Senzace! Český cyklista získal stříbro na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2022 (07:16)     Sekcia sport

Český talent Mathias Vacek získal na mistrovství světa silničních cyklistů ve Wollongongu stříbro v závodě mužů do 23 let s hromadným startem. Postaral se tak o první českou medaili v této věkové kategorii v historii světových šampionátů. Až ve finiši Vacka předčil Jevgenij Fjodorov z Kazachstánu. Bronz v Austrálii vybojoval vítěz pondělní časovky Nor Sören Waerenskjold. celý článek

Senzace! Cyklista Vacek získal stříbro na MS

Mathias Vacek získal na MS silničních cyklistů stříbro v závodě mužů do 23 let s hromadným startem. Až ve finiši ho předčil Kazach Jevgenij Fjodorov. Junior Pavel Novák dosáhl dalšího umístění v první desítce pro českou výpravu. V závodě s hromadným startem obsadil desáté místo. Zvítězil Němec Emil Herzog.

Bittner byl na MS ve Skotsku třiadvacátý v závodě cyklistů do 23 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.08.2023 (18:09)     Sekcia sport

Český cyklista Pavel Bittner obsadil na mistrovství světa ve Skotsku v silničním závodu s hromadným startem jezdců do 23 let 23. místo. Šampionem se stal Francouz Axel Laurance. Stříbro získal Portugalec António Morgado a bronz slovenský talent Martin Svrček.

Vícebojař Kopecký potřetí získal český titul v halovém sedmiboji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2024 (08:53)     Sekcia sport

Vícebojař Ondřej Kopecký potřetí získal halový český titul v atletickém sedmiboji. Svěřenec Romana Šebrleho ovládl víkendový šampionát ve Stromovce v osobním rekordu 6035 bodů. Stříbro získal jeho tréninkový kolega Vilém Stráský. Bronz vybojoval Petr Svoboda.

Medaile je doma! Lezec Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2023 (21:17)     Sekcia sport

Adam Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu. Ve finále zdolal všechny čtyři cesty. Stejně úspěšný byl ale i Korejec I To-hjon, jenž vyhrál díky menšímu počtu pokusů. Český reprezentant druhým místem skvěle vstoupil do sezony, která vyvrcholí srpnovým mistrovstvím světa v Bernu.

Životní úspěch! Český cyklista Hirt vyhrál královskou etapu Gira

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (17:15)     Sekcia sport

Jan Hirt vyhrál královskou 16. etapu Gira d'Italia a slaví v 31 letech životní úspěch. Vavřín získal na Giru jako pátý český cyklista v historii. Po etapovém vítězství se Hirt posunul na Giru d'Italia na deváté místo průběžného pořadí. I po 16. etapě vede ekvádorský cyklista Richard Carapaz.

Šnejdr získal na Evropských hrách stříbro na 800 m

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2023 (19:00)     Sekcia sport

Filip Šnejdr získal na Evropských hrách stříbro na 800 m. Na ME družstev doběhl druhý v běhu B v čase 1:46,84. Běh A i nižší divize byly pomalejší.

Cyklista Van Aert je nejlepším belgickým sportovcem roku

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2020 (14:59)     Sekcia sport

Cyklista Wout van Aert byl poprvé vyhlášen nejlepším sportovcem roku v Belgii. V tradiční novinářské anketě získal 1049 bodů, téměř dvojnásobek než druhý fotbalista Romelu Lukaku z Interu Milán (526). Třetí skončil další cyklista Remco Evenepoel (441), který ocenění získal před rokem.

Ondra získal stříbro v pražském závodě SP v boulderingu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.06.2023 (21:27)     Sekcia sport

Praha - Adam Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu. Ve finále zdolal všechny čtyři cesty. Stejně úspěšný byl ale i Korejec I To-hjon, jenž vyhrál...

Lezec Ondra získal na ME stříbro v kombinaci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.08.2022 (18:00)     Sekcia sport

Mnichov - Lezec Adam Ondra skončil na mistrovství Evropy druhý v olympijské kombinaci. Na šampionátu v Mnichově získal český reprezentant po zlatu v obtížnosti a bronzu v boulderingu třetí...

Mikyska získal na MS v letním biatlonu stříbro v supersprintu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2023 (16:27)     Sekcia sport

Tomáš Mikyska získal na mistrovství světa v letním biatlonu v Osrblie stříbro v supersprintu. V závodě žen na kolečkových lyžích byla na Slovensku šestá Tereza Voborníková, česká jednička Markéta Davidová obsadila osmou pozici.

Mikyska získal na MS v letním biatlonu stříbro v supersprintu

Lezec Ondra získal na ME stříbro v kombinaci, z Mnichova má třetí medaili

Plavec Knedla získal na juniorském MS v Netanji stříbro na 100 m znak

Ukradený titul? Český tým získal stříbro, na nejvyšším stupni po velkých dohadech jásali Němci

Junior Bažant získal na ME v cross country horských kol stříbro

Český hokej truchlí. Zemřel Jan Suchý, jeden z nejlepších obránců své doby

Skvělý Čechman! Český cyklista vybojoval titul mistra Evropy

Plavec Knedla získal na juniorském mistrovství světa stříbro na znakařské stovce

Cyklista Vacek získal angažmá v elitní stáji Qhubeka ASSOS

Málem jsem se na sezonu vykašlal, prozrazuje cyklista Vacek. Trable překonal a vyjel si stříbro z MS

Další stříbro. Fuksa skončil druhý i na pětistovce, znovu ho porazil Němec Scheibner

Střelec Jiří Lipták získal při obhajobě titulu na mistrovství Evropy v trapu stříbro

Kanoista Fuksa získal 51. český titul a odletěl na mistrovství světa

Biatlonista Hák získal na mládežnické olympiádě zlato, lyžař Tuž stříbro

Německé stříbro i pro českého rodáka. Za rok v Praze chceme zlato, máme super tým, hlásí Kahun