Plzeň prohrála s Libercem 3:4 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (18:55)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli v 19. kole extraligy s Libercem 3:4 v prodloužení. celý článek

Sparta sesadila lídra! Kladno s Jágrem padlo v prodloužení, Třinec si doma zastřílel

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2022 (16:47)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli první utkání po nucené týdenní karanténě. Na domácím ledě si v pátečním duelu 41. kola extraligy poradili s posledním Zlínem, Berany zdolali 6:2. Třinec se tak vrátil do čela tabulky. Plzeň prohrála s Libercem 1:4, Bílí Tygři zabrali po čtyřech porážkách, Plzeň prohrála počtvrté za sebou. Kladno sice vedlo v Pardubicích 3:1, ale nakonec prohrálo 3:4 v prodloužení. Sparta si doma poradila s Hradcem 4:1, Mountfield po porážce přišel o vedení v soutěži.

HOKEJ ONLINE: Sparta, Třinec, Liberec a Boleslav slaví, Plzeň prohrála v Pardubicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (14:03)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje dnes dalšími zápasy nejen 2. kola. Jako první se představili od 15 hodin Berani ze Zlína na ledě pražské Sparty, domácí vyhráli 3:0. Třinec zvítězil v Karlových Varech 5:2. Mladá Boleslav zdolala České Budějovice 5:2. Pardubice porazily Plzeň po prodloužení 3:2. Olomouc prohrála s Libercem 1:4. Litvínov čeká první zápas sezony, v předehrávce 20. kola se na jejich ledě představí Hradec. Podrobné online reportáže ze všech utkání nabízí Sport.cz.

Vedoucí Sparta prohrála šlágr v prodloužení! Plzeň doma propadla

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2021 (16:37)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli ve 12. kole Tipsport extraligy s Hradcem Králové 1:4 a nebodovali poprvé po sedmi zápasech. Doma neuspěly ani Vítkovice, ty podlehly Olomouci 1:2. Pardubice naplno zabraly v Karlových Varech po výhře 5:4, dva góly vítězů dal Ďaloga. Oceláři z Třince sice vedli v Mladé Boleslavi 2:1, ale nakonec po porážce 2:3 odjeli bez bodu. Nováček z Českých Budějovic si doma poradil s litvínovskou Vervou 4:3 a Zlín rozhodl o vítězství 4:3 nad Libercem až v samostatných nájezdech. Tam rozhodl Zdeněk Okál. První Sparta v brance se salákem prohrála v prodloužení ve šlágru na ledě Komety Brno.

Plzeň urvala výhru v prodloužení, Sparta padla v Brně. Pardubice pohořely s Hradcem

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (16:52)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové ovládli v pátečním 53. kole extraligy jednoznačně východočeské derby proti Pardubicím a vyhráli 4:1. Brno v bitvě rivalů porazilo 2:1 Spartu. Mladá Boleslav zdolala 4:1 České Budějovice. Plzeň ztratila vedení proti Litvínovu a utkání vyhrála až po dramatickém závěru v prodloužení. Olomouc vyhrála doma s Libercem 3:2 po prodloužení.

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (16:43)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty vyhráli v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě Hradce Králové 2:1. Vítězný gól vstřelil útočník Rousek. Přestřelku mezi Třincem a Libercem (6:4) definitivně rozhodl ve prospěch Ocelářů Doudera trefou do prázdné branky. Plzeň prohrála s Kometou Brno a přišla o první příčku. Na domácím ledě neuspěl ani Zlín, který podlehl Motoru České Budějovice 2:3. Karlovy Vary až v prodloužení přehrály Vítkovice 2:1. Pardubice pod trenérem Richardem Králem ožily, zdolaly 2:1 Litvínov a zaknihovaly druhou výhru ze tří zápasů pod novým koučem. Olomouc doma podlehla Mladé Boleslavi 0:3 a prohrála třetí zápas v řadě.

Plzeň doma v oslabení prohrála s Libercem 0:2 a je sedmá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.02.2021 (20:42)     Sekcia sport

Plzeň - Fotbalisté Plzně v 18. kole první ligy doma podlehli Liberci 0:2. Západočeši, kteří ve 42. minutě přišli o vyloučeného obránce Filipa Kašu, nebodovali po třech zápasech a...

Třinec padl. Sparta prohrála na nájezdy, Hradec rozdrtil Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (14:23)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga nabídla v neděli souboj na dálku o první místo. V čele tabulky se po něm osamostatnil Hradec Králové, který přehrál jasně 6:1 Plzeň. Oceláři naopak prohráli na domácím ledě s Libercem 2:4. O vedení v soutěži přišli poté, co z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. Karlovy Vary zvítězily nad hostujícími Pardubicemi 5:4. Sparta prohrála 2:3 po samostatných nájezdech a České Budějovice přehrály Brno 3:1.

Plzeň přišla o sérii dvou výher v řadě, prohrála prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (18:51)     Sekcia sport

Šestibranková přestřelka se konala mezi Plzní a Brnem. Zatímco se oba celky po dvou třetinách prosadily třikrát, v poslední periodě žádná branka už nepřišla. Utkání v prodloužení rozhodl přesnou trefou Radek Koblížek.

HOKEJ ONLINE: Plzeň doma selhala, v čele tabulky ji střídají Oceláři. Hradec nestačil na Spartu

Hokejisté Sparty vyhráli v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě Hradce Králové 2:1. Vítězný gól vstřelil v závěrečné třetině útočník Rousek. Přestřelku mezi Třincem a Libercem (6:4) definitivně rozhodl ve prospěch Ocelářů chvíli před koncem Doudera trefou do prázdné branky. Plzeň prohrála s Kometou Brno a přišla o první příčku. Na domácím ledě neuspěl ani Zlín, který podlehl Motoru České Budějovice 2:3. Karlovy Vary až v prodloužení přehrály Vítkovice 2:1. Všechna utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Třinec padl. Sparta prohrála na nájezdy, Plzeň v Hradci nestíhá

Hokejová Tipsport extraliza dnes nabízela na dálku souboj o první místo v tabulce. Od pátku je novým lídrem Hradec Králové, ale oproti Třinci má jen lepší skóre. Východočeši ve šlágru 54. kola vítají na svém ledě čtvrtou Plzeň a pokouší se prodloužit pětizápasovou vítěznou sérii. Také Škoda má dobrou formu, z posledních šesti utkání prohrála jen na Spartě. Oceláři prohráli na domácím ledě s Libercem 2:4. O vedení v soutěži přišli poté, co z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. Karlovy Vary zvítězily nad hostujícími Pardubicemi 5:4. Sparta prohrála 2:3 po samostatných nájezdech. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Hokejisté Liberce, Třince a Hradce vyhráli venku. Doma brala body Sparta, Boleslav i Pardubice

HOKEJ ONLINE: Třinec padl. Sparta prohrála na nájezdy, Hradec drtí Plzeň

Střídání v čele! Sparta zaváhala, Třinci se otevřela cesta k prvnímu místu

Střídání v čele! Sparta zaváhala, Třinci se otevřela cesta k prvnímu místu. Brno si zastřílelo

ONLINE: Boleslav hraje s Litvínovem, Plzeň s Libercem. Třinec hostí Spartu

HOKEJ ONLINE: Sparta vede nad Hradcem, Kladno zvyšuje náskok. Třinec si doma zastřílel

Třetí výhra v řadě, Beauguel rozjásal Plzeň. Liberec loupil v Příbrami, uspěly také Teplice

FOTBAL ONLINE: Liberec vyhrál v Příbrami, Teplice už vedou. Plzeň vyrukuje proti Olomouci

FOTBAL ONLINE: Liberec vyhrál v Příbrami, Teplice vedou. Plzeň vyrukuje proti Olomouci

FOTBAL ONLINE: Liberec vyhrál v Příbrami, Opava vyrovnala. Plzeň vyrukuje proti Olomouci

Sparta zdolala Motor, Olomouc v prodloužení Brno. Zlín překvapil Plzeň, Liberec zvládl přestřelku

Skvělý Hrachovina vymazal mistra! Drama v Kladně, Sparta i Plzeň smutní

Skvělý Hrachovina vychytal mistra! Drama v Kladně, Sparta i Plzeň smutní

FOTBAL ONLINE: Gól, Plzeň vede nad Olomoucí! Liberec vyhrál v Příbrami, uspěly také Teplice

FOTBAL ONLINE: Liberec vyhrál v Příbrami, uspěly také Teplice. Plzeň vyrukuje proti Olomouci

Olomouc zdolala Liberec v prodloužení

Kometa vyhrála podruhé v řadě, v prodloužení udolala lepšící se Plzeň

FOTBAL ONLINE: Plzeň tlačí na Olomouc. Liberec vyhrál v Příbrami, uspěly také Teplice

Pardubice urvaly na domácím ledě výhru až v prodloužení

Dynamo po senzačním obratu slaví, Sparta si zastřílela, Plzeň prohrála derby

Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň. Sparta se dočkala výhry

Plzeň se po výhře 2:0 nad Libercem bodově dotáhla na vedoucí Slavii

FOTBAL ONLINE: Sparta se nemůže prosadit. Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň!

FOTBAL ONLINE: Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň! Sparta mírní malér

Nymburk zdolal USK v prodloužení, mistrovská Opava prohrála v Brně

FOTBAL ONLINE: Sparta se snaží mírnit jarní malér. Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň!