HOKEJ ONLINE: Američanky zcela dominují, Češky inkasovaly v první třetině šest gólů

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (13:20)     Sekcia sport

Historicky teprve druhé utkání proti týmu USA čeká v sobotu české hokejistky na mistrovství světa v Dánsku. Na únorových olympijských hrách Češky prohrály ve čtvrtfinále 1:4, tentokrát se oba výběry utkají v semifinále MS, do něhož české hráčky postoupily poprvé. Zápas se hraje od 14:00 v Herningu a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz. celý článek

HOKEJ ONLINE: Češky se dočkaly gólu, vzápětí inkasovaly osmý od Američanek

HOKEJ ONLINE: Demolice! Češky na MS v posledním zápase ve skupině dominují nad Švýcarskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2023 (09:03)     Sekcia sport

České hokejistky hrají na MS v kanadském Bramptonu poslední zápas ve skupině A, v němž vyzvou Švýcarsko. Utkání začíná ve středu v jednu hodinu ráno a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz. Do vedení poslala národní tým už v první minutě Adéla Šapovalivová, na níž navázala ještě v úvodní části Michaela Pejzlová a kapitánka Alena Mills. Češky tak vedou 3:0.

HOKEJ ONLINE: Češi po první třetině vedou. Prosadil se Flek

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:19)     Sekcia sport

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko po uplynulé 1. třetině vede díky gólu Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Krutý český debakl. Američanky přidaly desátý gól

HOKEJ ONLINE: Sparta selhala v přesilovkách a Třinec má mečbol. Liberec bleskově srovnal

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (11:46)     Sekcia sport

Měli šest přesilovek, ale neproměnili ani jedinou. A naopak jejich třinecký sok skóroval hned v té první. Právě díky gólu Martin Růžičky, který pak doplnily ještě dvě trefy do prázdné (0:3), získal obhájce titulu mečbol a už v úterý může postoupit do semifinále, zatímco pražská Sparta se bude ve Slezsku bránit vyřazení. Postup mezi nejlepší čtyřku si už dnes může zajistit Hradec Králové, ve druhé třetině hraje s Libercem 2:2. Duel můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi ve třetí třetině hájí jednobrankové vedení

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 3. třetině vede díky gólu Jakuba Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině hájí vedení po brance Fleka

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 2. třetině vede díky gólu Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Sparta selhala v přesilovkách a Třinec má mečbol. Hradec zase vede

Měli šest přesilovek, ale hokejisté Sparty neproměnili ani jedinou. A naopak jejich třinecký sok skóroval hned v té první. Právě díky gólu Martin Růžičky, který pak doplnily ještě dvě trefy do prázdné (0:3), získal obhájce titulu mečbol a už v úterý může postoupit do extraligového semifinále, zatímco pražská Sparta se bude ve Slezsku bránit vyřazení. Postup mezi nejlepší čtyřku si už dnes může zajistit Hradec Králové, který ve třetí třetině vede nad Libercem 5:4. Duel můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češky inkasovaly v oslabení!

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2022 (14:18)     Sekcia sport

Po sobotním semifinálovém nezdaru, kdy české hokejistky podlehly Spojeným státům vysoko 1:10, se dnes pokoušejí o nápravu a snaží uzmout cenný bronz proti houževnatým Švýcarkám. Ty v semifinálovém duelu podlehly hvězdným Kanaďankám 1:8 a motivaci tak mají stejnou jako český národní tým. Hraje se úvodní třetina (stav je zatím 1:1), přímý přenos vysílá Česká televize na programu ČT3, v podrobné reportáži můžete utkání sledovat na webu Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: První prověrka před MS! Češi dominují, přidávají další gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2021 (16:58)     Sekcia sport

Období pouhého trénování končí, česká hokejová reprezentace jde konečně do akce. Svěřenci trenéra Filipa Pešána odehrají první z devíti přípravných zápasů před mistrovstvím světa, když v rámci Euro Hockey Challenge nastoupí ve Vídni proti domácímu Rakousku. Utkání začíná v 17:15, podrobnou online reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Shiffrinová vs. Vlhová, bitva hvězd ve slalomu je tu. Na startu jsou i tři Češky

BIATLON ONLINE: Dominují Francouzky. Češky střílí čistě, ale ztrácí při běhu

ONLINE: Ve Špindlu se jede další slalom. Vyrovná Shiffrinová Stenmarka?

HOKEJ ONLINE: Rána pro lídra, Pardubice inkasovaly. Sparta srovnává, Kladno zvyšuje náskok

HOKEJ ONLINE: Neporažené Češky si zahrají na MS o finále. Způsobí další senzaci?

HOKEJ ONLINE: Paráda! Čeští mladíci nekapitulovali

HOKEJ ONLINE: Finové zabrali, je srovnáno

HOKEJ ONLINE: Rusové díky nešťastné teči po první třetině proti Švýcarsku vedou

HOKEJ ONLINE: Gól! Češky v bitvě o bronz na MS znovu vedou

Opěvované Američanky se musí ohlížet. Otěže nové tenisové generace přebírají Češky

HOKEJ ONLINE: Češky bojují na MS o bronz, soupeřky ale mění skóre

HOKEJ ONLINE: Komplikace pro mladíky, Finové snižují

HOKEJ ONLINE: Češi vedou! Po samostatném úniku se prosadil Flek

HOKEJ ONLINE: Češky bojují na MS o bronz. Dvěma góly otáčejí zápas

HOKEJ ONLINE: Češky bojují na MS o bronz proti Švýcarkám

HOKEJ ONLINE: Drama vrcholí! Náskok českých mladíků ve čtvrtfinále MS dvacítek se tenčí

HOKEJ ONLINE: Zrodí se senzace? Češky drží s favoritem krok

HOKEJ ONLINE: Senzace! Čeští mladíci ve čtvrtfinále MS dvacítek zvyšují vedení v bitvě s USA

HOKEJ ONLINE: Kladno ničí zlínské sny o extralize, v první třetině dominovalo!

HOKEJ ONLINE: Češky budou bojovat na MS o bronz proti Švýcarkám

HOKEJ ONLINE: Zrodí se senzace? Češky hrají s USA o postup do semifinále

HOKEJ ONLINE: Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

HOKEJ ONLINE: Češky bojují o postup! S favoritem překvapivě drží krok

HOKEJ ONLINE: Češky na MS drtí soupeřky

HOKEJ ONLINE: Češky zabojují na MS o první místo ve skupině. Porazí i Švédsko?

HOKEJ ONLINE: Sparta nemá slitování, Zlín už dostal deset gólů. Hradec padl v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Skvěle! Češky na MS navyšují náskok

HOKEJ ONLINE: Pardubice útočí na druhé místo a dominují. Vítkovice dostávají další gól

HOKEJ ONLINE: Skvěle! Češky na MS opět navyšují svůj náskok

HOKEJ ONLINE: Bravo! Česko vede v boji o první místo ve skupině MS

HOKEJ ONLINE: Skvěle! Češky v prvním zápase na MS vedou

HOKEJ ONLINE: Sparta selhala v přesilovkách a Třinec má mečbol. V Hradci srovnáno

HOKEJ ONLINE: Češky pod kanadskou trenérkou zahajují MS. Uspějí na úvod?

HOKEJ ONLINE: Zámořské finále MS žen. Američanky zadělaly na drama