Kometa otočila bitvu s Indiány

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno porazili ve 20. kole Tipsport extraligy na svém ledě Plzeň 3:1. celý článek

18. kolo ELH: Kometa otočila ve Vítkovicích, Třinec stále neporažen

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.11.2020 (20:38)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Litvínova podlehli v 18. kole extraligy týmu Karlových Varů 1:2 a ani v pátém domácím utkání v sezoně nebodovali. Kometa otočila duel ve Vítkovicích, v nájezdech rozhodl...

Kometa otočila bitvu s Boleslaví! První výhry v play off slaví Třinec i Liberec. V Olomouci se nedohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2023 (07:44)     Sekcia sport

Play off hokejové Tipsport extraligy začalo úvodními duely čtyř sérií předkola. První výhry se dočkali obhájci titulu z Třince, kteří přehráli Litvínov 3:1 a ujali se vedení 1:0 na zápasy. Přesvědčivou výhru 4:1 slaví Liberec, který si poradil s Plzní. Utkání mezi Olomoucí a Karlovými Vary byl po první třetině kvůli problémům s ledovou plochou za stavu 2:0 pro domácí odložen. V posledním středečním duelu uspěla i Kometa Brno, když porazila Mladou Boleslav 4:2.

Střety rabiátů i souboj stylů. Pět důvodů, proč sledovat moravskou bitvu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2023 (08:34)     Sekcia sport

Dvakrát se v moderní éře hokejové extraligy potkaly v play off týmy Brna a Vítkovic a dvakrát se radovala Kometa. Už v pátek od 17 hodin v Ostravě načnou třetí vyřazovací bitvu. iDNES.cz přináší pět důvodů, proč si ze série nenechat ujít ani sekundu.

Kometa zastavila sérii porážek, Indiány zdolala po nájezdech

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2022 (21:00)     Sekcia sport

Hokejisté Brna porazili v dohrávaném zápase 52. kola extraligy Plzeň 4:3 po samostatných nájezdech a přerušili tak sérii čtyř porážek. Kometa prohrávala již 0:2, ale nakonec získala dva body. Utkání rozhodl slovenský reprezentační útočník Michal Krištof. Brno je jedenácté, na třinácté Karlovy Vary má nyní náskok čtyř bodů plus středeční souboj s Olomoucí. Naopak Plzeň prohrála venku počtvrté za sebou, i nadále je ale čtvrtá.

Sabalenková otočila bitvu s Keysovou a je poprvé ve finále US Open

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.09.2023 (07:13)     Sekcia sport

Běloruská tenistka Aryna Sabalenková otočila na US Open utkání s domácí Madison Keysovou a po výhře 0:6, 7:6, 7:6 postoupila poprvé na newyorském betonu do finále. Vítězka letošního Australian Open, která se stane příští týden novou světovou jedničkou, vyhrála za dvě hodiny a 35 minut. V boji o druhý grandslamový titul narazí na další Američanku a nasazenou šestku Cori Gauffovou, která předtím vyřadila Karolínu Muchovou.

Kometa strhla vedení na svoji stranu, sedmizápasová vítězná série Dynama skončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2021 (17:38)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic podlehli v předehrávce 34. kola extraligy v Brně 3:4 a jejich sedmizápasová vítězná série skončila. Po úvodní třetině přitom hosté vedli o dvě branky, ale Kometa v druhé třetině skóre otočila a v 57. minutě rozhodl Petr Holík. Dynamo zůstalo v tabulce třetí, brněnský celek se posunul na páté místo.

Vítkovice rozhodly bitvu s Indiány v závěrečné třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2022 (18:59)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic porazili ve 40. kole extraligy Plzeň 4:2 a čtvrtému týmu tabulky se přiblížili už na rozdíl tří bodů. Domácím zajistil výhru za stavu 2:2 necelé čtyři minuty před koncem v přesilovce Jan Hruška, v power play pak vítězství zpečetil Petr Chlán.

Sparta otočila bitvu s Plzní čtyřmi góly, Budějovice vyhrály posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.02.2022 (21:16)     Sekcia sport

Hokejisté pražské Sparty zdolali v dohrávce 50. kola extraligy doma Plzeň 5:3 a díky šesté výhře z posledních sedmi zápasů si upevnili sedmé místo.

Kometa slaví výhru, sesadila Indiány z první příčky

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (19:49)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně doma prohráli v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy s Kometou Brno 1:2 a přišli o vedení v tabulce. Západočeši ve třetím z posledních čtyř utkání nebodovali, ve 49. minutě rozhodl duel Peter Schneider. Na první příčku se dostal Třinec.

Kometa i díky Pospíšilovi pospíchá do čtyřky: Konečně mám pocit, že pomáhám

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2024 (22:04)     Sekcia sport

Hokejová Kometa: osm vítězství z posledních devíti kol. Její slovenský útočník Kristián Pospíšil: devět gólů v posledních jedenácti zápasech. Bronzový olympionik z Pekingu 2022 dvěma zásahy rozhodl čtvrteční extraligovou předehrávku v Litvínově a po vítězství 3:2 je už Brno na dostřel elitní čtyřce. „Karma se otočila na naší stranu,“ povídal úlevně slovenský forvard, který už je na patnácti gólech stejně jako v sezoně 2020/21, kdy s týmem Lukko Rauma vyhrál finskou ligu.

Kometa otočila duel ve Vítkovicích, v nájezdech rozhodl Holík

Jágr opět řádil, Kladno srazilo mistra! Kometa otočila ztracený zápas, Vary přejely Zlín

Jednadvacítka rozehrála bitvu o ME vítězně! Na Islandu otočila zápas

Litevský pivot Sabonis mění v zámořské NBA Indianu za Sacramento

McMillan končí, další bleskové vyřazení basketbalistů Indiany kouč neustál

Turnaj NBA Cup zná finalisty, o trofej si zahrají basketbalisté Indiany a Lakers

Indiana si vynutila rozhodující sedmou bitvu s New Yorkem o semifinále NBA

Tři hráči Utahu a jeden z Indiany dostali pokuty za vzájemnou potyčku

Kometa otočila zápas a v tabulce soupeře přeskočila

Fruhvirtová otočila v Charlestonu duel s Konjuhovou, Kvitová vzdala

Brno vstoupilo do předkola play off výhrou nad Mladou Boleslaví 4:2

Zemřel dlouholetý kouč Indiany a člen basketbalové Síně slávy Leonard

Plzeň otočila zápas v Ďolíčku. Čtvrtou soutěžní výhru zajistili Beauguel a Káčer

HOKEJ ONLINE: Kometa otáčí bitvu s Boleslaví! První výhry slaví Třinec i Liberec. V Olomouci se nedohrálo

Kometa urvala výhru v prodloužení a vynutila si rozhodující bitvu

Slavia po dvou penaltách otočila bitvu se Sigmou a je dál neporažena

Boj o první místo: Sparta zvládla bitvu v Liberci, Třinec urval výhru na poslední chvíli

Siakam zařídil v NBA triple doublem výhru Indiany nad Philadelphií

Kometa otočila zápas s Libercem a vrací sérii na sever Čech

Za 128 sekund vyhnáni z ráje. Věřím ale, že jsme silnější, burcuje Sukel’

Rybakinová otočila finále Wimbledonu s Džábirovou a má první grandslamový titul

HOKEJ ONLINE: Sparta zvládla bitvu v Liberci, Třinec urval výhru na poslední chvíli

Kometa ovládla bitvu trápících se gigantů!