Vrba: Na střídání bylo o půli víc hráčů. Bod je zisk, moje nervy přežily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2022 (22:14)     Sekcia sport

Pro jeho nervovou soustavu to byl zápas jak na horské dráze. Rychlé vedení, vzápětí inkasovaný gól a pak další. A další. Trenér ostravských fotbalistů Pavel Vrba se vztekal, také dostal kartu za spílání sudím, ale nakonec se usmíval. celý článek

Vrba po premiéře: Hráči ukázali morálku a chtěli za svůj klub bojovat. Defenziva má ale mezery

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (22:42)     Sekcia sport

Když olomoucký Pablo Gonzáles krátce po půli zvýšil na 2:0, kouč sparťanský fotbalistů Pavel Vrba sotva mohl doufat v úspěšný start v novém angažmá. "Jak mi v tu chvíli bylo? Nedobře na srdci i na duši. Ale když jsem to otočili, tak mi zase bylo hej," řekl po vítězství 3:2.

Vrba: Hráči ukázali morálku a chtěli za svůj klub bojovat. Byli jsme šťastnější

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2021 (22:31)     Sekcia sport

V Premier League se zvyšuje počet zraněných hráčů. Trenéři žádají pět střídání

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     04.11.2020 (18:07)     Sekcia sport

Trenéři předních celků anglické nejvyšší soutěže volají po opětovném zavedení možnosti pěti střídání v Premier League. Důvodem je zvyšující se počet zraněných hráčů a náročný program mužstev. K iniciativě se připojil Jürgen Klopp, Pep Guardiola, Ole Gunnar Solskjaer a Frank Lampard.

Šťastné střídání? Máme na lavičce hráče, kteří udali tempo, libuje si Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (21:40)     Sekcia sport

Dvě porážky, nejdřív v derby a pak v dohrávce v Jablonci, vyvolaly na Letné hodně blbou náladu. Kouč Pavel Vrba netajil, že od svého příchodu stojí před dosud nejsložitější situací. Vydřená výhra 1:0 nad Slováckem ovšem vrací fotbalisty pražské Sparty na druhou příčku ligové tabulky. „Nedáváme teď góly, nedaří se nám jako při mém příchodu. Důležité však je, že máme tři body,“ kvituje trenér Vrba.

Moje pozice? Spekulace nechám na vás, prohlásil kouč Sparty Vrba po prohraném derby

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.03.2022 (07:32)     Sekcia sport

Trenér Pavel Vrba připustil, že šance Sparty na první titul po osmi letech se po porážce 0:2 v pražském derby na hřišti Slavie výrazně snížila.

Sportovní arbitráž potvrdila tříbodový zisk Bayernu Mnichov

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.04.2022 (15:38)     Sekcia sport

Za špatné střídání v utkání ve Freiburgu hrozilo Bayernu Mnichov potrestání od sportovní arbitráže a to až kontumací zápasu případně jeho novým odehráním. Soud ale rozhodl o tom, že se provinili rozhodčí a špatné střídání tak měli na svědomí oni.

Tři střídání Zlína? Jsem trenér ze staré školy, smál se Vrba po výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2023 (18:44)     Sekcia sport

Byla na něm znát veliká úleva. Kouč Pavel Vrba dovedl zlínské fotbalisty v domácím duelu s Teplicemi k premiérovému triumfu v tomto ročníku nejvyšší soutěže, byť se o něj Ševci po snížení soupeře na 1:2 strachovali až do závěrečného hvizdu. S úsměvem pak odpovídal i na další otázky, kdy třeba vysvětloval, proč sáhl během utkání pouze ke třem střídáním.

Vrba: Bylo by výhodnější hrát s Monakem později, abychom ho mohli lépe přečíst

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.08.2021 (17:40)     Sekcia sport

Praha - Trenér fotbalistů Sparty Pavel Vrba si myslí, že by pro jeho tým bylo lepší, pokud by na Monako, s nímž v úterý doma odehraje první zápas 3. předkola Ligy mistrů, narazilo po...

Revoluční návrh kvůli riziku zranění. Šéf asociace hráčů v Anglii by zkrátil poločasy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2020 (20:40)     Sekcia sport

Stejně jako v případě návrhu mezinárodní federace FIFA na střídání pěti hráčů je důvodem obava z rizika zranění v nahuštěném programu zápasů.

Vrba oslavil třístý ligový zápas první výhrou s Baníkem. Je to velká úleva, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (19:36)     Sekcia sport

Třístý zápas v lize odkoučoval proti Zlínu trenér Baníku Pavel Vrba. A jako dárek dostal první výhru v sezoně. Ostravané dokonale využili vyloučení Jana Silného z 28. minuty a třemi góly v první půli si vytvořili dostatečný náskok k vítězství 3:1.

Čtyři góly, výhra, ofenziva, to bylo v pořádku. Ale mrzí gól z rohu, litoval Vrba

Pět povolených střídání pro nás bude nevýhodou, věští trenér Barcelony Setién

Jak pět střídání změnilo fotbal? Výsledky studie vás možná překvapí!

Podle Djokoviče je střídání stráží v čele žebříčku ATP nevyhnutelné

Nervy tekly, Pastrňáka hájil spoluhráč. Bostonu poprvé uplavaly všechny body

Spanilé oslavy City! Alkohol i hráči do půli těla. Za tři dny jsem snad nespal, říká šoumen

Útok na titul dostal první trhlinu. Chtěli jsme dvanáct bodů, ne deset, lituje Vrba po derby

Účastník MS ve fotbale opět řeší skandál. Další podvody s věkem hráčů

Spanilé oslavy City! Alkohol i hráči do půli těla. Za tři dny jsem snad nespal, říká jeden z šoumenů

Hanáci doplatili na špatná střídání. Asi chtěli všichni dát vyrovnávací gól, smál se třinecký Daňo

Pět zásahů? Haaland: Střílet góly je moje superschopnost, teď už to můžu říct

Do Bohemky bych si pár hráčů odvezl, smál se Veselý. Vyzdvihl střídání i stopery, našel i negativa

RÁNO Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Motor pro sparťany? Přijíždí Vrba s Baníkem! A také Plavšič...

Bylo tam i to moje vyloučení, kál se třinecký obránce Polášek

Rozzuřená hvězda PSG. Střídání vytočilo Messiho, trenérovi nepodal ruku

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Vrba a Sparta: kotoul po Rapidu i nová smlouva. V závěru už jen zmar a křeč

Skotského soupeře klamat nechtěli. Po půli katastrofa, přiznal kouč Slavie po trápení s Baníkem

Vrba: Krutý výsledek, ale škola života. Pro příště se musíme poučit

Realu Madrid hrozí odečet bodů, pokud se potvrdí, že jejich střídání v utkání proti Getafe bylo proti pravidlům