Klosterhalfenová ozdobila půlmaratonský debut ve Valencii rychlým časem

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (12:35)     Sekcia sport

Úřadující mistryně Evropy v běhu na 5000 metrů Němka Konstanze Klosterhalfenová vyhrála při svém půlmaratonském debutu prestižní závod ve Valencii. Časem 1:05:41 se zařadila na třetí místo v evropských historických tabulkách. celý článek

Parádní debut. Klosterhalfenová zazářila na půlmaratonu ve Valencii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2022 (12:56)     Sekcia sport

Úřadující mistryně Evropy v běhu na 5000 metrů Němka Konstanze Klosterhalfenová vyhrála při svém půlmaratonském debutu prestižní závod ve Valencii. Rychlým časem 1:05:41 se zařadila na třetí místo v evropských historických tabulkách.

Etiopská běžkyně Gideyová má po pětce a desítce i půlmaratonský rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2021 (11:36)     Sekcia sport

Etiopská běžkyně Letesenbet Gideyová vylepšila o více než sekundu světový rekord v půlmaratonu. Ve Valencii vyhrála v čase 1:02:52 a má již třetí rekordní zápis. Třiadvacetiletá medailistka z olympijských her i mistrovství světa na desítce je také držitelkou světového maxima na 5 000 a 10 000 metrů.

Yehualawová předvedla v Hamburku nejrychlejší ženský maratonský debut

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2022 (18:35)     Sekcia sport

Etiopská běžkyně Yalemzerf Yehualawová předvedla v Hamburku nejrychlejší ženský maratonský debut v historii. Dvaadvacetiletá vytrvalkyně zvítězila časem 2:17:23, kterým zároveň překonala národní rekord. Před druhou v cíli krajankou Fikrte Weretaovou vyhrála s náskokem téměř devíti minut.

Ve Valencii díky Gideyové a Cheptegeiovi padly běžecké rekordy

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2020 (22:00)     Sekcia sport

Speciální běžecký mítink ve Valencii se pořadatelům vyplatil, k vidění byly dva světové rekordy. O první se na 5000 metrů postarala Etiopanka Letesenbet Gideyová, která výkonem 14:06,62 vystřídala v čele historických tabulek krajanku Tiruneš Dibabaovou. Třetí letošní start pak ve třetí rekord proměnil Joshua Cheptegei z Ugandy. Tentokrát časem 26:11,00 připravil slavného Kenenisu Bekeleho o patnáct let starý rekord na 10 000 metrů.

Jepchirchirová v Praze zaběhla rekordní ryze ženský půlmaraton, mezi muži vládl Kandie

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.09.2020 (12:24)     Sekcia sport

Keňanka Peres Jepchirchirová v Praze zaběhla půlmaratonský světový rekord v ryze ženském závodě. Vylepšila ho o 37 sekund na 1:05:34. Na okruhu na Letné to dokázala prakticky v sólovém závodě, protože od soupeřek se odpoutala už zhruba na sedmém kilometru. Mužský závod vyhrál Keňan Kibiwott Kandie, který se časem 58:37 zařadil na páté místo historických tabulek. Je to nejlepší výkon zaběhnutý v Praze.

Suárez kouše a já bojuju, prohlásil útočník Atlética Madrid Costa

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2020 (14:17)     Sekcia sport

Útočník fotbalistů Atlética Madrid Diego Costa ocenil přínos kanonýra Luise Suáreze pro tým. Nová akvizice ozdobila debut za "Rojiblancos" dvěma góly a nahrávkou při drtivé výhře 6:1 nad Granadou v nedělním 3. kole španělské ligy, přestože do duelu zasáhla až od 70. minuty. Costa nechápe, proč se Barcelona uruguayského reprezentanta zbavila.

Girona přehrála Valencii

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2023 (16:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Girony ve španělské lize porazili Valencii 2:1 po obratu v závěrečné desetiminutovce a vedou neúplnou tabulku. Oba domácí góly dal Stuani.

Útok na světový rekord vyšel, Gideyová zazářila na pěti kilometrech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2020 (21:59)     Sekcia sport

Etiopanka Letesenbet Gideyová překonala světový rekord v běhu na 5 000 m. Ve Valencii časem 14:06,65 vylepšila o 4,5 sekundy výkon Tiruneš Dibabaové.

Jirka zaběhl na extralize v Plzni rychlou dvoustovku, Vondrová třikrát vyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2023 (18:46)     Sekcia sport

Sprinter Jan Jirka ozdobil 2. kolo atletické extraligy v Plzni rychlým časem v běhu na 200 metrů. Závodník Olympu Praha zvítězil výkonem 20,59 sekundy, kterým se přiblížil na 14 setin svému českému rekordu z roku 2021. Pod 21 sekund se dostal i druhý Matěj Krsek (20,97).

Salač byl ve Valencii jen kousek od letošního maxima, skončil devátý

Stewartová zářila ve Valencii. Pokořila maratonský rekord a splnila i limit na Hry

Jepchirchirová v Praze zaběhla rekordní ryze ženský půlmaraton

Po Praze už běhá mistr světa, v sobotu ozdobí pozměněný půlmaraton

Vítězství Realu řídil záložník Kroos, proti Valencii dal gól i asistoval

Villarreal se posunul v lize po výhře nad Valencií na páté místo

Kroos řídil vítězství Realu nad Valencií

ONLINE: Barcelona hraje s Valencií, první Atlético porazilo Elche

Světový rekord v půlmaratonu padl v Praze!

Atlético díky trefě Griezmanna slavilo ve Valencii druhou výhru v sezoně

Vybalit, vyprat, koupit metr. Český benjamínek vyráží za novou zkušeností

Atlético Madrid porazilo Valencii 3:0 a upevnilo si třetí pozici

Červená karta Vinicia Juniora byla zrušena. Valencii čeká trest v podobě uzavřeného sektoru a pokuty

Rossi zakončil kariéru 10. místem ve Valencii, Salač byl v Moto3 čtvrtý

Červená karta pro Vinicia Juniora byla dodatečně zrušena. Valencii čeká trest v podobě uzavřeného sektoru a pokuty

Barcelona v Eurolize porazila Valencii i díky 13 bodům Veselého,čeká ji Žalgiris

To byl debut! I Kulich s Jiříčkem aplaudovali. Rousek ukázal, že se neztratí ani v NHL

Divočina v La Lize! V zápase Granady s Valencií padly tři červené karty

Bilbao prohrálo ve Valencii a přišlo o sérii neporazitelnosti ve španělské lize

Půlmaratonský rekordman Kandie chce v Tokiu běžet 10 000 metrů

Barcelona v Eurolize porazila Valencii i díky 13 bodům Veselého, čeká ji Žalgiris

Jasno kolem ostrova. Procházku čeká debut v UFC na Yasu

Villarreal vyhrál derby s Valencií a posunul se do čela španělské ligy

Aubameyang se poprvé trefil za Barcelonu a dvěma góly zařídil výhru ve Valencii

Za porážku ve Valencii můžu já, prohlásil trenér Realu Zidane

Cavani podepsal dvouletou smlouvu s Valencií

Atlético si upevnilo pozici na čele, San Sebastian porazilo 2:0. Sevilla porazila Valencii