28. DEN MS: Třetí místo urvalo Chorvatsko, africký tým medaili nezískal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2022 (23:59)     Sekcia sport

Už jen jeden zápas, už jen finále, už jen jeden den. A 22. mistrovství světa ve fotbale bude minulostí. V 28. den šampionátu v Kataru se odehrálo utkání o třetí místo, po vítězství 2:1 nad Marokem získali bronzové medaile Chorvaté. celý článek

Experti přejí bronz senzaci mistrovství světa, výhodu ale vidí na straně Chorvatska

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2022 (19:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Maroka budou v sobotu na mistrovství světa v Kataru útočit na historický úspěch. V duelu o třetí místo se jim postaví Chorvatsko, které před čtyřmi lety hrálo dokonce finále. „Pro Maroko by třetí místo byla fantazie. To nikdo nečekal," vidí Jiří Lizec, redaktor Práva a Sport.cz ohromnou motivaci pro africký tým. „Řada chorvatských hráčů už ale na dalším šampionátu nemusí hrát, a tak budou chtít tu medaili získat," dodává.

Judista Krpálek v Praze medaili nezískal, skončil pátý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.11.2020 (18:46)     Sekcia sport

Praha - Judista Lukáš Krpálek na domácím mistrovství Evropy medaili nezískal. Zápas o bronz v nejtěžší váhové kategorii s Guramem Tušišvilim z Gruzie prohrál po 40 sekundách. Olympijský...

Přívratský ve finále SP v Dauhá další medaili nezískal

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2023 (12:33)     Sekcia sport

Střelec Jiří Přívratský ve finále SP v Dauhá další medaili nezískal. Po bronzu ve vzduchové pušce skončil v libovolné malorážce na 3x40 ran čtvrtý.

Někdejší africký fotbalista roku Adebayor ukončil v 39 letech kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (10:07)     Sekcia sport

Bývalý útočník Arsenalu, Manchesteru City či Tottenhamu Emmanuel Adebayor skončil v 39 letech s fotbalem. Nejlepší africký hráč roku 2008, jenž prošel řadou elitních klubů, ale nezískal ligový titul, nejvíce zaujal v Arsenalu, za který ve 104 zápasech dal 46 gólů. Historicky nejlepší střelec Toga naposledy hrál ve své vlasti za klub Semassi.

Baseballisté deklasovali Chorvatsko, s Británií se utkají o páté místo v Evropě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2021 (21:57)     Sekcia sport

Čeští baseballisté den po čtvrtfinálovém vyřazení od Izraele deklasovali na mistrovství Evropy v Itálii ve skupině o 5. až 8. místo Chorvatsko 17:2. O konečnou pátou pozici si zahrají v sobotu s Británií.

FOTBAL ONLINE: Chorvaté vyzvou Španěly ve finále Ligy národů, o třetí místo si zahraje Itálie s Nizozemskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (06:37)     Sekcia sport

Fotbalová Liga národů dnes večer bude mít ve třetím ročníku třetího jiného vítěze. V rotterdamském finále se utkají Španělsko a Chorvatsko, zápas začne ve 20:45. O třetí místo se před nimi v 15:00 v Enschede střetne domácí Nizozemsko a mistři Evropy Italové. Obě utkání můžete sledovat v reportáži na Sport.cz.

Čeští mladící v kvalifikaci na fotbalové ME porazili chorvatsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2023 (14:00)     Sekcia sport

ČR "19" - Chorvatsko "19" 3:1 (1:1) Elitní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let: ČR - Chorvatsko 3:1 (1:1)

Prohrávám, tak místo mě pojede profík. Jak se podvádí v online světě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2020 (07:59)     Sekcia sport

V úvodních čtyřech kolech virtuálních závodů Formula E nezískal ani bod, v pátém se však vyšvihl na třetí pozici. Že by se Daniel Abt tak zázračně zlepšil? Nikoli, jen místo sebe nechal jet esportového profesionála. Za podvod byl německý pilot vyloučen ze soutěže, a ještě vyfasoval pokutu 10 000 eur.

Rychlostní kanoisté vezou z MS do 23 let pět medailí, Fuksa znovu dojel třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.09.2021 (17:13)     Sekcia sport

Kanoista Petr Fuksa získal na mistrovství světa do 23 let v Portugalsku druhou bronzovou medaili. Po kilometru dojel třetí také na poloviční trati. Česká výprava tak v Montemoru vybojovala pět medailí, dvě stříbra a tři bronzy.

Hotovo. Chorvatsko po divokém úvodu slaví bronz na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2022 (08:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Chorvatska na mistrovství světa získali třetí medaili a druhou za sebou. V zápase o bronz v Dauhá porazili Maroko 2:1 a navázali na stříbrné medaile z minulého šampionátu. Bronz vybojovali i v roce 1998.

Překvapení! Rozzuřená světová jednička nedosáhla v Tokiu ani na bronz, další boj o medaili navíc vzdává

Synek na Chalupu nenavázal a Cenu Thomase Kellera nezískal

Střelec Jonáš má další evropskou medaili, v Hamaru získal bronz

Bronzová naděje je pryč. České florbalistky bitvu o třetí místo nezvládly

Jak Africký pohár rozdělil parťáky. Doumbia si triumf Slonů užíval i s plzeňským Traorém

Krpálkovo kralování končí, letos nezískal v anketě Sportovec roku ani jediný bod

Zabystřan získal na univerziádě druhé zlato, třetí medaili má i biatlonistka Jandová

Utramaratonec Brunner skončil na Spartathlonu na 245 km pátý

Skvěle! Češi mají z mistrovství Evropy další medaili

České šampionky dosáhly na euroligovou medaili

Vadlejch si medaili vysnil, ale když ji dostal, ujišťoval se: Je pravá?

Koulař Staněk má v Diamantové lize po 6 letech medaili, ve Florencii byl třetí

Hele, asi jsme třetí! Deblkajak s oslavou vyčkával, protože nevěděl, jestli má medaili

Bronzová náplast? Djokovič ji nemá, v Tokiu podlehl i Carreňovi

Obhájci stříbrných medailí končí ve skupině

Koulař Staněk má v Diamantové lize po šesti letech medaili, ve Florencii byl třetí

Dostál medaili nezískal. Ve finiši zkoušel útočit, snahu ale ještě před cílem vzdal