Olomouc - Zlín 2:1, hostům neuznali druhý gól, pak domácí skóre otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (17:54)     Sekcia sport

Vedli, pak se jim povedlo skórovat i podruhé, ale po dlouhém zkoumání sudí Nehasil branku zlínským fotbalistům neuznal a vzápětí si dali vlastní gól. A domácí Olomouc negativního rozpoložení soupeře využila, v závěru skóre otočila a duel ve 13. kole Fortuna ligy vyhrála 2:1. Vítězný gól dal kapitán Beneš. celý článek

Křivda na Spartě? Rozhodčí neuznali Voženílkův gól správně, tvrdí Pešina

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2024 (12:57)     Sekcia sport

Byl to nejdiskutovanější moment druhého semifinálového duelu mezi Spartou a Třincem. Daniel Voženílek ve 21. minutě srovnával na 1:1, ovšem domácí si vzali trenérskou výzvu a rozhodčí po více než šestiminutovém zkoumání k překvapení Ocelářů i televizních expertů gól neuznali. „Sudí tuto hraniční situaci posoudili správně a branka být uznána neměla,“ uvedl v tiskové zprávě APK manažer rozhodčích Vladimír Pešina. Oceláři sice skóre otočili, ale nakonec padli 2:3 v prodloužení.

Sparta po penaltě v závěru udolala Zlín, Olomouc po obratu vyhrála v Brně po deseti letech

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.09.2020 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty otočili dnešní zápas čtvrtého ligového kola se Zlínem a po výhře 3:1 bez ztráty bodu vedou tabulku. Hosté na Letné vedli po brance Youba Dramého, jenže poté přišli o vyloučeného Lamina Jawa a domácí skóre otočili. O vyrovnání se postaral Adam Hložek a rozhodnutí přinesla penalta v 88. minutě, kterou sice Bořek Dočkal neproměnil, ale po následné akci padl vlastní gól Petra Jiráčka. Třetí gól přidal v nastavení Lukáš Juliš.

Karviná - Opava 3:1, hosté vedli, domácí skóre otočili i díky Papadopulosovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2021 (18:04)     Sekcia sport

Opavští fotbalisté znovu prohráli. Přitom v utkání 18. kola v Karviné krátce po poločase dostali do vedení, ale domácí třemi góly skóre otočili. Zápas provázely velké emoce, opakovaná penalta, červená karta pro kondičního trenéra Opava, která zůstává poslední.

Zlín zdolal v nájezdech Olomouc, manko na Kladno snížil na 12 bodů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2022 (19:21)     Sekcia sport

Zlín - Hokejisté posledního Zlína porazili v utkání 54. kola extraligy Olomouc 3:2 po nájezdech. Berani inkasovali jako první, pak otočili vývoj na 2:1, ale rozhodnout musel až v páté...

Slovácko - Olomouc 0:0, neuznaný gól i větší šance, na sněhu nakonec bez branek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2023 (17:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka remizovali se Sigmou Olomouc v 18. kole Fortuna ligy 0:0. Domácí sice nezapsali přímou střelu na branku, ale v druhé půli trefili tyč. Hostujícímu Chytilovi rozhodčí neuznali gól kvůli ofsajdu.

Teplice - Zlín 4:1, zachránili se oba, Řezníček se blýskl hattrickem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2020 (16:40)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté otočili utkání 3. kola nadstavbové skupiny o udržení, Zlín nakonec zdolali vysoko 4:1 a udrželi se v nejvyšší soutěži. Tři domácí góly vstřelil forvard Řezníček. Vzhledem k porážce Karviné v souběžně hraném zápase s Olomoucí se baráži vyhne i Zlín.

Parta bojovníků zablokovala Liberci vítěznou šňůru. Olomouc je fakt nepříjemná, poznamenal Gríger

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2021 (20:34)     Sekcia sport

V průměru zblokují za zápas zhruba třináct střel, v Liberci si Olomouc statistiku vylepšila dvaceti bloky a po třech prohrách v řadě pod Ještědem vydřela výhru 2:1. Hanáci otočili skóre během necelých šesti minut ve třetí třetině.

FOTBAL ONLINE: Slavia se chce naladit na Evropu, Slovácko už vyhrálo na Hané

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (15:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali v nedělním utkání doma s Jabloncem 2:2. Hosté dvakrát vedli, ale na tři body nedosáhli. Zlín je poslední, Jablonec jen díky lepšímu skóre čtrnáctý. Olomouc sice vedla nad SLováckem gólem z penalty v půli 1:0, ale favorit díky trefám Mihálika s Kozákem skóre otočili. Liberec směřoval po další trefě Micka van Burena k vítězství nad Českými Budějovicemi, v posldní minutě však Lukáš Havel vyrovnal na 1:1. Slavia od 19:00 ještě hostí Pardubice. Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Fotbalový restart svědčí hostům, vyhrály Ostrava, Zlín i Brno. Na dnu klesla Příbram

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.11.2020 (19:34)     Sekcia sport

Fotbalová liga má po pětitýdenní pauze za sebou pět utkání a je jedno vítězství domácích. Zmar hostitelských klubů v 7. kole završila Příbram, která podlehla Ostravě vysoko 0:4 a je poslední. Zlín otočil duel v Českých Budějovicích, Brno překvapivě vyhrálo v Jablonci a Olomouc hrála 0:0 na Slovácku.

FOTBAL ONLINE: Slavia má nabito, trefili se Douděra a Tecl! Slovácko slaví, otočilo zápas na Hané

FOTBAL ONLINE: Slovácko vyhrálo na Hané, Liberec inkasoval v poslední minutě, do hry jde Slavia

Domácí prokletí trvá, Motor nevyhrál ani osmý zápas

Zlín se může po čtvrt roce zvednout ze dna hokejové extraligy

Slavia se na bitvu o Evropu naladila kanonádou, Tecl slaví hattrick. Slovácko otočilo zápas na Hané

Hradec Králové porazil Zlín i potřetí v sezoně, na ledě soupeře vyhrál 5:2

ONLINE: Plzeň - Zlín, za domácí Červ i Cadu, hostům chybí Didiba

Slavia se prostřílela do čela ligy, Sparta je druhá. Slovácko otočilo zápas na Hané

Zlín - Olomouc 0:1, rozhodl brzký Chvátalův gól, domácí se dál trápí

Teplice si zásluhou hattricku Řezníčka zajistily záchranu, Opava s Příbramí hrála bez branek

Liberec uspěl po sérii nezdarů podruhé za sebou, v Plzni vyhrál v prodloužení

Fotbalisté Manchesteru City vykročili k finále, otočili bitvu v Paříži

Třinec, Olomouc a Vítkovice ovládly nájezdy. Výhry se dočkal i Jágr

ONLINE: Liberec - Olomouc 2:1, dva domácí údery v úvodu, do půle snižuje Beneš

Zlín porazil Olomouc po samostatných nájezdech a snížil manko na Kladno

Hanáci otočili proti Kometě

Sparta rozdrtila Rytíře, Liberec rozhodl v prodloužení, slaví Litvínov i Pardubice

Trenér Jarolím začal v Mladé Boleslavi remízou

Teplice - Zlín 2:1, hosté dotahovali. V závěru přišli o gól kvůli hře rukou

Zlín - Olomouc 3:2, domácí si po dlouhé době zastříleli. Zazářil talent Slončík

HOKEJ ONLINE: Bitva o titul, díl druhý. Oceláři zahazují první velkou šanci!

HOKEJ ONLINE: Bitva o titul, díl druhý. Srovná Sparta finále, nebo půjde Třinec do trháku?

Olomouc - Zlín, oba navazují na výhry, domácí chtějí těsně za Plzeň

Olomouce porazila po obratu Zlín 2:1 a bodovala páté kolo za sebou

Hradec si vyšlápl na oslabenou Olomouc, rodzodl Kodeš

Olomouc - Slavia 2:3, hosté brzy prohrávali o dvě branky, k obratu zavelel Jurečka

Hradec si vyšlápl na oslabenou Olomouc, rozhodl Kodeš

Mikel Arteta: Výjimečná výhra pro přihlížejícího Arséna Wengera. Titul? Soustředíme se na sebe