Cyklista Ťoupalík obhájil vítězství v brněnském závodě Visegrádské čtyřky

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.07.2022 (17:01)     Sekcia sport

Adam Ťoupalík po roce zopakoval triumf v cyklistickém závodě Visegrádské čtyřky se startem a cílem v Brně. Jezdec týmu Elkov Kasper zvítězil po 190 kilometrech na trase do Mikulova a zpět o 14 sekund před polským soupeřem Jakubem Kaczmarekem. Třetí skončil s půlminutovým odstupem Jan Kašpar ze stáje ATT Investments, který přespurtoval Poláka Pawla Ciešlika. celý článek

Ťoupalík znovu vyhrál úvodní závod Visegrádské čtyřky v Maďarsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.07.2023 (19:54)     Sekcia sport

Cyklista Adam Ťoupalík obhájil vítězství v úvodním závodu seriálu Visegrádská čtyřka z Budapešti do Pannonhalmy. Po 138 kilometrech člen týmu Elkov Kasper vyhrál o dvě sekundy před Polákem Maciejem Paterským.

Cyklista Adam Ťoupalík po roce opět ovládl seriál Visegrádské čtyřky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2022 (20:19)     Sekcia sport

Český cyklista Adam Ťoupalík se stál celkovým vítězem seriálu závodů Visegráská čtyřka a obhájil loňské prvenství. V závěrečném dějství na Slovensku dnes jezdec stáje Elkov Kasper obsadil druhé místo ve 145 km dlouhém závodě na okruzích v Nové Bani, při triumfu Itala Thomase Pesentiho skončil třetí Ťoupalíkův bratr Jakub.

Adam Ťoupalík po roce opět ovládl seriál Visegrádské čtyřky

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2022 (20:01)     Sekcia sport

Český cyklista Adam Ťoupalík se stál celkovým vítězem seriálu závodů Visegráská čtyřka a obhájil loňské prvenství. V závěrečném dějství na Slovensku v neděli jezdec stáje Elkov Kasper obsadil druhé místo ve 145 km dlouhém závodě na okruzích v Nové Bani, při triumfu Itala Thomase Pesentiho skončil třetí Ťoupalíkův bratr Jakub.

Cyklista Ťoupalík si dojel ve Slovinsku pro druhé letošní vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2023 (20:58)     Sekcia sport

Cyklista Adam Ťoupalík ovládl ve Slovinsku závod Grand Prix Goriška & Vipava Valley a vybojoval druhé vítězství v sezoně. Po 154 kilometrech člen královéhradecké stáje Elkov Kasper vyhrál o dvě sekundy před Italem Filippem Fiorellim. Navázal na triumf z Trofeje Umag ze začátku března.

Adam Ťoupalík potřetí vyhrál cyklistickou klasiku se startem a cílem v Brně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2023 (21:36)     Sekcia sport

Adam Ťoupalík vyhrál potřetí za sebou cyklistický závod Brno - Mikulov - Brno, součást Českého poháru a série Visegrádské čtyřky. Jezdec elitního domácího týmu Elkov Kasper zvítězil po 188 kilometrech o šest sekund před Polákem Maciejem Paterským, třetí skončil Márton Dina z Maďarska.

Cyklistickým mistrem Evropy je Nizzolo, Ťoupalík spurtoval devátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2020 (16:23)     Sekcia sport

Mistrem Evropy v závodě s hromadným startem se stal italský cyklista Giacomo Nizzolo, jenž po 177,5 km ve Francii vyhrál vyrovnaný spurt hlavní skupiny. Český šampion Adam Ťoupalík dojel v Plouay devátý a vyrovnal výsledek Jana Bárty z pondělní časovky.

Mistrem republiky v silničním závodě je Ťoupalík, zdolal Štybara

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2020 (18:56)     Sekcia sport

Mistrem republiky v silniční cyklistice se v závodě s hromadným startem stal Adam Ťoupalík. Ve spurtu vedoucí pětičlenné skupiny v Mladé Boleslavi zvítězil jezdec stáje Elkov Kasper před Zdeňkem Štybarem a Petrem Vakočem.

Štybar našel přemožitele. Mezi kapkami deště triumfoval Ťoupalík

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.08.2020 (18:55)     Sekcia sport

Mistrem republiky v silniční cyklistice se v závodě s hromadným startem stal Adam Ťoupalík.

Roglič obhájil na cyklistické Vueltě loňské vítězství

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.11.2020 (17:12)     Sekcia sport

Madrid - Primož Roglič obhájil jako první cyklista po 15 letech vítězství na Vueltě. Jednatřicetiletý Slovinec z týmu Jumbo-Visma dovezl červený dres lídra do Madridu, kde zkrácený...

Adam Ťoupalík vyhrál na úvod cyklistické sezony závod Umag Trophy

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2023 (18:43)     Sekcia sport

Cyklista Adam Ťoupalík vyhrál jednorázový závod Umag Trophy v Chorvatsku a připsal si tak vítězství hned při prvním startu v sezoně. Člen elitního českého týmu Elkov-Kasper uspěl po 139 km ve spurtu tříčlenné vedoucí skupiny.

Mistrem republiky v silničním závodě je Ťoupalík, v závěrečném spurtu zdolal Štybara

Chci se posunout výš, kariéra je přede mnou, říká republikový šampion Ťoupalík

Republikový šampion Ťoupalík: Největší úspěch na silnici. Chci se posunout výš, kariéra je přede mnou