Real odstartoval sezonu vítězně, na hřišti Almeríi však dlouho prohrával

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (00:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid vykročili za obhajobou titulu ve španělské lize výhrou 2:1 v Almeríi. Úřadující vítězové domácí soutěže i Ligy mistrů na hřišti nováčka od 6. minuty prohrávali, ale skóre v druhém poločase otočili díky brankám Lucase Vázqueze a Davida Alaby. celý článek

Carlo Ancelotti: Raději bych si nechal snížit plat, než abych povolil kamery v šatně

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.08.2023 (22:45)     Sekcia sport

Real Madrid si připsal druhou ligovou výhru v novém ročníku La Ligy, když si venku poradili s Almerií a zdolali ji 3:1. Bílý balet prohrával již ve třetí minutě 1:0, ale do přestávky stihl vyrovnat a v druhé polovině zápas otočil.

Real Madrid v nastavení otočil utkání s poslední Almeríí, jak odpoví Girona?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2024 (18:58)     Sekcia sport

Real Madrid prodá Sergia Arribase do Almerie

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.08.2023 (20:20)     Sekcia sport

Real Madrid se dohodl s Almerií na přestupu mladého záložníka Sergia Arribase za 8 milionů eur, napsal o tom deník The Athletic. Bílý balet také dostane 50 procent z příštího prodeje a Arribas by měl mít možnost se ke španělskému gigantovi vrátit. Talentovaný tvůrce hry debutoval za první tým Realu minulou sezónu, ale pro tu další s ním trenér Ancelotti neměl plány.

Real Madrid si připisuje první tři body v sezoně. Venku zvítězil nad Almeríi

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     15.08.2022 (16:09)     Sekcia sport

V prvním kole nového ročníku španělské nejvyšší soutěže se úřadující mistr ligy a také vítěz Ligy Mistrů z minulé sezony Real Madrid utkal s domácí Almerií, která je nováčkem soutěže. Po vydařené sezoně měli fanoušci Los Blancos velká očekávání a nic jiného kromě výhry nepřipadalo v úvahu. Almería neudržela vedení z prvního poločasu a s Realem tak padla 1:2.

Real Madrid utekl hrobníkovi z lopaty. K otočce s poslední Almerií mu pomohl VAR a hrdina Carvajal

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.01.2024 (19:26)     Sekcia sport

Almeria je letos asi nejhorším týmem z top 5 lig. V La Lize je beznadějně poslední se 6 body a dnes vyrazila na Real Madrid. Po prvním poločase ale vedla na Santiago Bernabeu 2:0. Real Madrid však dokázal druhý poločas využít k výborné otočce, která ale má hnusnou pachuť podezřelých rozhodnutí rozhodčího a VARu, na což představitelé Almerie nereagují pozitivně.

Real Madrid v nastavení otočil utkání s poslední Almeríí a vede tabulku

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.01.2024 (18:44)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid otočili v nastavení zápas proti poslední Almeríi a po vítězství 3:2 vystřídali Gironu na prvním místě tabulky španělské ligy. "Bílý balet" má po 21. kole...

Atlético remizovalo v Almeríi a nevyhrálo páté z posledních šesti kol

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (18:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlétika Madrid remizovali v nedělním 17. kole španělské ligy na hřišti nováčka Almeríi 1:1. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho se posunuli na čtvrté místo, i když nevyhráli pátý z posledních šesti ligových zápasů.

Atlético remizovalo v Almérii a nevyhrálo pátý z posledních šesti duelů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.01.2023 (18:33)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlétika Madrid remizovali v 17. kole španělské ligy na hřišti nováčka Almeríi 1:1. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho se posunuli na čtvrté místo, i když nevyhráli pátý z posledních šesti ligových zápasů.

Piqué se s kariérou rozloučil vítězně. Barcelona porazila Almerii

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.11.2022 (09:33)     Sekcia sport

616 zápasů, 53 branek, 30 trofejí. S touhle statistikou včera ukončil kariéru Gerard Piqué. Proti Almerii se s ním loučilo vyprodané Camp Nou a po závěrečném hvizdu se změnilo v údolí slz. 35letý stoper před zápasem oznámil, že jeho cesta tady skončí. Spolu se svými spoluhráči vybojoval výhru 2:0 a skončil tak, jak po většinu kariéry hrál. Jako šampion.

Real Madrid otočil duel s nováčkem soutěže a zvítězil

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.08.2022 (00:00)     Sekcia sport

Totální útlum, pak paráda! Rumcajse Vadlejchovi schválila manželka

Nejdřív rána od Mbappého, pak Benzemův koncert. Real neskutečně vyřadil PSG

Sedmnáctiletá Miculyčová zahájila sezonu ve freestyle BMX vítězně

Real Madrid vynechá ceny FIFA The Best a místo nich se bude soustředit na El Clasico

Real zachránil remízu v závěru a má jisté osmifinále. Bojovali jsme za všechny Ukrajince, hlásal kouč soupeře

Fotbalisté San Sebastianu ve španělské lize podeváté za sebou zvítězili

Rozhodl mladíček Fati. Barcelona zvládla restart La Ligy a opět má pětibodový náskok na Real

Senzace v LM! Outsider obral Messiho a spol. City předvedlo nevídanou nadílku. Real udeřil v závěru

ONLINE: V akci týmy z Madridu. Atlético proti Elche, nastoupí i Real

Real vybojoval bod v posledních minutách, Reds zvítězili i v obměněné sestavě

Čvančara nejprve nedal penaltu, pak vystřelil Gladbachu remízu

Ancelotti po derby: Álvaro Rodriguez bude příští sezónu v A týmu

Janktova asistence neodvrátila porážku Getafe s oslabeným Atlétikem, Real bere jen bod

Konec velké éry. Sergio Ramos po šestnácti letech opouští Real Madrid

Fotbalisté Realu otočili zápas s Almérií v 99. minutě a posunuli se do čela La Ligy

Arsenal na úvod anglické ligy porazil nováčka, blýskla se posila z Chelsea

Benzema v ráži. Po hattricku v LM vstřelil dva góly Mallorce, Real v lize dominuje