SESTŘIH: Výhra s rozpaky. Nizozemci na úvod MS nepřesvědčili

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2022 (19:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Nizozemska na úvod světového šampionátu zvítězili v Dauhá na stadionu Sumáma 1:0 nad Senegalem. "Oranjes" zařídil výhru nad africkými šampiony v 84. minutě při své premiéře na mistrovství světa útočník Cody Gakpo, v deváté minutě nastavení přidal druhý gól záložník Davy Klaassen. celý článek

Výhra s rozpaky. Nizozemci na úvod MS nepřesvědčili

Smíšenou štafetu na úvod MS cyklokrosařů vyhráli Nizozemci, Češi skončili osmí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2023 (14:39)     Sekcia sport

Čeští cyklokrosaři obsadili na úvod mistrovství světa v nizozemském Hoogerheide osmé místo v závodě smíšených štafet. Z deseti týmů na startu nechala za sebou česká šestice Polsko a Švédsko. Zvítězili domácí Nizozemci před Brity a Belgičany.

Generálky s rozpaky. Fotbalisté Zlína i Slovácka před ligou nepřesvědčili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2020 (12:27)     Sekcia sport

Už v sobotu by se měli střetnout v úvodním kole nového ligového ročníku. Fotbalisté Fastavu Zlín a Slovácka se však na prestižní derby dobře nenaladili. Zlín doma podlehl Brnu 1:2, Slovácko cestou ze slovinského soustředění prohrálo s rakouskou Admirou Wacker 2:3.

SESTŘIH: Ostré střety, skvělé publikum a česká výhra na úvod

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (07:36)     Sekcia sport

Dvakrát prohrávali, dostali i smolný gól, i tak hokejová reprezentace vstoupila v pátek do světového šampionátu v Rize vítězstvím. Před bouřlivým publikem porazili Češi v úvodním mači turnaje Slovensko 3:2. A ač je to výsledek tuze těsný a třeba brankář Hrubec nepůsobil jistě, tak celkový týmový výkon byl na začátek poměrně solidní. V sobotu mají Češi na turnaji volný den, v neděli od 19.20 hrají proti Kazachstánu.

Markkanen dovedl Finy k výhře nad Nizozemci. Češi mají výhodnější pozici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2022 (16:25)     Sekcia sport

Finové uzavřeli povedené působení v pražské skupině D na EuroBasketu vítězstvím 88:67 nad Nizozemskem. Tým kolem tahouna Lauriho Markkanena tak potěšil i české basketbalisty, kterým bude v následujícím utkání s Izraelem stačit k postupu jakákoliv výhra. Pokud by v zápase uspěli Nizozemci, potřeboval by domácí tým v závěrečném duelu porazit Izrael nejméně o šest bodů.

Mapa do Tokia: výhra, výhra a výhra. Nebudeme moc trénovat, velí Satoranský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2021 (11:13)     Sekcia sport

Ani 15 body, šesti asistencemi a pěti doskoky nezabránil kapitán českých basketbalistů Tomáš Satoranský porážce s Tureckem (70:87) na úvod kvalifikačního turnaje o postup na olympijské hry. Do Tokia teď posune český tým už jen série tří výher - nad Uruguayí, v semifinále s Kanadou a ve finále - a podle rozehrávače Chicaga povede k úspěchu jen zlepšený týmový výkon.

Priskemu chybělo víc střel, vyčítal ztráty. Nejdůležitější je však výhra, řekl ve Zlíně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (19:09)     Sekcia sport

Gól zlínského Žáka neplatil kvůli ofsajdu, další brance zabránila po hlavičce domácího Fantiše tyč. Fotbalisté Sparty ve Zlíně nepřesvědčili, do Prahy si ale vezou plný počet bodů. Jediný gól zápasu padl z penalty po intervenci videorozhodčího, který odhalil zásah ruky obránce Cedidly ve vápně.

Na úvod rychlá výhra. Zápasnice Hanzlíčková je v semifinále ME

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2022 (15:29)     Sekcia sport

Zápasnice Adéla Hanzlíčková na úvod mistrovství Evropy porazila bleskově Rumunku Aminu Capezanovou a postoupila do semifinále kategorie do 68 kg. V něm ji dnes odpoledne čeká Irina Ringaciová z Moldavska, světová a evropská šampionka v nižší váze do 65 kg z loňského roku.

O navrátilcích, kteří nepřesvědčili, progresu ženského hokeje a Bartošákově dalším problému

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2024 (15:06)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace má za sebou zatím nejméně povedený turnaj v sezoně. Švédské hry, kde národní tým skončil třetí, se nesl ve znamení testování nových jmen i zkušených navrátilců. Redaktoři Sport.cz Martin Kézr a Matěj Vybíral však v nové epizodě podcastu Za mantinelem zmiňují, že Jan Kovář ani Martin Růžička svými výkony zrovna nepřesvědčili. Zaměřují se i na domácí akci ženské reprezentace nebo bleskově ukončené angažmá brankáře Patrika Bartošáka na Slovensku.

SESTŘIH: Nizozemci pojistili postup, zase se trefil Gakpo

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2022 (12:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Nizozemska ve třetím utkání na mistrovství světa porazili domácí Katar 2:0 a postoupili do osmifinále z prvního místa skupiny A. Katařané jako první tým hostitelské země v historii světových šampionátů nezískali na domácím turnaji ani bod. Favority na stadionu v Chúru poslal do vedení ve 26. minutě Cody Gakpo třetím gólem na MS, v úvodu druhé půle zvýšil Frenkie de Jong.

SESTŘIH: Pátá výhra v řadě. Němci už jsou druzí

Z bolesti se rodí zlatá generace. Podceňovaní Nizozemci válí i s vysmívaným koučem

SESTŘIH: První výhra pro Lotyšsko na světovém šampionátu

POHLED: Češi, tým páchající až moc chyb. Ale hra ve stresu ho baví

SESTŘIH: Krutá rána pro Mexiko! Ani výhra na postup nestačila

Pohodová výhra. Češi na úvod přípravného turnaje smetli Bulharsko

Rozpaky Ogrodníkové: S oštěpem se trápí, v osobním životě je šťastná s hokejistou

Poláci slaví v Praze postup do play off, Nizozemci jsou ze hry

Rozpaky v Opavě, údiv bosse Starky. Ohrožené kluby reagují na prodloužení sezony

Výhra 3:0? Špatný výsledek, přiznává expert

Porážka s Maďary bere vidinu postupu na MS a budí i rozpaky před evropským šampionátem

SESTŘIH: Pohodová výhra na závěr, Německo je ve čtvrtfinále MS