Zohorna podtrhl pardubický rekord. Dynamo při desáté výhře v řadě ale znovu přišlo o Koláře

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2022 (20:25)     Sekcia sport

Už desátou extraligovou výhru za sebou zapsali ve čtvrtek hokejisté pardubického Dynama a ustanovili tím nový klubový rekord. Při vítězství lídra tabulky 4:2 v Českých Budějovicích měl prsty hned ve třech gólech Tomáš Zohorna, jenž s bilancí 11+11 už znovu kraluje kanadskému bodování soutěže. celý článek

Pardubický Zohorna krotí vášně: Zítra už nikoho výsledek zajímat nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2021 (21:53)     Sekcia sport

Mexické vlny s hrstkou fanoušků u vchodu do kabiny rozjížděl po čtvrtečním zápase s karlovarskými hokejisty pardubický masér Martin Mandys. A měl důvod. Východočeši deklasovali Energii 11:3 a vytvořili nový rekord v historii hokejového play off. Útočník Dynama Tomáš Zohorna se však držel zpátky.

Zohorna se po hattricku i mračil: Trápili jsme se. Favorita z nás děláte vy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (15:45)     Sekcia sport

První kolo, první hattrick. Pardubický hokejový útočník Tomáš Zohorna se při své obnovené extraligové premiéře zaskvěl třemi góly. Svoji páteční show v Kladně korunoval 65 vteřin před koncem 3. třetiny, kdy srovnal při power play. A jeho Dynamo pak v prodloužení završilo obrat z 2:4 na 5:4.

Nic jsme nezměnili. Jen se nám vyprázdnila marodka, tvrdil si po desáté výhře v řadě hradecký asistent trenéra Svoboda

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (21:53)     Sekcia sport

Hradec Králové ve 49. kole extraligy jednoznačně vyhrál v Olomouci 4:0 a po desáté výhře v řadě si v tabulce upevnil čtvrtou příčku. Hanáci prohráli šestý z posledních osmi duelů. Zůstávají sedmí, ale Brno na ně ztrácí už jen tři body, Plzeň čtyři.

Prostě jsme se sesypali a je po sérii, litoval pardubický Zohorna

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2021 (23:10)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic přes vedení 3:0 nedokázali odvrátit konec sezony a do domácí porážce 3:5 s Mladou Boleslavi vypadli v extraligovém čtvrtfinále v nejrychlejší možné době. Třiatřicetiletý reprezentační útočník Tomáš Zohorna, který Dynamo posílil na konci ledna z Chabarovsku z KHL, takového konce litoval. Podle něj se v Pardubicích poskládalo mužstvo, které po špatném vstupu do sezony mělo na vyšší mety.

Bitvu brankářů v Litvínově rozsekl pardubický Zohorna

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2022 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova podlehli v utkání 12. kola hokejové extraligy pardubickému Dynamu 0:1 po samostatných nájezdech. Bitvu na severu Čech ozdobila především přehlídka skvělých zákroků brankářů Mateje Tomka a Dominika Frodla. Bezgólové utkání nerozhodlo ani prodloužení. Vítěznou branku v samostatných nájezdech vstřelil hostující útočník Tomáš Zohorna. Díky dvoubodovému vítězství se Dynamo vyhouplo do čela tabulky.

Pardubice mají náhradu za Sedláka, po roce se opět vrací Tomáš Zohorna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2022 (10:17)     Sekcia sport

Ještě před vypuknutím stoleté výroční sezony přišlo pardubické Dynamo o dva útočníky. Jednu z největších květnových posil Lukáše Sedláka i mladou naději Matěje Blümela zlákala NHL. Majitel Pardubic Petr Dědek potom deklaroval, že není důvod panikařit, že minimálně v lednu ještě sežene jednoho top útočníka. Děje se to však dřív, návrat pod Zelenou bránu hlásí Tomáš Zohorna.

Pardubický odchovanec Poulíček: Nechci svou hru stavět na gólech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2021 (11:11)     Sekcia sport

Opět se ukázalo, jaký poklad má hokejové Dynamo ve svém odchovanci Patriku Poulíčkovi. Osmadvacetiletý dříč se dvěma góly podílel na úterní výhře pardubických hokejistů v Olomouci 4:1 a především jeho práce v oslabení znovu stála za to. Při jednom takovém doprovodil v samostatném úniku parťáka Matěje Blümela a bekhendovou dorážkou dal v 55. minutě definitivní stvrzenku výhře svého celku.

Původně jsem chtěl být jen u porodu, řekl Zohorna po dvoubodové premiéře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (21:55)     Sekcia sport

Pardubické Dynamo v úterý proti Olomouci ukončilo sérii tří porážek. Hanáky doma přehrálo 5:2 a k vítězství pomohl i navrátilec z KHL Tomáš Zohorna, jenž si připsal dvě asistence.

Rozjeté Dynamo dvanáctou výhrou vyrovnalo klubový rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (19:51)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v zápase 22. kola extraligy na ledě Karlových Varů 3:1 a dvanáctým vítězstvím v řadě vyrovnali klubový rekord. Dvěma asistencemi se na tom podílel útočník Lukáš Radil. Dynamo tak Západočechům oplatilo porážku z prvního vzájemného souboje v sezoně. Zápas byl speciální pro trenéra Východočechů Radima Rulíka, v dresu domácích totiž nastoupil jeho syn Adam.

Plzeň i po změně trenérů znovu prohrála, výhru hostů řídil hattrickem Zohorna

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2022 (19:56)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili ve 3. kole extraligy na ledě trápící se Plzně 4:1 a připsali si po dvou výhrách po prodloužení první tříbodový zisk. Dynamo se ujalo vedení již v první třetině a dvěma góly během prostřední části otupilo odpor soupeře, hattrickem se blýskl Tomáš Zohorna. Alespoň čestnou trefu Indiánů zaznamenal až v 53. minutě Kryštof Hrabík.

Hokejisté Karlových Varů porazili podesáté v řadě Zlín

Zvedáme se, tvrdí po výhře nad Kometou pardubický kouč Král. Těší ho pozitivní atmosféra v kabině

Druhé místo je super, míní kapitán Zohorna. Podle Radila tentokrát štěstí chybělo

HOKEJ ONLINE: Další trefa! Dynamo zvyšuje náskok

HOKEJ ONLINE: Pardubice budou hrát v Českých Budějovicích o desáté vítězství v řadě

Body bratrů Zohornů k výhře nevedly, v KHL slavil asistent Sekáč

Kovář vychytal v KHL nulu a zastavil vítěznou sérii Jaroslavle

HOKEJ ONLINE: Pardubice usilují v Českých Budějovicích o desáté vítězství v řadě

Pardubický hokejový klub spouští hlavní část oslav 100. narozenin

Jít pryč? Leda ven, ale je brzy, říká pardubický útočník Poulíček

Neprůstřelný Kovář vychytal v KHL nulu a zastavil vítěznou sérii Jaroslavle

Pardubický Paulovič se pustil do Smoleňáka: Nenechám nikoho chytat u nás ryby

Hokejisté Zlína potřetí v řadě prohráli

Pardubický kouč Razým: Postup by byl bonus, ale nejdřív musíme porazit Kometu

Čerstvý Will zdeptal Tygry. Pro domácí je výsledek až krutý, připustil pardubický kouč Varaďa