Šestá porážka se Spartou za sebou. Boleslav se zřítila do pásma sestupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2022 (09:33)     Sekcia sport

Ačkoliv po čtyřech kolech není namístě žádná panika, fakta hovoří jasně. Fotbalisté Mladé Boleslavi mají na kontě pouhé dva body, což je po víkendovém programu poslalo na předposlední místo tabulky, čili na barážovou příčku. Srazila je tam domácí porážka 1:3 se Spartou. celý článek

Burnley se vzdaluje pásmu sestupu, v anglické lize bodovalo počtvrté za sebou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.12.2020 (21:37)     Sekcia sport

Svěřenci kouče Seana Dychea neprohráli počtvrté za sebou a od pásma sestupu mají tříbodový odstup, navíc odehráli o zápas méně než jejich konkurenti.

Mladá Boleslav se první výhrou pod trenérem Jarolímem dostala z pásma sestupu, poprvé se trefil Zmrhal

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.02.2021 (16:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili doma v 21. ligovém kole Karvinou 2:0 a v nejvyšší soutěži zvítězili poprvé od loňského listopadu a po 12 zápasech. Trenér Karel Jarolím se po návratu na lavičku Středočechů na 11. pokus dočkal první ligové výhry. Boleslav se díky ní posunula o dva body před Brno na první nesestupovou pozici. Slezané nevyhráli tři kola po sobě a klesli na 12. místo.

Union Berlín porazil poslední Darmstadt a vzdálil se pásmu sestupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2024 (17:58)     Sekcia sport

Union Berlín v německé fotbalové lize zdolal doma poslední Darmstadt 1:0 a vzdálil se od pásma sestupu. Reprezentační záložník Alex Král odehrál za vítězný tým celé utkání. Jedinou branku vstřelil v 62. minutě Hollerbach.

Nepovedený domácí start! Boleslav prohrála přestřelku

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (17:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zvítězili ve 20. kole první ligy v souboji sousedů v tabulce v Mladé Boleslavi 3:2 a svého soupeře porazili počtvrté za sebou. Dvěma góly se na startu jarní části sezony blýskl bývalý útočník Středočechů Jiří Klíma, jenž si v 50. minutě připsal i vítěznou branku. Baník v nejvyšší soutěži neprohrál podeváté po sobě a posunul se na čtvrté místo neúplné tabulky. Mladá Boleslav je šestá.

HOKEJ ONLINE: Bitva Liberce se Spartou se prodlužuje! Boleslav srovnala sérii s Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (16:49)     Sekcia sport

Bitva o finále play off hokejové extraligy se pořádně zdramatizovala. Mladá Boleslav doma porazila Třinec 4:2, odvrátila tak další mečbol a srovnala sérii na 3:3. Liberec po 60. minutách remizuje se Spartou 2:2, o osudu šestého semifinále rozhoduje prodloužení. (vysílá O2 TV).

Sestup je blízko. Benátky s Matějů prohrály záchranářský duel se Salernitanou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2022 (20:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Benátek s Alešem Matějů v základní sestavě prohráli v italské lize desátý zápas za sebou a na posledním místě tabulky se výrazně přiblížili sestupu. V dohrávce 20. kola podlehli 1:2 domácí Salernitaně, která se naopak po čtvrté výhře z posledních pěti zápasů vymanila poprvé v sezoně ze sestupového pásma.

Brno v záchranářském duelu porazilo Opavu a odrazilo se z pásma sestupu. Slezané nevyhráli 11 kol po sobě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.01.2021 (16:27)     Sekcia sport

Fotbalisté Brna v 17. kole první ligy zvítězili v Opavě 2:0 a naplno bodovali po čtyřech kolech. Díky první výhře v jarní části soutěže vystřídali Mladou Boleslav na prvním nesestupovém místě, Středočeši však mají duel k dobru. O triumfu Zbrojovky rozhodl v 18. minutě Adam Fousek, pojistku přidal v první minutě závěrečného nastavení Jan Hladík. Opava nevyhrála 11 kol po sobě a zůstala poslední.

HOKEJ ONLINE: Sparta vyzve Plzeň. Boleslav hraje ve Varech

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (15:29)     Sekcia sport

V hokejové extralize se dnes utkají druhá Plzeň s třetí Spartou, která bude usilovat o čtvrté vítězství za sebou. První vzájemný zápas s Indiány na konci listopadu však Pražané doma prohráli 1:3. Plzeň má v tabulce na Spartu k dobru čtyři body. Karlovy Vary od 15:30 hostí Mladou Boleslav. Všechny zápasy můžete sledovat v online reportáži na webu Sport.cz.

Bohemians remizovali s Boleslaví a čtyři kola po sobě nevyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (16:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 25. kole první ligy s Mladou Boleslaví 2:2. Domácí zásluhou Ondřeje Petráka a Daniela Krcha skórovali v úvodu obou poločasů, za hosty však srovnali Tomáš Ladra a v 81. minutě střídající Vojtěch Smrž. Pražané nevyhráli v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou, ve druhém utkání po sobě remizovali a zůstali na 13. místě neúplné tabulky. Boleslav neprohrála druhé kolo za sebou a je šestá.

FOTBAL ONLINE: Dva šlágry za sebou! Baník hraje se Spartou, Slavia přivítá Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (14:13)     Sekcia sport

Slovácko se v sobotu vyhouplo na druhou příčku a hodilo rukavici dalším týmům z popředí tabulky. Nedělní program 13. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Od 15:00 hrají Baník se Spartou, Mladá Boleslav s Hradcem Králové a Jablonec s Pardubicemi. Od 18:00 pak Slavia hostí Plzeň. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechny zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Hradecký Pavelka: Krize? Nesmíme si ji připustit, nebo opravdu přijde

FOTBAL ONLINE: Dva šlágry za sebou! Divočina mezi Baníkem a Spartou nenašla vítěze, Slavia přivítá Plzeň

Ml. Boleslav - Plzeň 0:0, další ztráta mistra, zazářili brankáři

Slavia měla Stancia. Jarolíma mrzí i přílišný respekt Boleslavských

Fotbalová Boleslav našla nečekaného střelce. Trefuje se Mareček

Elitní souboj pro lídra. Florbalisté Střešovic zdolali Mladou Boleslav

Poslední Mladá Boleslav vyhrála podruhé za sebou, zdolala Karlovy Vary

39. kolo ELH: Pardubice odskočily Spartě, poslední Kladno ztrácí na Mladou Boleslav pět bodů

Vypadla Plzeň z boje o titul? Experti: Tři porážky ze čtyř zápasů je přepych. Nezvládá dva vrcholy

Mladá Boleslav vyhrála na Spartě 6:1 a vede superligu o tři body

Union zdolal doma poslední Darmstadt

Napadení rozhodčího odsoudilo Bohemians k sestupu. Skandál způsobil opilý "Ritchie"

Manchester United díky dvěma penaltám porazil Everton

Naprostý zmar. Rekordní 27. porážka v řadě je tu!

Boloňa vyhrála počtvrté za sebou doma a vyhoupla se na šesté místo

Další porážka Bulls. Chicago potřetí za sebou v NBA padlo, Satoranský dal jen dva body

Přípravy ONLINE: Hraje Plzeň, Bohemians s rezervou Sparty i Boleslav

Boleslav přečkala v Teplicích penaltu a po výhře 1:0 přezimuje šestá

Fenerbahce vyhrálo podesáté za sebou, Veselý pomohl dvanácti body

Plzeň se vrací na vítěznou vlnu. Olomouc porazila 1:0 a vyhrála potřetí za sebou