Třinec urval výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2022 (20:08)     Sekcia sport

Hokejová extraliga - Ml. Boleslav - Třinec 2:3 v prodl. Branky: 26. Kotala, 39. Stránský - 7. Jeřábek, 9. Růžička. celý článek

Hradec přišel o dvougólový náskok, výhru urval až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (19:01)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v nedělním utkání 30. kola extraligy nad Českými Budějovicemi 3:2 v prodloužení. Mountfield sice ztratil vedení o dva góly, prodloužení mu ale vítězství vystřelil Jakub Lev.

Drama v Hradci přineslo výhru Spartě! Zlín se znovu přiblížil Kladnu. Slaví Třinec i Kometa

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2021 (16:27)     Sekcia sport

Šest zápasů měla na programu hokejová Tipsport extraliga. Výhru slaví Třinec, který si poradil s Českými Budějovicemi 3:0. Bod vybojovalo Kladno, když podlehlo Pardubicím 4:5 po prodloužení. Důležitou výhru v boji záchranu slaví Zlín, jenž si poradil na vlastním ledě s Litvínovem 3:1. Tři body za výhru 3:2 nad Karlovými Vary si připsala i Kometa. Ve zbývajících zápasech podlehla Olomouc Mladé Boleslavi 3:4 a Hradec Králové se sklonil po porážce 3:4 v prodloužení před Spartou.

Extraligový lídr se doma trápil, výhru nad Rytíři urval až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (19:36)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtečním utkání 37. kola extraligy nad Rytíři Kladno 3:2 v prodloužení. Lídr tabulky se doma trápil a duel dostal do prodloužení až chvíli před koncem třetí dvacetiminutovky. Tam ale rozhodl útočník Miloš Roman v přesilovce o dalším bodu pro Oceláře.

Nevídaná přestřelka přinesla výhru Kometě! Výhry slaví Liberec i Zlín, Třinec znovu padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2020 (14:02)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga měla v pondělí na programu pět zápasů. Druhou prohru v řadě musel zkousnout Třinec, který padl s Karlovými Vary 3:4 po prodloužení. Výhru 2:0 na ledě Olomouce slaví i Liberec. Dařilo se Zlínu, jenž uspěl na ledě Mladé Boleslavi 3:2 po prodloužení, a Pardubicím, které zdolaly Vítkovice 4:3. V posledním hodně divokém duelu si výhru připsala Kometa, která zvítězila na ledě Litvínova 7:6 po samostatných nájezdech.

Třinec urval výhru dvě vteřiny před koncem. Bouchl jsem do toho zády k brance, jásal Marcinko

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (21:59)     Sekcia sport

Pouhé dvě vteřiny zbývaly v souboji Třince s Plzní k prodloužení. Důrazný Tomáš Marcinko před brankou vyhrál přetlačovanou s hostujícím obráncem Lukášem Kaňákem a aniž by věděl jak, procpal puk vedle betonu a tyčky Pavlátovy branky. Oceláři porazili Škodovku 3:2 a udrželi krok s vedoucí Spartou, která zvítězila v Liberci 5:2.

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2021 (13:48)     Sekcia sport

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. V Pardubicích se v zápase s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

Nevídaná přestřelka přinesla triumf Brnu! Rozjeté Pardubice znovu slaví, Třinec padl

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. Ztrácí pět bodů, ale má dva zápasy k dobru. V Pardubicích se v utkání s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno vydřelo výhru v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2022 (13:52)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga měla v neděli na programu pět zápasů. Výbornou formu potvrdil Třinec, který si na domácím ledě poradil s Hradcem Králové 4:1. Jasnou výhru si připsal i Litvínov, když rozdrtil Kometu Brno 5:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech slaví i Karlovy Vary, jen bod bere trápící se Mladá Boleslav. Cennou výhru 2:1 po prodloužení si z ledu Plzně odváží i Kladno. V posledním dnešním utkání hostí Olomouc Liberec, zápas můžete sledovat online na Sport.cz.

Hynek Zohorna v KHL zařídil dvěma góly výhru Chabarovsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2020 (13:02)     Sekcia sport

Dvěma góly se blýskl Hynek Zohorna v Kontinentální hokejové lize a Chabarovsk jeho zásluhou urval v prodloužení vítězství 2:1 nad Magnitogorskem. U rozhodujícího gólu třicetiletému reprezentačnímu útočníkovi asistoval jeho starší bratr Tomáš, výhru Amuru vychytal Marek Langhamer.

Třinec urval výhru v Plzni a vede už o šest bodů

Hokejisté Brna zdolali v prodloužení vedoucí Třinec

Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec jede, výhry slaví Kladno, Vary i Olomouc

Litvínov si vynutil prodloužení, druhou výhru ale bere Třinec

Boj o první místo: Sparta zvládla bitvu v Liberci, Třinec urval výhru na poslední chvíli

Poslední Zlín zdolal vedoucí Třinec, v prodloužení rozhodl Flynn

Hokejisté Pardubic zdolali Brno v prodloužení, Liberec porazil Třinec

Třinec porazil Litvínov v prodloužení, rozhodl Růžička

HOKEJ ONLINE: Sparta zvládla bitvu v Liberci, Třinec urval výhru na poslední chvíli

Maďarsko poprvé na MS slaví výhru, Francie padla v prodloužení

Třinec hazardoval, ale výhru urval. Víme, čím si teď Sparta prochází, tvrdí Adámek

Hradec v průšvihu, s Boleslaví znovu padl a je krůček od vyřazení. Třinec je v semifinále

Neporažený Třinec přivítá České Budějovice

HOKEJ ONLINE: Třinec vydřel výhru a je první! Boleslav smázla Olomouc, Holaň začal porážkou

Sparta pod Hořavou zničila Vary! Vládly Vítkovice i Třinec. Kometa slaví, Kladno bere jen bod

Vítkovice v čele extraligy. Liberec šel i pošesté do prodloužení, Kladno poprvé bez bodu

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele