První třetina, čtyři góly. Hrozivý start Ritticha ve Winnipegu, trenér ho brání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2022 (10:04)     Sekcia sport

Z prvních dvanácti střel pustil za svá záda čtyři z nich. David Rittich nezačal ve Winnipegu ideálně, zápas ale dochytal až do konce, ze sítě už nelovil jediný puk a důvěru kouče má i nadále. „Snad si stále věří, budeme ho potřebovat,“ říká asistent trenéra Scott Arniel. celý článek

Když už mi dá někdo gól, ať je to Čech. Z Ritticha je ve Winnipegu specialista na prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (19:42)     Sekcia sport

Zrovna pobýval v Texasu, tradiční severoamerický svátek Den díkůvzdání ale nechal Davida Ritticha vcelku chladným. Se spoluhráči z Winnipegu se šel ten den podívat, jak Dallas Cowboys otočili zápas s New York Giants v americkém fotbale a pak zamířili na týmovou večeři. „Doma máme svátků dost,“ smál se třicetiletý gólman, který u Jets nastartoval svou čtvrtou štaci v NHL.

Hertl táhl San Jose proti Winnipegu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2023 (06:13)     Sekcia sport

Tomáš Hertl v čase 59:49 překonal Davida Ritticha v brance Winnipegu a vystřelil San Jose prodloužení. V tom zařídil výhru Sharks 3:2 Logan Couture.

Plzeň počítá padlé, ale také první góly Bayernu. Nějaký bod chceme urvat, přeje si střelec Vlkanova

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.10.2022 (23:36)     Sekcia sport

Hrozivý první poločas, skvělý druhý. Fotbalisté plzeňské Viktorie sice i ve čtvrtém utkání nabité skupiny C v Lize mistrů prohráli (2:4), jako první v soutěži však dokázali překonat obranu Bayernu Mnichov, který ještě neztratil ani bod a má již jistý postup do osmifinále. „Musím klukům poděkovat, že nás první půle nezlomila,“ kvituje trenér Michal Bílek po poločase, v němž domácí inkasovali čtyři branky.

Rittich neodvrátil v NHL prohru Winnipegu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (06:13)     Sekcia sport

Hokejistům Winnipegu nepomohlo 22 zákroků Davida Ritticha a podlehli v NHL na svém ledě Columbusu 1:4. Český gólman, který si v předchozích třech startech připsal výhru, inkasoval všechny branky v úvodních 33 minutách a dvakrát jej překonal Patrik Laine. Ve zbývajících dvou utkáních pátečního programu zvítězila Ottawa 3:2 v prodloužení na ledě New Yorku Rangers a Nashville zdolal New York Islanders 4:1.

"Hrozný start, Arsenal už není sexy." Londýnu se stýská po Rosického krásném fotbale

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.08.2021 (19:16)     Sekcia sport

Dvě porážky, čtyři inkasované góly, nula vstřelených. A v dalším kole zápas na hřišti mistra. To je start sezony Arsenalu.

Čvančara se upsal Spartě, start ligového jara ale kvůli trestu vynechá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.12.2021 (11:03)     Sekcia sport

První zimní sparťanskou posilou je Tomáš Čvančara. Jedenadvacetiletý fotbalista a mládežnický reprezentant míří do Prahy z Jablonce, kde během podzimu nastřílel pět ligových a čtyři evropské góly. Kvůli trestu za červenou kartu však v novém působišti přijde o jarní start.

Trenér Maurice skončil na střídačce Winnipegu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2021 (18:07)     Sekcia sport

Paul Maurice rezignoval na post hlavního kouče hokejistů Winnipegu. Mužstvo v NHL dočasně povede jeden z dosavadních asistentů Dave Lowry. Kanadský klub o tom dnes informoval na sociálních sítích.

Hertl překonal Ritticha a odstartoval vítězný obrat San Jose

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2023 (07:17)     Sekcia sport

V pondělních zápasech hokejové NHL se z Čechů prosadil centr Tomáš Hertl, jenž v 60. minutě proti brankáři Davidu Rittichovi vyrovnával v utkání Winnipegu se San Jose na 2:2. Hosté následně skórovali i v prodloužení, které rozhodl kapitán Logan Couture.

Slavia sestřelila Slovácko 3:0, Olomouc si připsala skvělý start do sezony

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.09.2020 (18:44)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté mají čtvrtou výhru v ligové sezoně a nejméně do nedělního večera, kdy nastoupí Sparta v Příbrami, jsou první v tabulce. V domácím zápase 5. kola se Slováckem našli nečekaného střelce, dva góly dal stoper Ondřej Kúdela. Sigma Olomouc po nevýrazné minulé sezoně prožívá podařený start do nového ročníku. Z pěti úvodních zápasů má čtyři vítězství.

První třetina rozhodla. Češi i přes zlepšený výkon padli na Karjale podruhé

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2021 (15:53)     Sekcia sport

Ani druhý zápas na turnaji Karjala českým hokejistům výsledkově nevyšel. V souboji s Finskem je srazila už první třetina. Tu sice Češi vyhráli na střely 16:5, jenže ztráceli tři góly. Národní tým se v Hartwall Areně zmohl ke zdramatizování duelu, nakonec však prohrál 2:4. V souboji o třetí místo na úvodním turnaji sezony vyzve v neděli od 12:30 Rusko, které také oba duely prohrálo.

Bylo to trochu osobní, čtyři góly mě štvou, zmínil gólman Baníku po porážce na Spartě

Útočník Connor z Winnipegu má trofej pro nejslušnějšího hokejistu NHL

Skvělý Hertl se blýskl gólem v poslední minutě! Rittich žraločí triumf neodvrátil

I po triumfu 5:0 venku výtky. Mohli jsme hrát líp, řekl kouč City

První třetina, pak už nic. Kometa padla v Plzni

Zraněný útočník Vilardi bude chybět Winnipegu v NHL až šest týdnů

Bohemians dál bez výhry. Je to facka, hrozivý výsledek, hlesl Necid

Kopitar se u Ritticha zajímal, jak se mají Výborní. A Kings? Tým postavený na úspěch, říká český gólman

Reichel řádil! Český mladík zařídil oba góly Winnipegu

ŽIVĚ: Kypr 0:0 Česko. Premiéru zažívá obránce Petrášek, v základu i čtyři slávisté

Čtyři zápasy, čtyři góly! Úchvatný start chci přetavit v nový kontrakt, říká český kanonýr

Montreal začal sérii 2. kola play off výhrou, na ledě Winnipegu zvítězil 5:3

Los Angeles zařadilo brankáře Ritticha na listinu volných hráčů

Zpátky do Kanady. Zimu zvládnu, teď mít ještě dobrá čísla, přeje si Rittich

Pardubický trenér Novotný po Zlínu: Dostávat tolik gólů je strašné

Sparta - Brno 6:1, všechny góly padly za první půli, čtyři dal Hložek

V prvních poločasech se musíme prosazovat mnohem víc, říká kouč Vrba

Pět střel, čtyři góly. Člověk si v brance připadá jako trouba, naříká brněnský Berkovec

Další vyloučení i marodi. Moje práce je nekňourat, říká trenér Teplic

Třinec zničil Brno v přesilovkách. Dva góly posvětilo až video

Dojemný vzkaz po první výhře za Chicago. Dva góly Mrázka nezviklaly

GLOSÁŘ Z TAMPERE: Jak uspět proti USA? Bez hluchých pasáží, s góly pracantů a se zdí

Švýcaři mají v kádru pro MS čtyři posily z NHL i rekordmana Ambühla

Vedení Los Angeles Kings zařadilo brankáře Ritticha na listinu volných hráčů

Pohár Jaroslava Pouzara? Jen dílčí úspěch. Pardubický Poulíček neslaví

Slušný start, bídná druhá třetina. Naše hra se totálně sesypala, říká Kovář

Místo vína ve skladu Silný střádá góly. Teď se mohu věnovat jen fotbalu, libuje si jablonecká posila