Bravo! Český střelec přidal k titulu mistra Evropy i vítězství ve finále SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (14:27)     Sekcia sport

Puškař Petr Nymburský ovládl ve finále Světového poháru třípolohovou střelbu z libovolné malorážky. Sedmadvacetiletý úřadující mistr Evropy v této disciplíně porazil v Káhiře v souboji o zlato švýcarského soupeře Jana Lochbihlera 16:14. celý článek

Puškař Nymburský přidal k titulu mistra Evropy vítězství ve finále Světového poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2022 (15:30)     Sekcia sport

Střelec Tomeček je podruhé mistrem Evropy!

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.09.2022 (17:23)     Sekcia sport

Střelec Jakub Tomeček získal podruhé v kariéře titul mistra Evropy ve skeetu. Na šampionátu v Larnace porazil ve finále v dramatickém rozstřelu Itala Luigiho Loddeho 20:19 a navázal na triumf z roku 2019. Do sbírky české výpravy brokových střelců na Kypru přidal už třetí zlato a celkově pátou medaili. Navíc Česku zajistil účastnické místo na olympijských hrách v Paříži v roce 2024.

Střelec Tomeček získal podruhé titul mistra Evropy ve skeetu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.09.2022 (17:34)     Sekcia sport

Larnaka (Kypr) - Střelec Jakub Tomeček získal podruhé v kariéře titul mistra Evropy ve skeetu. Na šampionátu v Larnace porazil ve finále v dramatickém rozstřelu Itala Luigiho Loddeho 20:19...

Střelec Lipták při obhajobě titulu mistra Evropy v trapu neuspěl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2023 (15:37)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Jiří Lipták při obhajobě titulu mistra Evropy v trapu neuspěl a na šampionátu v brokové střelbě v Osijeku obsadil až 37. místo. O jeden zásah lepší výsledek stačil dalšímu šampionovi z pod pěti kruhů Davidu Kosteleckému na 25. pozici,. Nejlepší z českého kvarteta byl na 19. příčce Jan Palacký.

Parádní úspěch! Střelec Lipták je vicemistrem Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2021 (17:40)     Sekcia sport

Střelec Jiří Lipták získal při obhajobě titulu na mistrovství Evropy v trapu stříbrnou medaili. Ve finále v Osijeku ho porazil jen Brit Matthew Coward-Holley, který trefil 47 terčů. Devětatřicetiletý český reprezentant měl o tři přesné zásahy méně. Juniorka Zina Hrdličková vybojovala ve stejné disciplíně o den dříve bronz.

Střelec Jiří Lipták získal při obhajobě titulu na mistrovství Evropy v trapu stříbro

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.06.2021 (17:51)     Sekcia sport

Střelec Jiří Lipták získal při obhajobě titulu na mistrovství Evropy v trapu stříbro. Ve finále v Osijeku ho porazil jen Brit Matthew Coward-Holley.

Vzpěrač Li Fa-pin zase zlatý. Po titulu mistra světa má i olympijské zlato

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.07.2021 (11:51)     Sekcia sport

Soutěž vzpěračů ve váze do 61 kg vyhrál v Tokiu Číňan Li Fa-pin a přidal premiérové olympijské zlato k titulu mistra světa.

Dudycha zaběhl v Záhřebu český juniorský rekord na 800 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2023 (19:30)     Sekcia sport

Měsíc po zisku titulu juniorského mistra Evropy přidal půlkař Jakub Dudycha do sbírky svých letošních úspěchů také český rekord v této věkové kategorii. Na zlatém mítinku Kontinentální Tour v Záhřebu dnes doběhl v závodu na 800 metrů sedmý časem 1:45,84 minuty. Dva roky starý národní rekord Jakuba Davidíka překonal o 23 setin sekundy.

Střelec Tomeček je mistrem Evropy ve skeetu, už podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.09.2022 (17:44)     Sekcia sport

Jakub Tomeček získal podruhé v kariéře titul mistra Evropy ve střelecké disciplíně skeet. Na šampionátu v Larnace porazil ve finále v dramatickém rozstřelu Itala Luigiho Loddeho 20:19 a navázal na triumf z roku 2019.

Lipták při obhajobě titulu mistra Evropy v trapu neuspěl

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2023 (15:39)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Jiří Lipták při obhajobě titulu mistra Evropy v trapu neuspěl a na šampionátu v brokové střelbě v Osijeku obsadil až 37. místo. O jeden zásah lepší výsledek stačil dalšímu šampionovi z pod pěti kruhů Davidu Kosteleckému na 25. pozici,. Nejlepší z českého kvarteta byl na 19. příčce Jan Palacký.

Veselý jako nejlepší střelec zápasu dovedl Fenerbahce k výhře

Tunka získal na mistrovství Evropy zlato v kayakcrossu, Přindiš přidal bronz

Šest titulů a dvě děti. Priority se mi změnily, ale medaili chci pořád, hlásí český šampion

Satoranský opět stoprocentní a Chicagu pomohl k vítězství

Motýlkář Gracík přidal na juniorském ME v plavání ke zlatu stříbro

Střelec Lipták: Všichni v rodině byli myslivci, i u kňoura mám tep jako na závodě

Satoranský opět pomohl Chicagu k vítězství 10 body, ke skvělé střelbě si připsal i čtyři asistence

Kapitán hokejbalového mistra Kert Park Praha Wróbel: Slavili jsme tři dny. Teď už myslíme na šampionát v Montrealu

Další útok na medaili! Mistryně Evropy Seemanová postoupila do finále na 100 metrů kraul

Bravo! Český silák má bronz z mistrovství Evropy

CSAPLÁRŮV GLOSÁŘ: Bravo, bravo, bravo! Slavia s Baníkem mi daly dárek k Vánocům

Trenér Italů Liptáka po zisku titulu překvapil. Prý jsou rádi, že mají ode mě v boji o Paříž pokoj, směje se

Bravo! První český triumf v MS supersportů

Skvělý Palát! Český útočník vstřelil vítězný gól, Tampa klepe na brány finále Stanley Cupu

Brabantský šíp pro mistra světa. Alaphilippe si ale zase koledoval

Čínský vzpěrač Li Fa-pin získal zlato v olympijském rekordu

JUDO ONLINE: Bravo! Japonsko v šoku. Krpálek je ve finále, bude nejhůře stříbrný