Boroš byl na SP v Táboře devátý, Štybar sedmnáctý, vyhrál opět Iserbyt

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.10.2022 (14:50)     Sekcia sport

Tábor - Michael Boroš dojel na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře devátý a dosáhl svého nejlepšího výsledku v elitním seriálu po takřka pěti letech. Trojnásobný mistr světa... celý článek

Boroš byl na SP v Táboře devátý, Štybar sedmnáctý, vyhrál opět Iserbyt. Ježek byl druhý mezi juniory

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (11:24)     Sekcia sport

Michael Boroš dojel na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře devátý a dosáhl svého nejlepšího výsledku v elitním seriálu po takřka pěti letech. Trojnásobný mistr světa mezi elitou Zdeněk Štybar při prvním startu ve Světovém poháru po bezmála třech letech obsadil 17. místo. Nizozemka Fem van Empelová vyhrála mezi ženami. Debutující Kristýna Zemanová dojela čtrnáctá. Václav Ježek obsadil v závodě juniorů druhé místo.

Cyklokrosař Boroš dojel na SP ve Fayetteville desátý, vyhrál opět Iserbyt

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (22:31)     Sekcia sport

Cyklokrosař Michael Boroš skončil desátý ve druhém závodu Světového poháru v USA. Dnes ve Fayetteville vyhrál stejně jako před týdnem ve Waterloo Belgičan Eli Iserbyt, jenž celkové prvenství obhajuje. Boroš si polepšil oproti úvodnímu dílu o čtyři příčky. Za týden se cyklokrosová elita představí v Táboře.

Cyklokrosař Iserbyt vyhrál SP ve Fayetteville, Boroš doje desátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2022 (22:27)     Sekcia sport

Boroš zahájil Světový pohár 14. místem, ve Waterloo znovu vyhrál Iserbyt

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2022 (22:45)     Sekcia sport

Cyklokrosař Michael Boroš zahájil Světový pohár v americkém Waterloo 14. místem. Potřetí za sebou zde vyhrál Belgičan Eli Iserbyt, který obhajuje celkové vítězství v seriálu. Druhého krajana Laurense Sweecka porazil o 32 sekund. Boroš ztratil na vítěze téměř dvě a půl minuty.

Iserbyt vyhrál už pátý závod SP v cyklokrosu, Boroš dojel na 23. místě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2021 (17:03)     Sekcia sport

Eli Iserbyt z Belgie a Nizozemka Lucinda Brandová si výhrami v Besanconu upevnili průběžné vedení ve Světovém poháru. Iserbyt v osmém pokračování seriálu slavil páté vítězství, Brandová třetí.

Iserbyt vyhrál už pátý závod SP v cyklokrosu, Boroš bodoval na 23. místě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2021 (17:50)     Sekcia sport

Boroš zahájil Světový pohár v 14. místem, ve Waterloo znovu vyhrál Iserbyt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2022 (22:40)     Sekcia sport

Cyklokrosař Michael Boroš zahájil Světový pohár v americkém Waterloo 14. místem. Potřetí za sebou zde vyhrál Belgičan Eli Iserbyt, který obhajuje celkové vítězství v seriálu.

Cyklokrosař Iserbyt po vítězství v Koksijde navýšil náskok v čele SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (17:41)     Sekcia sport

Belgický cyklokrosař Eli Iserbyt si upevnil vedení ve Světovém poháru vítězstvím v Koksijde. Týden po druhém místě v Táboře, kde nestačil na Nizozemce Larse van der Haara, vyhrál v písečných dunách na domácí půdě před trojicích krajanů. Český reprezentant Michael Boroš dojel jednadvacátý s téměř čtyřminutovou ztrátou.

OBRAZEM: Navrátilec Štybar a stříbrný Ježek. I takový byl cyklokrosový Tábor

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2022 (18:30)     Sekcia sport

V jihočeském Táboře se v neděli tradičně konal závod Světového poháru v cyklokrosu. Skvělý výsledek zaznamenal junior Václav Ježek, který si dojel pro stříbrnou medaili. Michael Boroš skončil mezi muži na deváté příčce, Zdeněk Štybar se umístil sedmnáctý. Nejen jejich zápolení zachytil objektiv reportéra Michala Sváčka.

Závod SP v cyklokrosu v Namuru

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (16:42)     Sekcia sport

Muži: 1. Vanthourenhout (Belg.) 59:28, 2. Pidcock (Brit.) -36, 3. Aerts -51, 4. Hermans -1:38, 5. Iserbyt -2:01, 6. Soete (všichni Belg.) -2:06, ...16. Boroš -3:48, 37. Petruš (oba ČR) -1 kolo. Průběžné pořadí SP (po 11 z 15 závodů): 1. Iserbyt 358, 2. Vanthourenhout 268, 3. Aerts 251,...24. Boroš 43, 57. Paprstka 5, 60. Vaníček 4, 63. Petruš (všichni ČR) 3.