Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2022 (20:32)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas si protáhne své angažmá v zámořské NHL, když se podle informací Sport.cz dohodl na novém kontraktu s Carolinou. Novou smlouvu měl uzavřít na dva roky, zámořská média uvádějí, že by si měl ročně vydělat tři miliony dolarů (přes 72 milionů korun). celý článek

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2022 (06:25)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Tomáš Hertl si protáhne své angažmá v NHL o dalších osm let, když se dohodl na nové smlouvě se San Jose Sharks. „Jsem moc spokojený a rád, že to tak dopadlo a já můžu být dalších osm let Žralokem. Jsem rád, že je to za mnou, novináři se mě v posledních měsících pořád ptali, co bude. A teď je jasno," uvedl Hertl v rozhovoru pro média, který poskytla Sport.cz agentura Sport Invest, jež hráče zastupuje.

Pusť mi jednu střelu, prosil Nečas Vejmelku. Kamarádi z Brna proti sobě v NHL

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2021 (15:30)     Sekcia sport

Dobře se znají, dva roky spolu hráli v hokejové extralize za Kometu a oba angažmá v Brně vyšvihlo do NHL. V noci na pondělí nastoupili útočník Martin Nečas a brankář Karel Vejmelka proti sobě. Nečas si mocně ulevil, vstřelil první gól v sezoně. Vejmelka předvedl ke čtyřicítce zákroků, na první výhru však stále čeká.

Útočník Sobotka si angažmá ve Spartě prodlouží minimálně do konce ledna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2020 (11:11)     Sekcia sport

Hokejový útočník Vladimír Sobotka si protáhne své působení ve Spartě minimálně do konce ledna. Třiatřicetiletý bývalý hráč Bostonu, St. Louis či Buffala přišel v polovině listopadu po krátkém angažmá ve švýcarském celku Rapperswil-Jona původně na měsíc.

Kontrakt snů na osm let! Český útočník vydělá v NHL skoro miliardu a půl

Český hokejový útočník Tomáš Hertl si protáhne své angažmá v NHL o dalších osm let, když se dohodl na nové smlouvě se San Jose Sharks, která mu zajistí celkový příjem 65,1 milionu dolarů (přes 1,45 miliardy korun). V průměru tak bude mít plat přes osm milionů dolarů za sezonu. „Jsem moc spokojený a rád, že to tak dopadlo a já můžu být dalších osm let Žralokem. Jsem rád, že je to za mnou, novináři se mě v posledních měsících pořád ptali, co bude. A teď je jasno," uvedl Hertl v rozhovoru pro média, který poskytla Sport.cz agentura Sport Invest, jež hráče zastupuje.

Nečas dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2023 (05:52)     Sekcia sport

Český útočník Caroliny Martin Nečas si v nedělním utkání NHL připsal dvě asistence při porážce v Ottawě 2:3.

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dva góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2023 (04:36)     Sekcia sport

Martin Nečas rozhodl gólem v prodloužení o výhře hokejistů Caroliny 3:2 v Dallasu a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Čtyřiadvacetiletý útočník si vylepšil bilanci v sezoně NHL na 19 branek a 23 přihrávek a překonal svůj bodový rekord (14+27). Filip Chytil si vytvořil dvěma trefami gólové maximum, ale neodvrátil prohru New Yorku Rangers 2:3 v prodloužení v Torontu. Český útočník má na kontě 15 gólů.

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dal dva góly

Český útočník slaví! Jubileum, gól, výhra

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2021 (06:03)     Sekcia sport

Český útočník Martin Nečas oslavil 100. start v NHL gólem. Šestou brankou v ročníku pečetil dvaadvacetiletý Čech výhru Caroliny v Columbusu 3:0.

Francouz nastoupil v NHL po 15 měsících, Nečas dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2021 (07:34)     Sekcia sport

Hokejový brankář Pavel Francouz se po zdravotních patáliích konečně dočkal návratu k ostrému zápasu NHL. Na ledě Nashvillu zastavil 30 z 34 střel a nezabránil tak porážce Colorada 2:5. Dvě asistence si připsal útočník Martin Nečas, jehož Carolina si poradila 5:3 s Detroitem. Už pošesté v řadě díky jedné přihrávce bodoval Tomáš Hertl ze San Jose.

Nečas dvěma góly řídil výhru Caroliny, prosadil se i Chytil

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (06:10)     Sekcia sport

Čtyřiadvacetiletý český hokejista Martin Nečas pomohl v pátečním zápase NHL dvěma góly Carolině k výhře v prodloužení proti San Jose. K vítězství Rangers nad Vegas přispěl jedním gólem také český útočník Filip Chytil.

Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou, zářil i Voráček

Nečas slaví! Jubileum, gól, výhra

Útočník Nečas třikrát asistoval u demolice Tampy, Andersen uhájil nulu

Německá média vybírala TOP 10 nejlepších útočníků světa, pocty se dočkal i český útočník Patrik Schick

Úžasný start! Český útočník při zahraniční premiéře zaznamenal tři body a výhru

Velkolepý start! Český útočník při zahraniční premiéře zaznamenal tři body a výhru