.

Švýcaři nevyhráli v EHT ani na desátý pokus

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2024 (22:56)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na úvod Českých her v utkání hraném v Klotenu domácí Švýcarsko 2:1. V tabulce seriálu Euro Hockey Tour tak zvýšili svůj náskok na druhé Finy i třetí Čechy na sedm bodů a už nemohou být předstiženi. Švýcaři naproti tomu dál čekají na první výhru. Všechny góly padly až v posledních devíti minutách, vítězný dal v čase 52:25 Jonas Brodin, jenž zvyšoval na 2:0.

Švýcaři nevyhráli v Euro Hockey Tour ani na desátý pokus, podlehli Švédům

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2024 (22:46)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na úvod Českých her v utkání hraném v Klotenu domácí Švýcarsko 2:1. V tabulce seriálu Euro Hockey Tour tak zvýšili svůj náskok na druhé Finy i třetí Čechy na sedm bodů a už nemohou být předstiženi. Švýcaři naproti tomu dál čekají na první výhru. Všechny góly padly až v posledních devíti minutách, vítězný dal v čase 52:25 Jonas Brodin, jenž zvyšoval na 2:0.

Pogbův první start v základní sestavě skončil zraněním po dvaceti minutách

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.05.2023 (21:38)     Sekcia sport

Francouzský záložník Juventusu, Paul Pogba, se sotva po vleklých problémech vrátil do základní sestavy, aby mohl rozdávat fanouškům radost a svým spoluhráčům přesné přihrávky, a už opět skončil v péči lékařů. Po dvaadvaceti minutách utkání byl Pogba z hřiště stažen a jeho místo převzal Arkadius Milik.

SPARŤANKA: Jen mráz vinit z nul nelze, tradice dravého mládí však přetrvala. Hlavně ať Vitíka nebrzdí zranění

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.01.2021 (10:12)     Sekcia sport

Byla to taková nepěkná tečka za tím naším výkonem na Baníku, když Dávid Hancko v posledních vteřinách zahrál malou domů, místo aby míč nakopl před soupeřovu branku. Nula ambicí, nula střel na branku, nula gólů a jeden bod.

Uragán v úvodu rozhodl! Švýcaři začali kvalifikaci o MS suverénně

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (19:59)     Sekcia sport

Švýcarští fotbalisté zvítězili na úvod kvalifikace mistrovství světa na hřišti Bulharska 3:1 a udělali první krok k účasti na pátém světovém šampionátu za sebou. O svém triumfu rozhodli třemi góly v úvodních 13 minutách

Švýcaři jsou na MS ve velké pohodě. Mají další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (09:42)     Sekcia sport

Švýcaři i podruhé na MS vyhráli a ještě neinkasovali, Norsko porazili 3:0.

Dáme si doutníky a do Severního Irska pošleme nejlepší čokoládu, radují se Švýcaři

Vystřídal a po dvou minutách slavil. Dedič zařídil opavský bod z Příbrami

Záplava českých vlajek nebo zdravotníci Švýcaři. Projděte si návrh olympijských dresů

Na Feyenoord stále bez Kúdely s Kolářem. Slávisty čeká tým, jenž na Čechy neumí

Američané vyhnali kanadského gólmana, Švýcaři potvrdili výhru nad Českem proti Dánům

Strhující večer na horské dráze. Švýcaři smazali ztrátu a v penaltách sťali Francouze

Končíme, hrajete příliš tvrdě. Irské fotbalistky nedohrály přípravu s Kolumbií

ONLINE: Ml. Boleslav - Olomouc 0:1, po dvaceti minutách se trefuje Zmrzlý

Skupina A: Švýcaři přestříleli Brity a vedou skupinu

GLOSA: Nula, nula, nula. Opory v cizině sedí. Je hříšná myšlenka obětovat Euro?

Švýcaři poprvé vyhráli a přiblížili se postupu z třetího místa. Turci končí s ostudou

Druhá šance pro Vaclíka: rychlé góly, jeden zákrok a vítězný obrat

Nula a odchod. Lukeš v Hradci Králové končí, přichází Novotný

ONLINE: Severské derby v Lize národů, Švýcaři pak vyzvou Portugalsko

Kapitán Červenka: Rozhodla prospaná druhá třetina. Švýcaři si v ní dělali, co chtěli

Chuligáni, zmizte. Kouč Priske velebil fanoušky, kteří stáli za Spartou a týmu pomohli

Ostrava - Bohemians 1:0, po dvaceti minutách střílí gól domácí Jánoš

Bohemians - Jablonec 2:0, rozhodla první půle, výhra po deseti zápasech

Mladá Boleslav - Hradec Králové 5:1, jasná záležitost, rozhodly rychlé góly