Liberec - Boleslav 1:3, domácí zlomila penalta, k obratu zavelel Matějovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (18:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v devátém kole první ligy zvítězili v Liberci 3:1 po obratu v druhé půli. Slovan poslal do vedení ve 28. minutě Mick van Buren svým šestým gólem v sezoně, ale v 66. minutě srovnal z penalty střídající Marek Matějovský a v 86. minutě otočil stav Tomáš Ladra. V páté minutě nastavení pak přidal pojistku Vojtěch Stránský. celý článek

Bayer Leverkusen je v semifinále poháru. K obratu proti Stuttgartu zavelel fenomenální Wirtz

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.02.2024 (21:49)     Sekcia sport

29 zápasů, ani jedna prohra. Bayer Leverkusen zatím bojuje na všech frontách bez nalezení pokořitele. Předmětem snah je samozřejmě i DFB Pokal, kde byli Alonsovi svěřenci favority i před duelem se skvělým Stuttgartem. A jako těžký soupeř se ukázal i dnes. Bayer dvakrát prohrával, ale k obratu zavelel Wirtz, jehož 2 neskutečné asistence zajistily Bayeru postup.

Liberec srazila penalta po malé domů. Skalák má lehký otřes mozku, řekl Hoftych

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2022 (20:24)     Sekcia sport

Šlo o jeden ze zlomových momentů. Liberec vedl nad Mladou Boleslaví 1:0, po hodině hry však soupeři daroval gól, který Středočechy nastartoval k obratu na 3:1. Hosté získali na stadionu U Nisy tři body po více než čtrnácti letech.

Liberec - M. Boleslav, souboj o pohárové místo, domácí bez Kuchty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.07.2020 (16:14)     Sekcia sport

Fotbalová liga pozná posledního účastníka příštího ročníku evropských pohárů. Slovan Liberec, nebo Mladá Boleslav? Kvalifikační utkání o Evropskou ligu, jak zní oficiální název, můžete od 17 hodin sledovat v online reportáži.

Sparta vyhrála po obratu v Boleslavi 3:1 a vede neúplnou tabulku

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.08.2022 (21:03)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Sparty zvítězili po obratu ve čtvrtém kole první ligy v Mladé Boleslavi 3:1. Domácí vedli zásluhou Denise Donáta, ale Pražané v rozmezí 50. až 58. minuty...

Je úsměvné, že čtyřicátníka tak hlídají. Gól bych vyměnil za body, prohlásil hořce mladoboleslavský Matějovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (20:29)     Sekcia sport

Veterán Marek Matějovský táhne ve čtyřiceti letech Mladou Boleslav. Potvrdil to i v duelu 21. kola v Olomouci. Svůj tým tam perfektně dirigoval, dlouho ho bylo plné hřiště a vstřelil parádní ranou i vedoucí gól. Nakonec ale porážce nezabránil. Sigma zápas otočila, vyhrála 2:1 a z deváté příčky na sedmou Mladou Boleslav ztrácí už jen jeden bod.

Čtvrtfinále extraligy je tu. Boleslav porazila na úvod Pardubice, slaví i Liberec

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.03.2021 (20:42)     Sekcia sport

Úvodní výhry na startu čtvrtfinále play off hokejové extraligy zaznamenali hokejisté Mladé Boleslavi a Liberce. Středočeši a hráči Bílých Tygrů tak přes dlouhou herní pauzu, kterou si vybojovali přímým postupem do čtvrtfinálové fáze, využili výhody domácího prostředí. Mladá Boleslav porazila Pardubice 2:0, Liberec po obratu Hradec Králové 4:3 v prodloužení.

Mladá Boleslav srovnala sérii po velkém obratu v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (17:39)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy - 2. zápas: Plzeň - Mladá Boleslav 2:3. Stav série: 1:1. Domácí vedli 2:0, v 56. minutě rozhodl Miloš Kelemen.

Dárek v podobě penalty nám pomohl, připustil liberecký Rabušic po další výhře „last minute“

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (19:02)     Sekcia sport

Potřetí v řadě dokázal Liberec vyhrát 2:1 gólem až v samotném závěru utkání, přestože po čtvrthodině hry v Karviné 0:1 prohrával. K obratu zavelel ke konci první půle Michael Rabušic proměněnou penaltou à la Panenka.

Matějovský sestřelil v Silvestrovském derby Slavii hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.12.2023 (12:03)     Sekcia sport

Fotbaloví internacionálové Sparty po obratu porazili v pražském Silvestrovském derby v Edenu Slavii 3:2. Hattrickem se o to postaral Marek Matějovský.

Sparta poprvé na lopatkách! V čele střídá rivala Slavia, Klokany zlomila penalta

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (13:42)     Sekcia sport

Střídání v čele tabulky! Až dosud vedoucí Sparta okusila v 7. kole fotbalové Fortuna ligy poprvé hořkost prohry, z Plzně odjela s porážkou 1:3. Na pozici lídra se o bod před pražského rivala posunula mistrovská Slavia, která v Edenu porazila gólem Petera Olayinky Mladou Boleslav 1:0 a jako jediná v soutěži ještě neprohrála. V dalších nedělních zápasech Liberec vyhrál v Teplicích 2:1 a Karviná stejným výsledkem porazila Bohemians.

Fotbalisté Sparty po obratu porazili Boleslav 4:1 a na Slavii ztrácejí sedm bodů

Boleslav přetlačila v prodloužení Liberec

Matějovský málem zlomil nohu Houskovi, kouč Látal zveřejnil fotky s krvavým zraněním

Jasná penalta, moje blbost, přiznal se hříšník klokanů Köstl, že derby rozhodl vlastně on

Klokani poskočili tabulkou! Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask

Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:1, gól Škody nestačil, domácí dokázali otočit

Liberec po obratu porazil Teplice 2:1 a poskočil na třetí místo za Spartu

Klokani poskočili tabulkou vzhůru! Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask

Silvestrovské derby opět ovládla Sparta. Hattrickem zazářil Matějovský

Liberečtí Tygři skolili Boleslav i potřetí, brejky hostů pochytal Pařík

FOTBAL ONLINE: Liberec vede, oslabená Boleslav otáčí skóre! Rána pro Jablonec

FOTBAL ONLINE: Liberec vede, oslabená Boleslav otáčí skóre! Jablonec proměňuje penaltu

Liberec - Ml. Boleslav 2:1, odveta za pohár nevyšla, domácí výhru řídil Ghali

FOTBAL ONLINE: Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask. Pardubice se vrátí do Ďolíčku

AFCON 2024: Zkorumpovaný turnaj? Senegalská hvězda má jasno

Liberec - Ml. Boleslav, rozjetí domácí chtějí prohloubit trápení hostů

Rozhodl, proti bývalému klubu neslavil. Pokaždé je to speciální, řekl Matějovský

Skvělý Souček zavelel k obratu, Kladiváři slaví důležitou výhru

FOTBAL ONLINE: Klokani udeřili! Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask

Jágr zavelel k obratu, Oceláři neudrželi dvoubrankový náskok

Energie doma podruhé úspěšná. Bruslařům zlomila vaz druhá třetina

FOTBAL ONLINE: Klokani zvyšují náskok! Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask

FOTBAL ONLINE: Pardubice zase v Ďolíčku! Penalta sebrala Frťalovi vítěznou premiéru, Liberec dostal výprask

Jak penalta zachránila Liberec od gólu. Až absurdní a komické, hořekoval ostravský kouč Smetana