Palát vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2022 (06:00)     Sekcia sport

Ondřej Palát vystřelil hokejistům Tampy Bay důležitou výhru! Český útočník zlomil 1:50 minuty před vypršením základní hrací doby pátého finále play off Východní konference na ledě New York Rangers nerozhodný stav 1:1 a úřadující šampioni NHL nakonec zvítězili 3:1. V sérii se po třetím vítězství v řadě ujali vedení 3:2 na zápasy a o postupu do finále celé soutěže proti Coloradu mohou rozhodnout už v sobotu v domácí areně. celý článek

Palát šťastně vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Ondřej Palát vystřelil hokejistům Tampy Bay důležitou výhru! Český útočník zlomil 1:50 minuty před vypršením základní hrací doby pátého finále play off Východní konference na ledě New York Rangers nerozhodný stav 1:1 a úřadující šampioni NHL nakonec zvítězili 3:1. V sérii se po třetím vítězství v řadě ujali vedení 3:2 na zápasy a o postupu do finále celé soutěže proti Coloradu mohou rozhodnout už v sobotu v domácí areně. Palát si v posledních třech zápasech připsal pět bodů (3+2) včetně dvou vítězných branek.

Palát šťastně zajistil Tampě důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Palát vystřelil šampionům NHL premiérovou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (06:02)     Sekcia sport

Český útočník Ondřej Palát dvěma góly včetně toho vítězného pomohl Tampě Bay k výhře nad Detroitem 7:6 v prodloužení a úřadující šampioni NHL si...

Palát vystřelil šampionům NHL premiérovou výhru, Mrázek se zranil

Český útočník Ondřej Palát dvěma góly včetně toho vítězného pomohl Tampě Bay k výhře nad Detroitem 7:6 v prodloužení a úřadující šampioni NHL si připsali v novém ročníku první výhru. V nočním programu skóroval ještě Radek Faksa v dresu Dallasu, který si odvezl z ledu New York Rangers dva body po vítězství 3:2 v prodloužení. Další český útočník Jakub Voráček přispěl dvěma asistencemi k vysokému triumfu Columbusu nad Arizonou 8:2. Premiérové nahrávky v novém ročníku zaznamenali Filip Zadina z Detroitu a Dominik Simon z Pittsburghu.

Fantastický Palát zářil! Tampa má ve finále NHL první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2022 (06:05)     Sekcia sport

Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy.

Palát se blýskl dvěma body. Tampa má ve finále první výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2022 (07:39)     Sekcia sport

Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampa Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning ve třetím utkání o šampiona hokejové NHL porazili Colorado 6:2 snížili na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Horák vystřelil Spartě třetí výhru, Pražané mají nakročeno do semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2022 (19:33)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty jsou jedinou výhru od postupu do semifinále play off extraligy. Ve třetím utkání čtvrtfinálové série zvítězili Pražané v Liberci 2:1 a vedou už 3:0 na zápasy. Sparťané vedli po gólu Tomáše Pavelky, ale ještě v první třetině vyrovnal Adam Najman. V čase 59:31 pak rozhodl v přesilovce útočník Roman Horák. Čtvrtý duel se odehraje v sobotu opět pod Ještědem a začne už v 15 hodin.

Skvělý Palát zářil! Tampa má ve finále Stanley Cupu první výhru

Třetí vzájemný duel finále Stanley Cupu měl výraznou českou stopu! Hokejový útočník Ondřej Palát se v něm gólem a asistencí podepsal pod první vítězství Tampy Bay. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Česká přestřelka v Torontu! Výhru berou šampioni

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2021 (06:02)     Sekcia sport

Obhájci Stanleyova poháru se znovu rozjeli! Hokejisté Tampy Bay zvítězili ve čtvrtečním utkání NHL na ledě Toronta 5:3 a připsali si pátý úspěch v řadě. Dvěma góly a přihrávkou se na vítězství Bolts podílel český útočník Ondřej Palát, v dresu poražených si rovněž dvě trefy připsal jeho krajan Ondřej Kaše. Palát byl vyhlášen druhou hvězdou utkání, Kaše třetí. Za první hvězdu duelu byl označen kapitán vítězů Steven Stamkos, který zaznamenal gól a tři asistence.

Palát zařídil dva góly Tampy, trefa Zadiny Detroitu na výhru nestačila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.02.2021 (06:52)     Sekcia sport

Ondřej Palát podpořil gólem a přihrávkou výhru Tampy Bay 6:1 v Nashvillu. Filip Zadina prvním gólem sezony nezabránil prohře Detroitu 1:2 s Floridou.

Tampa vyrovnala sérii s Rangers, Palát s Ruttou řídili výhru pěti body

Šampioni NHL slaví další výhru! Palát nabíjel, Chára se pral

Palát dvakrát asistoval, Tampa slaví postup do finále proti Coloradu

Islanders porazili Tampu Bay gólem z 93. minuty a protáhli sérii. Palát nebodoval

Palát dvěma góly sestřelil Boston a přiblížil Tampu k postupu do finále konference

Skvělý Chytil dvěma góly režíroval výhru, bodoval i Palát s Ruttou

Palát pomohl Tampě k postupu do finále Východní konference NHL, Boston končí

Palát se blýskl třemi body, Vejmelka vychytal Arizoně výhru

Hertl se zaskvěl hattrickem proti Calgary, zápas rozhodli i Palát a Nečas

Skvělý Palát pomohl Bleskům k výhře, Tampa ve finále Stanley Cupu vede

Souček: Přeju si, aby Šilhavý dojel kvalifikaci!

Palát rozhodl, Tampa snížila

Mrázek a Vaněček slaví, v NHL vychytali výhru. Mstitel Palát dostal 17 trestných minut

Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha skórovali, Rittich slavil výhru

Plzeň vedení neudržela! Boleslav slaví klíčovou výhru, Karviná smetla Jihočechy

Palát a Pastrňák se stali prvními hvězdami zápasu, exceloval i Vejmelka

Finále MS házenkářů obstarají obhájci titulu Dánové a olympijští šampioni Francouzi

Paráda Kučery. Zkušený stoper vystřelil Teplicím důležitou výhru

LASK Linec - Slavia, hosté mají nakročeno ke třetímu čtvrtfinále za čtyři roky

Skvělý Palát! Český útočník vstřelil vítězný gól, Tampa klepe na brány finále Stanley Cupu

Nezničitelná Tampa. Miluju, když dáme gól a fandové mlčí, škádlí soka Palát

Real se na výhru v městském derby nadřel, výhru nad Vallecanem vystřelil Benzema

Nymburk uhájil v lize proti Opavě neporazitelnost až v prodloužení

Palát poslal Pastrňáka a Krejčího ze hry

Tampa s Palátem a Ruttou je zase blíž k obhajobě, ve finále přidala druhou výhru

Chci dělat pro tým, co bude nutné, říkal dvougólový Söderlund

Superman Schick! Dvěma výstavními góly vystřelil na EURO Česku první výhru

Tampa je díky skvělému Palátovi blízko postupu do finále Stanley Cupu

Úchvatný obrat za 12 vteřin. V hlavní roli Palát, tvůrce nového rekordu

Oslabení šampioni NBA vybojovali cennou výhru na hřišti Nets

Češi porazili Izrael a udrželi šanci na postup. Důležitou výhru vystřelil Darida už v sedmé minutě

Skvělý Palát zazářil třemi body! Tampa Bay srovnala finále Východní konference NHL

Fantastický Palát. Český útočník vstřelil vítězný gól, Tampa je jednu výhru od finále

DJ Cissé sní o návratu, ale kope už jen Baroš. Co dělají šampioni LM z roku 2005?