Triatlonistka Kuříková závod na ME po pádu na kole nedokončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2022 (20:17)     Sekcia sport

Pro triatlonistku Petru Kuříkovou skončil start na mistrovství Evropy na olympijských tratích v Mnichově po pádu v cyklistické části. Česká medailová naděje, která na konci července vyhrála v Pontevedře poprvé v kariéře závod Světového poháru, musela být podle svazového facebooku převezena do nemocnice. celý článek

Frintová náročný triatlon v Arzacheně nedokončila, Kuříková byla třináctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (18:19)     Sekcia sport

Triatlonistka Vendula Frintová nedokončila z pozice papírové favoritky závod Světového poháru v Arzacheně. Se startovním číslem 1 byla nejvýše nasazenou závodnicí ve čtyřiapadesátičlenném poli, ale odstoupila během náročné cyklistické části.

Nejmenší národ se zlatem. Triatlonistka Duffyová vybojovala první místo pro Bermudy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.07.2021 (07:18)     Sekcia sport

Petra Kuříková při olympijském debutu obsadila 30. místo, druhá Češka Vendula Frintová závod nedokončila.

Triatlonistka Kuříková byla v Krakově 25., Evropské hry vyhrála Lövsethová

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2023 (12:28)     Sekcia sport

Triatlonistka Petra Kuříková na Evropských hrách nenavázala na nedávnou šestou příčku z mistrovství Evropy a v Krakově obsadila 25. místo s více než pětiminutovou ztrátou na nejlepší. Závod na olympijských distancích 1500 metrů plavání v jezeře Nowa Huta, 40 kilometrů jízdy na kole a 10 km běhu vyhrála Norka Solveig Lövsethová před Rakušankou Juliou Hauserovou a Belgičankou Jolien Vermeylenovou.

Triatlonistka Kuříková byla v Krakově pětadvacátá, Evropské hry vyhrála Lövsethová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2023 (13:10)     Sekcia sport

Triatlonistka Kuříková si na ME poranila vazy v rameni a musí na operaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (18:28)     Sekcia sport

Triatlonistka Petra Kuříková si pří pádu v cyklistické části sobotního závodu mistrovství Evropy přetrhala vazy v rameni a bude muset na operaci. Informovali to tom zástupci svazu na facebooku. Zatím není jasné, jak dlouho bude česká olympionička vyřazena ze soutěží.

Triatlonistka Kuříková věří, že po smutném Tokiu přijde lepší Paříž

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (04:04)     Sekcia sport

Nadšená z první olympijské účasti a skoro se slzami v očích probíhala triatlonistka Petra Kuříková cílem závodu v Tokiu. Startem pod pěti kruhy si splnila dětský sen, ale bez diváků na ni působily hry smutně.

Triatlonistka Kuříková byla jedenáctá na Světovém poháru ve Valencii

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2023 (19:25)     Sekcia sport

Jedenácté místo vybojovala triatlonistka Petra Kuříková na Světovém poháru ve Valencii. Ztratila minutu a půl na vítěznou Američanku Gwen Jorgensenovovou, pro kterou to byl první triumf na světové scéně od zisku zlaté medaile na olympijských hrách v Riu de Janeiro. O příštím víkendu se Jorgensenová stejně jako Kuříková představí na Světovém poháru v Karlových Varech.

Triatlonistka Duffyová vybojovala pro Bermudy premiérové olympijské zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (01:45)     Sekcia sport

Olympijský závod triatlonistek v Tokiu vyhrála Flora Duffyová, která zařídila Bermudám premiérové zlato na letních hrách v historii. Stříbro získala Britka Georgia Taylorová-Brownová, třetí skončila Američanka Katie Zaferesová. Petra Kuříková při olympijském debutu obsadila 30. místo, druhá Češka Vendula Frintová závod nedokončila.

Triatlonistka Kuříková v Leedsu poprvé pronikla v seriálu MS do dvacítky

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.06.2022 (20:21)     Sekcia sport

Leeds (Británie) - Triatlonistka Petra Kuříková se poprvé v seriálu mistrovství světa umístila mezi dvacítkou nejlepších. V Leedsu dnes na sprinterských distancích 750 metrů plavání,...

Triatlonistka Kuříková ladila formu s olympijskou vítězkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2021 (18:42)     Sekcia sport

Olympijský debut jako dárek k blížícím se třicátým narozeninám i jako splněný dětský sen. Triatlonistka Petra Kuříková věří, že v Tokiu může atakovat umístění v první dvacítce, a největší respekt před startem úterního závodu má z cyklistické tratě.