Po Kluži jsme si promluvili. Tyhle emoce mi chyběly, jásal Lingr, který bitvu s Boleslaví rozhodl

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (22:26)     Sekcia sport

Je po zranění, necítil se nejlépe, ale chtěl v tíživé situaci, v níž se fotbalová Slavia nacházela, něco udělat, pomoct. Záložník Ondřej Lingr proti Mladé Boleslavi ukázal, že patří mezi lídry týmu. V oslabení dal vítězný gól na 2:1, vyždímal se a po utkání mohl radostně, ale s úlevou říct: „Tyhle emoce mi strašně chyběly. Jsem obrovsky pyšný, jak jsme to zvládli.“ celý článek

Lingr opět katem Slovácka. Věděli jsme, že to nebude moc o fotbale, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2022 (18:17)     Sekcia sport

Poslední dvě vítězství na Slovácku nesou jeho podpis. Slávistický fotbalista Ondřej Lingr téměř po roce znovu rozhodl těsnou bitvu v Uherském Hradišti: zatímco loni uzavřel přestřelku na 3:2, tentokrát k radosti stačil jediný gól (1:0). „Obrovsky cenné tři body,“ oddychl si.

Cenné body pro Slavii. Perfektní příprava před derby, zářil střelec Lingr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2022 (23:04)     Sekcia sport

Od desáté minuty se jeho role bleskově změnila. Fotbalista Ondřej Lingr musel kromě útočení ve větší míře zvládat i obranné povinnosti. Ani to ho však nezastavilo a svým typickým gólem rozhodl zápas 11. ligového kola proti Mladé Boleslavi. Oslabená Slavia nakonec zvítězila 2:1.

Lingr letěl po gólu za fanoušky, oslavu měl připravenou. Moc jsem si to užil, hlásil. Výhra Sivassporu? Komplikace

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (00:56)     Sekcia sport

Nehrál nejlepší zápas. Úplně mu to nešlo. Ale ukázal, v jakého lídra roste a jak je pro zraněními těžce zkoušenou družinu platný a důležitý. Záložník Slavie Ondřej Lingr rozhodl pátou partii základní skupiny fotbalové Konferenční ligy v Kosovu proti místnímu Ballkani jedinou gólovou hlavičkou. „Jsem rád, že jsem pomohl zase gólem a že jsem rozhodl,“ vyprávěl Lingr po výhře 1:0 v útrobách stadionu Fadila Vokrriho v Prištině.

Lingr rozhodl o postupu fotbalistů Feyenoordu do finále Nizozemského poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2024 (09:30)     Sekcia sport

Fotbalový reprezentant Ondřej Lingr rozhodl gólem o postupu Feyenoordu Rotterdam do finále Nizozemského poháru. Pětadvacetiletý záložník vstřelil ve čtvrtek vítěznou branku při domácí výhře 2:1 v semifinále nad Groningenem.

Lingr sledoval vítězství Feyenoordu ve finále Nizozemského poháru z lavičky

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2024 (22:09)     Sekcia sport

Fotbalista Ondřej Lingr získal ve své první sezoně ve Feyenoordu Rotterdam Nizozemský pohár. Do dnešního finále proti Nijmegenu, které jeho tým vyhrál 1:0, český reprezentant nezasáhl. Jediný gól, kterým zápas rozhodl v 59. minutě Brazilec Igor Paixao, sledoval z lavičky. Na konci února Lingr gólem zařídil semifinále vítězství 2:1 nad Groningenem.

Tahle výhra nám v boji o titul pomůže, řekl slávista Lingr, jenž šlágr rozhodl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (19:07)     Sekcia sport

Dal teprve druhý ligový gól sezony. „Ale byl důležitý, přinesl hodně cenné vítězství,“ prohlásil slávistický ofenzivní fotbalista Ondřej Lingr po nedělním triumfu (3:2) v 21. kole Fortuna ligy na Slovácku.

Sestava? Trenér to měl jednoduché, my jsme mu zbyli, smál se slávista Lingr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (06:59)     Sekcia sport

Jablonci dal gól, už celkově sedmý v sezoně. „Mohlo jich být víc, ale myslím, že i tak je to slušné číslo na to, kolik jsem dostal prostoru,“ hodnotil fotbalista Ondřej Lingr svůj premiérový ročník v barvách Slavie.

Trpišovský po nezdaru v Kluži: Zápasy teď nezvládáme, postrádáme sebevědomí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2022 (10:10)     Sekcia sport

Rozzuřený? Smutný? Velké emoce na kouči Jindřichu Trpišovském znát nebyly. Navzdory další prohře, dalšímu utkání bez vstřeleného gólu. Dvojzápas s Kluží odhalil naplno slávistickou střeleckou impotenci - prohry 0:1, 0:2. Ovšem že by jeho svěřenci nepostoupili do jarních bojů Konferenční ligy, na to nechce trenér ani pomyslet.

Sešívaný koncert odnesl Hradec, po půl hodině bylo jasno

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Slavie deklasovali v utkání 23. kola první ligy Hradec Králové 5:1 a vrátili se o skóre před Plzeň do čela tabulky. Obhájce titulu rozhodl v Mladé Boleslavi, kde "Votroci" hrají své domácí zápasy, už v první půli. Ve druhé minutě otevřel skóre Jakub Hromada, o 10 minut později se prosadil Ondřej Lingr a ve 22. a 30. minutě přidal další dvě branky Stanislav Tecl. Poté, co se 20 minut před koncem prosadil opět Lingr, zkorigoval v nastaveném čase stav domácí Petr Rybička.

Lingr prvním gólem za Feyenoord pečetil vysokou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2023 (19:14)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Ondřej Lingr pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště.

Emoce v Ďolíčku kvůli videu. Slavia penaltu kopala, Bohemians ne. Proč Klíma takhle rozhodl?

Tvrdý boj slávistů v Karviné. Neměli jsme si nechat nakopat, řekl Lingr

Výhra na Slovácku nám pomůže v boji o titul, vždycky jsem byl dobrý hlavičkář, říká spasitel Slavie Lingr

Není tu ještě Lingr? Trpišovský o šancích i divokém konci: Valili jsme dál dopředu

Bah nakouřil strašný granát, tak kanonýr Lingr nastavil hlavu. Hovorka vařil, ale slaví

Lingr stoupá mezi lídry Slavie. Být králem střelců by bylo fajn, řekl po derby

Kometa Lingr a trenér smělého nováčka ovládli ligovou anketu za březen

Supernáhradník Lingr zařídil finále, na gól mu stačí chvilka. Úžasný pocit, zářil

Gól! Slavit, nebo ne? Pilař se rozhodl zkrotit emoce, z úcty

Slávista Lingr onemocněl, v reprezentaci na kvalifikaci ho nahradil Zmrhal

Březnovým hráčem Fortuna ligy byl zvolen Lingr

Kristýna Plíšková dohrála v Kluži ve čtvrtfinále, nestačila na Buzarnescuovou

Lingr při debutu za Feyenoord pomohl asistencí k vysoké výhře

Rozhodl jediný gól. Pražané vyhráli v generálce v Mladé Boleslavi

Kapitán Slavie Lingr slavil v Karviné postup, gól ale ne. Pro mě vrchol podzimu, svěřoval se

Gól Spartě za Karvinou i v derby. Chutná skvěle, řekl Lingr. Když hraje, Stanciu sedí