Sprint F1 v Brazílii vyhrál Russell a ukončil Verstappenovu nadvládu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.11.2022 (21:31)     Sekcia sport

Sao Paulo - Sprint před Velkou cenou Brazílie formule 1 vyhrál George Russell a zajistil si první místo na startu nedělního závodu. Pilot Mercedesu zvítězil před Carlosem Sainzem z Ferrari... celý článek

Závěrečný sprint F1 v Brazílii vyhrál Verstappen před Norrisem a Pérezem

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2023 (16:23)     Sekcia sport

Poslední sprint sezony formule 1 v Brazílii vyhrál jistý trojnásobný mistr světa Max Verstappen. Nizozemský jezdec Red Bullu porazil na trati v Sao Paulu o více než čtyři vteřiny Brita Landa Norrise z McLarenu. Třetí dojel Verstappenův týmový kolega Mexičan Sergio Pérez. Hlavní závod se uskuteční v neděli od 18:00.

FORMULE 1 ONLINE: Ovládne vítěz sprintu Russell v Brazílii také nedělní závod?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2022 (09:23)     Sekcia sport

Mistrovství světa forumle 1 pokračuje v neděli Velkou cenou Brazílie. Z prvního místa na startovním roštu do ní vyrazí pilot Mercedesu George Russell, jenž vyhrál sobotní sprint před Carlosem Sainzem z Ferrari a týmovým kolegou Lewisem Hamiltonem. Kvůli následné penalizaci Sainze však budou stát v první řadě oba monoposty Mercedesu. Závod odstartuje v 19:00 SEČ a vy jej můžete v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz.

Pérez vyhrál trénink v Brazílii

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2022 (18:37)     Sekcia sport

Trénink na Velkou cenu Brazílie, závod mistrovství světa vozů formule 1 v Sao Paulu: 1. Pérez (Mex./Red Bull) 1:11,853, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,004, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,008, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -0,186, 5. Hamilton -0,187, 6. Russell (oba Brit./Mercedes) -0,202. 20:00 kvalifikace na sobotní sprint.

Kvalifikaci na sprint v Brazílii vyhrál Hamilton, čeká ho ale penalizace

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.11.2021 (18:09)     Sekcia sport

Sao Paulo - Britský jezdec Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci na sobotní sprint ve Velké ceně Brazílie formule 1, ale protože nasadil v průběhu dne nový spalovací motor, odstartuje do nedělního...

Bottas vyhrál v Brazílii kvalifikační sprint, Hamilton předvedl skvělou stíhací jízdu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.11.2021 (21:03)     Sekcia sport

Teprve třetí kvalifikační sprint historie formule 1 vyhrál v brazilském Sao Paulu Valtteri Bottas v Mercedesu. Lewis Hamilton poskočil o 15 míst.

Sprint F1 v Brazílii vyhrál Bottas před lídrem MS Verstappenem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2021 (21:43)     Sekcia sport

Sprint ve Velké ceně Brazílie formule 1 v Sao Paulu vyhrál Valtteri Bottas z Mercedesu a do nedělního hlavního závodu odstartuje z prvního místa. Max Verstappen z Red Bullu díky druhé příčce navýšil náskok v čele mistrovství světa na 21 bodů.

Sprint formule 1 v Brazílii ovládl Bottas! Verstappen navýšil vedení v MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2021 (18:45)     Sekcia sport

Sprint formule 1 v Brazílii vyhrál Valtteri Bottas před Maxem Verstappenem, který před nedělním hlavním závodem navýšil vedení v MS na 21 bodů.

Virtuální GP Španělska vyhrál Russell, gólman Courtois porazil Schumachera

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2020 (21:12)     Sekcia sport

Britský pilot George Russell z Williamsu vyhrál po velkém souboji s Charlesem Leclercem virtuální Velkou cenu Španělska formule 1. Monacký jezdec Leclerc z Ferrari v závěru závodu na 33 kol doplatil na třísekundovou penalizaci. Třetí na simulátoru skončil Esteban Gutiérrez, čtvrtý byl vítěz předchozího online závodu v Brazílii Alexander Albon.

Norris vyhrál před Verstappenem kvalifikaci na sprint F1 v Brazílii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2023 (16:37)     Sekcia sport

Do sobotního sprintu ve Velké ceně Brazílie formule 1 vyrazí z pole position Lando Norris z McLarenu. Britský pilot byl v kvalifikačním „rozstřelu“ o 61 tisícin sekundy rychlejší než suverén sezony a jistý mistr světa Max Verstappen z Red Bullu. V druhé řadě budou stát Nizozemcův týmový kolega Sergio Pérez a George Russell z Mercedesu.

V Brazílii poprvé v sezoně F1 kralovali piloti Mercedesu, vyhrál Russell

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.11.2022 (20:59)     Sekcia sport

Sao Paulo - Velkou cenu Brazílie vozů formule 1 ovládli poprvé v sezoně piloti Mercedesu. Premiérový triumf v kariéře získal George Russell, který porazil v cíli o 1,529 vteřiny týmového...