HOKEJ ONLINE: Sparta bere výhru v prodloužení! Liberec míří za vítězstvím, přestřelka v Brně

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2022 (12:01)     Sekcia sport

Netradičně jen čtyři zápasy má dnes na programu hokejová extraliga. Sparta zvítězila 3:2 v Českých Budějovicích, utkání rozhodl v prodloužení Michal Řepík. Kladno doma podlehlo 0:4 Plzni. Šlágrem dne bude utkání Liberce a Olomouce o druhé místo v tabulce. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. celý článek

Sparta bere výhru, Kladno znovu padlo. Přestřelku ovládla Kometa, Liberec zvítězil nad Olomoucí

Hokejová extraliga nabídla v pátek čtyři duely. Sparta zvítězila 3:2 v Českých Budějovicích, utkání rozhodl v prodloužení Michal Řepík. Kladno doma podlehlo 0:4 Plzni. Gólová přestřelka v Brně skončila lépe pro domácí Kometu, která zvítězila 5:4 nad Litvínovem. Šlágr dne ovládl Liberec, který vyhrál 6:2 nad Olomoucí a je v tabulce druhý za vedoucím Dynamem.

HOKEJ ONLINE: První Sparta bere tři body, Plzeň vyhrála v Brně, Liberec vede v Třinci

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (15:08)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga měla v neděli na programu kompletní 34. kolo. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných textových reportážích na Sport.cz. Litvínov porazil Pardubice 5:0, Karlovy Vary - Vítkovice 1:4, Mladá Boleslav - Olomouc 4:2, České Budějovice - Zlín 3:1, Sparta - Hradec Králové 4:1, Brno - Plzeň 2:3 po prodloužení. Utkání Třinec - Liberec se stále hraje.

HOKEJ ONLINE: Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (16:51)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína vyhráli v úterním utkání 11. kola extraligy nad Plzní 2:1. Západočeši vedli po první třetině, nakonec však Zlín duel otočil. Rozjetá Sparta potvrdila formu, i když nad nováčkem z Budějovic brala jen hubenou výhru 2:1. Vedoucí Třinec si doma s chutí zastřílel a deklasoval Vítkovice poměrem 6:0. Nabito měl i Liberec, který po přestřelce s Karlovými Vary slavil výhru 7:3. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Plzeň urvala výhru v prodloužení. Pardubice hoří s Hradcem, Sparta prohrává v Brně

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (16:52)     Sekcia sport

Poslední východočeské derby základní části mezi Pardubicemi a Hradcem Králové je magnetem dnešního programu pěti zápasů 53. kola hokejové extraligy. V Brně hraje v souboji dvou rivalů Sparta, jež má v nohou čtvrteční vítězný duel s Karlovými Vary. Mladá Boleslav porazila 4:1 České Budějovice. Plzeň ztratila vedení proti Litvínovu a utkání vyhrála až po dramatickém závěru v prodloužení. Zápasy sledujte od 17:30 na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: První Sparta bere tři body, Plzeň vyhrála v Brně. Třinec dostává další gól

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Liberci pokračuje. Třinec si doma zastřílel, Sparta bere těsnou výhru

Hokejisté Zlína vyhráli v úterním utkání 11. kola extraligy nad Plzní 2:1. Západočeši vedli po první třetině, nakonec však Zlín duel otočil. Rozjetá Sparta potvrdila formu, i když nad nováčkem z Budějovic brala jen hubenou výhru 2:1. Vedoucí Třinec si doma s chutí zastřílel a deklasoval Vítkovice poměrem 6:0. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT Sport vysílá zápas Liberce s Karlovými Vary.

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Litvínově pokračuje, Sparta vstřelila kontaktní gól!

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (16:05)     Sekcia sport

Po čtvrteční prohře Kladna s Olomoucí (2:3) pokračuje 10. kolo hokejové extraligy pěti zápasy. Druhý Třinec hostí Karlovy Vary (konečný stav je 3:2 v prodloužení), třetí Sparta se po šestizápasové domácí sérii představí v Českých Budějovicích (průběžně 4:2), Litvínov hraje s Brnem (3:3). Liberec přivítá Pardubice (1:2) a Hradec Králové vedoucí Mladou Boleslav (0:0). Všechny duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno vydřelo výhru v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2022 (13:52)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga měla v neděli na programu pět zápasů. Výbornou formu potvrdil Třinec, který si na domácím ledě poradil s Hradcem Králové 4:1. Jasnou výhru si připsal i Litvínov, když rozdrtil Kometu Brno 5:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech slaví i Karlovy Vary, jen bod bere trápící se Mladá Boleslav. Cennou výhru 2:1 po prodloužení si z ledu Plzně odváží i Kladno. V posledním dnešním utkání hostí Olomouc Liberec, zápas můžete sledovat online na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Plzeň urvala výhru v prodloužení, Sparta padla v Brně. Pardubice pohořely s Hradcem

Hokejisté Hradce Králové ovládli v pátečním 53. kole extraligy jednoznačně východočeské derby proti Pardubicím a vyhráli 4:1. Brno v bitvě rivalů porazilo 2:1 Spartu. Mladá Boleslav zdolala 4:1 České Budějovice. Plzeň ztratila vedení proti Litvínovu a utkání vyhrála až po dramatickém závěru v prodloužení. Duel Liberce s Olomoucí sledujte na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko drtí Dány

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (11:03)     Sekcia sport

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci Mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. Dnešní program pak od 19:20 uzavřou zápasy Česka se Švédskem a Dánska se Švýcarskem. Utkání sledujte na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko vede nad Dánskem

HOKEJ ONLINE: Debakl Sparty, Motor dominuje! Kladno drží těsný náskok. Kometa slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko přidává Danům další gól

HOKEJ ONLINE: Oceláři vybrali Liberec, Sparta veze body z Hradce. Kometě stačil jediný gól, Dynamo prohrává

HOKEJ ONLINE: Třinec nezaváhal, Vítkovice urvaly výhru nad Spartou. Litvínov srovnal. Kometa zvyšuje, Liberec otáčí

HOKEJ ONLINE: Oceláři vybrali Liberec, slaví i Sparta. Kometě stačil jediný gól, Dynamo padlo

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Hradci pokračuje, Liberec vyrovnává. Sparta hoří v Boleslavi

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

FOTBAL ONLINE: Teplice zaskočily Liberec, oslabený Zlín vydoloval bod. Výhru bere i Slovácko

Vyhrocený duel ovládla Sparta! Kladno slaví výhru naděje, Kometa smetla obhájce titulu

HOKEJ ONLINE: Sparta otáčí skóre! Pardubice vedou v derby. Plzeň rozhodla v prodloužení. Vítkovice, Boleslav a Vary se radují

HOKEJ ONLINE: Budějovice usilují o druhou výhru, oklepe se Liberec z debaklu na Spartě?

Nevídaná přestřelka přinesla výhru Kometě! Výhry slaví Liberec i Zlín, Třinec znovu padl

HOKEJ ONLINE: Náskok Třince je fuč, Sparta vyrovnala! V Brně je k vidění přestřelka

HOKEJ ONLINE: Sparta míří za další výhrou! Litvínov šokuje Vítkovice, Motor trápí Oceláře

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Sparta - Liberec

HOKEJ ONLINE: Oceláři vybrali Liberec, Sparta veze body z Hradce. Plzeň nestačí na Kometu

HOKEJ ONLINE: Extraliga má nového krále! Sparta vyhořela s Motorem, Kladno drží těsný náskok

FOTBAL ONLINE: Sparta hostí ostravský Baník. Teplice překvapivě vyhrály, oslabený Zlín bere bod

HOKEJ ONLINE: Pohárový šlágr, Plzeň je Spartě na dostřel. Kometa znovu hoří

FOTBAL ONLINE: Sparta na Slovácku vede a míří za vítězstvím. Slavia se chystá na Liberec

HOKEJ ONLINE: Vítězný gól Olomouce neplatil, výhru urvali domácí! Liberec znovu zabral

HOKEJ ONLINE: Drama v Liberci, jde se do prodloužení. Mladá Boleslav už slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Sparta rozdrtila Rytíře, Liberec rozhodl v prodloužení, slaví Litvínov i Pardubice

HOKEJ ONLINE: Sparta vede v Brně, Liberec padl po nájezdech, Litvínov předvedl parádní otočku

HOKEJ ONLINE: Litvínov si vystřílel výhru v derby, Sparta zvítězila ve šlágru, slaví i Liberec

HOKEJ ONLINE: Kladno prohrává v Plzni, přestřelka v Litvínově! Sparta už slaví

HOKEJ ONLINE: Přestřelka ve vyhroceném šlágru na Spartě! Motor se rozjel, Jágr pálí

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

HOKEJ ONLINE: Sparta přidává další gól, Kladno prohrává v Plzni. Přestřelka v Litvínově

FOTBAL ONLINE: Liberec bojuje s Baníkem. Šok pro Sigmu, nováček bere tři body

HOKEJ ONLINE: Liberec otáčí bitvu na Spartě! Jágr a spol. vyhořeli. Boleslav zničila Kometu, slaví i Vítkovice.

HOKEJ ONLINE: Pohárový šlágr, Sparta vede nad Plzní. Hrají Třinec i Kometa. Liberec slaví