Nedává góly a příliš fauluje. Olomouc je po čtvrté prohře v nesnázích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2022 (09:33)     Sekcia sport

Byla to hloupost, klukovina, neuváženost a možná spíš nešikovnost než úmyslná zákeřnost. Pouze zkušený stoper fotbalové Olomouce Lukáš Vraštil ví, proč v tuctovém souboji u lajny na konci poločasu zvedl kopačku a kolíky ve skluzu zasáhl koleno hradeckého Kubaly. Škaredý, tuze nebezpečný faul! Sudí Proske neváhal a správně tasil červenou kartu. celý článek

Po čtvrté prohře v řadě se Zlín topí v problémech. Trenér Jelínek připustil svůj konec

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2022 (22:40)     Sekcia sport

V podzimní ligové derniéře se Slavií nezvládli absolutně začátek utkání. Fotbalisté Zlína inkasovali v neděli od Pražanů už v úvodních pěti minutách dva góly, a nakonec padli vysoko 0:4. Po čtvrté porážce v řadě tak mají na předposledním místě tabulky nejvyšší soutěže už jen dvoubodový náskok na poslední Pardubice.

Dvakrát za nula. Litoměřická mašina na góly je v nesnázích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2022 (08:36)     Sekcia sport

V první lize nasázeli už 157 branek, spolu se Vsetínem nejvíc. Teď se ale mašina na góly zadrhla. Hokejisté Litoměřic neskórovali už 179 minut, poslední tři zápasy prohráli a jejich náskok v čele soutěže se tenčí.

Wenger po letech na Emirates, viděl pád Součka a spol. Druhá půle byla strašná, zlobil se kouč West Hamu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.12.2022 (05:25)     Sekcia sport

Jeho tým měl zaděláno na senzaci. O poločase vedl na Emirates nad Arsenalem 1:0, po přestávce ale lídr anglické ligy sfouknul West Ham třemi góly. „Skóre pro nás bylo lichotivé, mohli jsme odskočit i o dva góly. Jenže ve druhé půli jsme dostali strašné góly," zlobil se po pondělním duelu Premier League (1:3) trenér West Hamu David Moyes. Kladiváři jsou po čtvrté prohře v řadě jen dva body od posledního Southamptonu.

Volejbalisté Odoleny Vody jsou po čtvrté výhře v řadě čtvrtí v extralize

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2021 (22:28)     Sekcia sport

Volejbalisté Odoleny Vody porazili v dohrávce 9. kola extraligy Brno 3:1 a po čtvrté výhře v řadě se posunuli v tabulce na čtvrté místo. Na vedoucí České Budějovice, které mají ještě zápas k dobru, ztrácejí tři body. Brno je po čtvrté prohře za sebou sedmé.

Chyby vzadu, navíc schází góly. Baník se stále neprobral, Hapal volá po zlepšení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2023 (07:13)     Sekcia sport

Velké letní změny v sestavě ostravských fotbalistů zatím nejsou příliš znát Dva vstřelené góly a oba z penalty. K tomu jediný bod... Na startu nové sezony první ligy bídní bilance. „Momentálně nedokážeme vstřelit branku. Doufám, že se to brzy změní,“ prohlásil trenér Pavel Hapal po nedělní prohře 1:3 v Plzni.

Poslední rána, co zabolí. Proč Olomouc na druhé místo před Spartu neskočila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2020 (10:06)     Sekcia sport

Striktně vzato už poslední střela zápasu ani neměla být. Sudí Ginzel avizoval, že nastaví tři minuty. Jenže pískněte konec, když střídající fotbalista Olomouce Martin Sladký netakticky přesně v 93. minutě fauluje před vápnem.

Derby s Prostějovem? Dobrá zpráva pro pokladníka, konstatují v Olomouci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2023 (11:35)     Sekcia sport

Až poslední utkání dlouhodobé části extraligy volejbalistek definitivně určilo dvojice pro play off. Univerzita Palackého Olomouc po prohře s týmem Králova Pole klesla ze čtvrté na šestou příčku a ve čtvrtfinálové sérii vyzve svého regionálního rivala z Prostějova. Boj o tři potřebná vítězství začne v sobotu 25. března v 17 hodin na palubovce úřadujících mistryň republiky.

Pastrňák přihrál na dva góly, ale prohře Bostonu nezabránil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.02.2021 (06:36)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník David Pastrňák asistoval v NHL při prohře Bostonu 2:6 na ledě New Yorku Rangers u obou branek týmu. Havířovský rodák si vylepšil osobní statistiky na devět...

Šelmy Brno půjdou do play off volejbalistek ze čtvrtého místa

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2023 (20:13)     Sekcia sport

Souboj o čtvrté místo po základní části extraligy volejbalistek zvládly nejlépe Šelmy Brno. V závěrečném duelu vybojovaly výhru 3:1 na hřišti třetího Prostějova a zajistily si pro start play off výhodu domácího prostředí. Dosud čtvrtá Olomouc doma nedokázala zaskočit druhé KP Brno a po prohře 1:3 se propadla až na šesté místo.

Po půstu góly. Plzeňský Thorell po Třinci zlomil i Olomouc

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2022 (21:26)     Sekcia sport

Deset zápasů bodově mlčel, propadl se až do čtvrté formace hokejové Plzně. Ale švédský centr Gustaf Thorell opět nabírá sílu. V neděli jediným gólem večera rozhodl bitvu v Třinci, teď si připsal další vítěznou trefu proti Olomouci.

Boloňa po prohře v Udine přišla o čtvrté místo, třetí AC Milán porazil Sassuolo

Solskjaer: Dostali jsme neuvěřitelně laciné góly, to se na téhle úrovni nevidí

Kubalík zařídil tři góly, ale Chicago stejně prohrálo. Trefili se i Voráček a Chytil

Hlavy dole, psychika bídná. V prodloužení ale Vítkovičtí Olomouc zlomili

Co se děje s kanonýrem? Posila Chelsea za 1,5 miliardy nedává góly

Třinec rázně vykročil za obhajobou, Sparta přehrála Olomouc

Češi bodovali v NHL! Dvěma góly se prosadil Faksa, ukázali se i další

Kladno ukončilo gólový půst, ale výhru slaví Sparta! Pardubice přišly o pozici lídra

Kladno ukončilo gólový půst, ale výhru urvala Sparta! Pardubice přišly o pozici lídra

Olomouc utnula dlouhé čekání na gól, přesto podlehla Spartě 1:3

Chrudim vyhrála v druhé lize na Slavii, poslední Vlašim deklasovala Olomouc B

Házenkářky Slavie přehrály v českém interligovém šlágru Olomouc

Atlético v La Lize deklasovalo Pamplonu a je čtvrté

Arsenal vyhrál 4:1 v Leedsu a upevnil si čtvrté místo v anglické lize

V extraligy volejbalistek druhá Olomouc zdolala čtvrtou Ostravu

Po inkasovaném gólu ztrácíme víru, štve po třetí prohře trenéra Teplic Kučeru. Uvítal by posily

Měli jsme na víc, rychlé vyřazení je kruté, řekl kapitán Olomouc Ondrušek

Třinec chybuje a nedává góly. Musíme chodit do míst, kde to bolí, burcuje kapitán Vrána

Skvělý Souček. Český záložník dvěma góly rozhodl o výhře a posunul West Ham na čtvrté místo před Liverpool

ONLINE: Olomouc hostí Pardubice, Jablonec hraje v Boleslavi a Hradec v Karviné

Už to tam zase padá. Erling Haaland rozhodl jediným gólem zápas s Brentfordem

Klíčový souboj o Evropu. Olomouc vyzývá čtvrté Bohemians

Baník - Liberec 2:2, domácí ztratili náskok, přesto udrželi čtvrté místo

Sparta má postup do čtvrtfinále ve svých rukou

Kalvach na mě křičel, že střelu tečoval. Gól si ale píšu já, smál se plzeňský Kopic

ONLINE: Video momenty z utkání Litvínov–Olomouc

O prohře Slovácka se Slavií rozhodly individuální chyby. Provází nás to celé jaro, štve Svědíka

Propadák Bohemians! Z Hané odjíždějí s nadílkou

ONLINE: Video momenty z utkání Olomouc - Sparta

ONLINE: Olomouc hraje s Ostravou, Jablonec hájí druhé místo v Budějovicích

Arsenal si upevnil čtvrté místo v anglické lize

Hertl dvěma góly neodvrátil demolici San Jose, Hronek asistoval u výhry Canucks

Jurečka udeřil z penalty hned dvakrát

Zápas sezóny Ligue 1. PSG od další blamáže zachránil přímý kop Messiho v nastavení