Černý vyhrál Kolem Slovenska

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2022 (16:39)     Sekcia sport

Český cyklista Josef Černý vyhrál závod Kolem Slovenska a připsal si druhé vítězství v etapovém podniku v kariéře. celý článek

Černý vyhrál etapový závod Kolem Slovenska

Český cyklista Josef Černý vyhrál závod Kolem Slovenska a připsal si druhé vítězství v etapovém podniku v kariéře. Poprvé se radoval před pěti lety na tuzemské Czech Cycling Tour.

Černý vyhrál úvodní časovku Kolem Romandie a jde do žlutého

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2023 (18:33)     Sekcia sport

Český cyklista Josef Černý vyhrál úvodní časovku etapového závodu elitní kategorie WorldTour Kolem Romandie a připsal si jeden z největších úspěchů kariéry.

Černý se po druhé etapě dostal do čela závodu Kolem Slovenska

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.09.2022 (20:31)     Sekcia sport

Josef Černý je novým lídrem pětidenního závodu Kolem Slovenska. Trojnásobný český šampion v časovce a člen elitní stáje Quick-Step Alpha Vinyl se posunul do čela po 11. místě v dnešní druhé etapě s dojezdem po dlažebních kostkách do Banské Štiavnice. V souboji tří cyklistů o vavřín uspěl Ir Archie Ryan.

Černý udržel před poslední etapou vedení v závodě Kolem Slovenska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2022 (19:41)     Sekcia sport

Český cyklista Josef Černý udržel před poslední etapou celkové vedení v závodě Kolem Slovenska. Člen elitního týmu Quick Step-Alpa Vinyl dojel ve 3. etapě s cílem ve Spišské Nové Vsi čtvrtý a v průběžném pořadí má třísekundový náskok před dvěma soupeři.

Černého úspěch na Kolem Slovenska, raduje se z celkového vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (16:52)     Sekcia sport

V letošním roce se mu tolik nedařilo. Opakovaně byl nemocný, říkal, že mu tělo vypíná. Teď se ale zdá, že se Josef Černý dostává do formy. Na cyklistickém závodě Kolem Slovenska po druhém a čtvrtém místě v etapách oslavil vítězství v celkové klasifikaci.

Černý dojel druhý v prologu závodu Kolem Slovenska

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2022 (19:48)     Sekcia sport

Trojnásobný český šampion v časovce Josef Černý obsadil druhé místo v prologu cyklistického závodu Kolem Slovenska. Jezdec týmu Quick-Step-Alpha Vinyl se probojoval na stupně vítězů podruhé v sezoně. Úvod závodu první kategorie UCI zcela ovládli členové belgické stáje. Na sedmikilometrové trati v Bratislavě zvítězil Brit Ethan Vernon o sedm sekund před Černým, třetí skončil jejich kolega Dán Michael Mörköv.

Černý dojel druhý v prologu cyklistického závodu Kolem Slovenska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2022 (20:24)     Sekcia sport

Cyklista Černý byl čtrnáctý v úvodní časovce Kolem Romandie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2024 (18:58)     Sekcia sport

Český cyklista Josef Černý vstoupil do etapového závodu Kolem Romandie čtrnáctým místem v úvodní krátké časovce. V Payerne vyhrál Nizozemec Maikel Zijlaard.

Nizozemský cyklista Jakobsen vyhrál druhou etapu závodu Kolem Valencie

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2022 (18:56)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Valencie - 2. etapa (172,1 km): 1. Jakobsen (Niz.) 4:09:51 2. Molano (Kol.) 3. Viviani (It.) 4. Mohorič (Slov.) 5. Kristoff (Nor.) 6. Mozzato (It.) vš. stejný čas ...138. Černý (ČR) -7:09 Průběžné pořadí: 1. Evenepoel (Belg.) 8:26:13 2. Vlasov (Rus.) -19 3. Rodríguez -37 4. L.L. Sánchez 5. Mas 6. Valverde (všichni Šp.) všichni -42 ...145. Černý -23:26

Favorit Sagan vyhrál závod Kolem Slovenska, Kukrle byl třináctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2021 (17:03)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Slovenska vyhrál domácí favorit Peter Sagan. Trojnásobný mistr světa po pěti dnech porazil o 11 sekund obhájce prvenství Jannika Steimleho z Německa. Nejlepšími Čechy byli na 13. a 14. místě Michael Kukrle a Adam Ťoupalík z týmu Elkov-Kasper.

Pátou etapu cyklistického závodu Kolem Valencie ovládl Nor Jakobsen, celkově vyhrál Rus Vlasov

Černý slavil na závodě Kolem SAE po časovce družstev, do čela jde Plapp

Černý vyhrál s týmem časovku družstev v Emirátech

Ruský cyklista Vlasov vyhrál třetí etapu závodu Kolem Valencie

Molano vyhrál etapu Kolem SAE

Černý vyhrál úvodní časovku Kolem Romandie a po Giru má další cenný vavřín

Skvělý úspěch! Černý vyhrál úvodní časovku Kolem Romandie a po Giru má další cenný vavřín