Francouz slaví postup do finále, přestřelku rozhodl útočník Lehkonen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2022 (07:44)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada jsou prvním účastníkem finále letošního play off NHL. Západní konferenci ovládli jasným výsledkem 4:0 na zápasy nad Edmontonem. Rozhodující duel otočili díky čtyřem gólům ze třetí třetiny a vítězné trefě Artturi Lehkonena ze druhé minuty prodloužení divokým výsledkem 6:5PP. Celkově 30 zákroky proti 35 střelám Oilers k tomu přispěl i český brankář Pavel Francouz. celý článek

Montreal těsně porazil Vegas a slaví postup do finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (07:05)     Sekcia sport

Poprvé od roku 1993 se hokejisté slavného celku NHL Montreal Canadiens probojovali do finále Stanley Cupu. Rozhodla o tom jejich čtvrteční výhra 3:2 po prodloužení nad Vegas a výsledek semifinálové série 4:2 na zápasy. Postupovou branku vstřelil v 62. minutě útočník Artturi Lehkonen.

Colorado udolalo Tampu, zisk Stanley Cupu slaví i brankář Francouz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2022 (05:09)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada přerušili kralování celku Tampa Bay a slaví svůj třetí Stanley Cup v klubové historii. Stalo se tak díky nedělní výhře 2:1 na ledě soupeře, po které uspěli v sérii 4:2 na zápasy. Rozdílový gól vstřelil v 33. minutě útočník Artturi Lehkonen. Za domácí asistoval u úvodní trefy Ondřej Palát, stříbrnou trofej však tentokrát nakonec pozvedl nad hlavu jako třetí český brankář v historii Pavel Francouz.

Levně nakup a doufej. Jak „rental“ Lehkonen po roce znovu vystřelil finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2022 (15:59)     Sekcia sport

Říká se jim rentals. Hokejisté s končící smlouvou, které přivedete před uzávěrkou výměn NHL v naději, že vám pomohou ke kýženému Stanley Cupu. Nebo aspoň do finále. V Coloradu se trefili, Artturi Lehkonen v novém dresu po příchodu z Montrealu ožil, v noci na úterý vyřadil Edmonton. A generální manažer Joe Sakic si může mnout ruce.

Colorado slaví, získalo třetí Stanley Cup v historii

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2022 (06:09)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada porazili v nedělním šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii. Vítěznou branku Avalanche vstřelil v čase 32:28 Artturi Lehkonen. Brankář Pavel Francouz, který v NHL triumfoval poprvé v kariéře, v rozhodujícím zápase nenastoupil. Ondřej Palát, nejproduktivnější český hokejista v play off, ve čtvrté minutě asistoval u jediné branky Lightning.

Jeden z největších obratů fotbalové historie ? Sheffield Wednesday první duel semifinále prohráli 0:4. O týden později dokonali obrat a slaví postup po penaltách

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.05.2023 (10:29)     Sekcia sport

Sheffield Wednesday právě předvedl největší comeback v historii play-off a postoupil do finále play-off League One. V úvodním utkání semifinále League One prohráli 0:4 a postup do finále se zdál takřka nemožný, jenže Sheffield dokázal, že nic není nemožné. Po penaltách slaví postup.

Jeden z největších obratů fotbalové historie? Sheffield Wednesday první duel semifinále prohráli 0:4. O týden později dokonali obrat a slaví postup po penaltách

Žambůrek si s Brentfordem Premier League nezahraje, slaví Fulham

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (07:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Brentfordu s českým záložníkem Janem Žambůrkem si postup do Premier League po 73 letech nevybojovali. Ve finále druholigového play off podlehli po prodloužení Fulhamu, který po loňském sestupu slaví návrat mezi elitu. Dvěma góly rozhodl londýnské derby obránce Joe Bryan.

Basketbalisté vyhráli nad Řeckem 97:72 a slaví postup na OH v Tokiu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.07.2021 (03:24)     Sekcia sport

Victoria (Kanada) - Čeští basketbalisté slaví postup na olympijské hry v Tokiu. Ve finále kvalifikace v kanadské Victorii porazili Řecko 97:72 a pod pěti kruhy se národní tým představí...

Palát rozhodl, Tampa Bay snížila

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2022 (05:08)     Sekcia sport

Útočník Ondřej Palát rozhodl ve finále NHL gólem z 54. minuty o výhře Tampy Bay 3:2 v Coloradu a stal se první hvězdou zápasu. Ke snížení stavu série na 2:3 a prodloužení boje o Stanleyův pohár pomohl gólem i obránce Jan Rutta, který svou první trefou v letošním play off otevřel skóre. Na druhé straně plnil Pavel Francouz opět roli náhradního brankáře.

Montreal je po 28 letech ve finále Stanley Cupu. Vegas porazil v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.06.2021 (07:10)     Sekcia sport

Rozhodující branku šestého zápasu vstřelil v 62. minutě Artturi Lehkonen.

Palát rozhodl, Tampa Bay odvrátila konec

Favorizovaní Angličané otočili dramatické semifinále EURO, rozhodl kanonýr Kane

Góly Pastrňáka s Krejčím Bostonu nestačily, Montreal slaví postup

Hradec si po přestřelce pojistil druhé místo v extraligové tabulce

Prásk! Stanley Cup v rukou Colorada utrpěl první šrámy

Barcelona po výhře v El Clásicu slaví postup do finále Copa del Rey

HOKEJ ONLINE: Plzeň se trápí s Kometou. Přestřelku v Třinci vyhráli Oceláři, Hradec nestačil na Spartu