Další zmar Baníku završila poslední desetiminutovka

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2022 (19:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli v šesté minutě Fortuna ligy na svém hřišti se Zbrojovkou Brno 1:2. celý článek

Bída a zmar. Ostravský Baník pořád chybuje, už hraje jenom o záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2023 (09:18)     Sekcia sport

Na souboj velkých rivalů, Baníku a Sparty Praha, i v hodně chladném počasí přišlo 13 099 diváků. Jenže ostravští příznivci se svého Baníku ani tentokrát nedočkali... Je to další ostuda?

Fotbalový restart svědčí hostům, vyhrály Ostrava, Zlín i Brno. Na dnu klesla Příbram

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.11.2020 (19:34)     Sekcia sport

Fotbalová liga má po pětitýdenní pauze za sebou pět utkání a je jedno vítězství domácích. Zmar hostitelských klubů v 7. kole završila Příbram, která podlehla Ostravě vysoko 0:4 a je poslední. Zlín otočil duel v Českých Budějovicích, Brno překvapivě vyhrálo v Jablonci a Olomouc hrála 0:0 na Slovácku.

Liberec - Ostrava 0:0, domácí hrozili i v deseti, zmar Baníku trvá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2022 (18:18)     Sekcia sport

Ačkoli hráli víc než poločas bez vyloučeného Gebre Selassieho, byli liberečtí fotbalisté proti ostravskému Baníku nebezpeční. I hosté měli na severu Čech šance, ale početní převahu nezužitkovali. Zápas 11. kola Fortuna ligy tak skončil bezbrankovou remízou.

Ostrava - Brno 1:2, zmar Baníku trvá, Zbrojovka otočila dvěma góly v závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2022 (19:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli třetí ze čtyř domácích zápasů v sezoně, v 6. kole Fortuna ligy přitom nad brněnským nováčkem ještě deset minut před koncem vedli 1:0. Pak ale střídající Řezníček s Fouskem jeden druhému připravili gól a Zbrojovka zvítězila 2:1.

Místy jsme byli ustrašení, litoval karvinský kouč po remíze s Baníkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (11:10)     Sekcia sport

Útočný zmar slezského derby potvrdila poslední střela zápasu - ostravský útočník Kuzmanović z přímého kopu poslal míč nad břevno... Fotbalisté Karviné a Baníku Ostrava v neděli na úvod nového ročníku první ligy remizovali 0:0. Karvinští v lize nezvítězili podesáté za sebou, Baník poosmé.

Odvolaná penalta završila brněnský zmar. Nezvládli jsme to, kývl Machálek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (07:35)     Sekcia sport

Slibná šance vzdálit se pásmu sestupu skončila pro fotbalisty Zbrojovky domácím selháním. Výtečně rozehraný zápas proti Příbrami s vedením 1:0 hned od 5. minuty brněnský celek nezvládl proměnit ve vítězství, v 77. minutě ji za křeč ve druhé půli potrestal vyrovnáním z penalty Tomáš Pilík a závěr se pak odehrával ve velkých emocích.

Pokažená oslava. Nad výkonem Baníku plakal i ušatý pohár z Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2022 (12:02)     Sekcia sport

Jubileum, které si zaslouží bouřlivé oslavy. Ostravský Baník si letos připomíná 100. výročí založení klubu a z řady vzpomínkových akcí proběhlo před středečním ligovým duelem proti Brnu uvedení pětice hvězd posledních dekád do Klubu baníkovských legend. A velkému okamžiku dokonce přihlížel ušatý pohár pro vítěze Champions League, jenž na Bazaly přivezl Marek Jankulovski. Kaňkou na slavnostním večeru ovšem byla prohra se Zbrojovkou, která podtrhla letošní zmar Baníku.

Probuzený Tanko poslal Baník do euforie. Karma za rasismus z tribun, ušklíbl se spoluhráč

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2023 (22:44)     Sekcia sport

Od konce září čekal na soutěžní trefu. V prvním dějství utkání proti Hradci Králové to vypadalo, že se útočník ostravského Baníku Abdullahi Tanko hned tak nedočká. Ve dvou samostatných únicích totiž selhal, závěrečná desetiminutovka ale jako by Senegalci přičarovala produktivitu. Právě díky dvěma trefám Tanka totiž Baník průběh duelu otočil a na horké půdě zvítězil 3:2. „Zařídila to karma,“ komentoval počin svého kolegy žolík Jiří Klíma, jenž mu obě branky připravil.

Kometě zamrzla střelba, roztržení hvězd nezabralo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2020 (08:50)     Sekcia sport

Ve velký střelecký zmar se proměnily poslední zápasy hokejistů Komety Brno v extralize. Parta kolem Peterů Schneidera a Muellera vyprodukovala za poslední čtyři kola jenom tři góly, prohrává jeden zápas za druhým a v tabulce klesla na 12. místo.

Alexandrovová v Soulu završila týden ruských tenistek na okruhu WTA

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (10:03)     Sekcia sport

Finálový souboj na tenisovém turnaji v Soulu vyhrála Jekatěrina Alexandrovová a završila úspěšný týden ruských tenistek na okruhu WTA. Nedlouho před ní totiž získala trofej v Tokiu Ljudmila Samsonovová.

Šehić o přestupu do Baníku, reprezentačních ambicích i idolu Džekovi

Zmar v poslední minutě. Plzeň v Alkmaaru sahala po postupu, pak přišla osudná penalta