HOKEJ ONLINE: Češi hrají se Švédskem o prvenství na turnaji ve Švýcarsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2022 (13:22)     Sekcia sport

Čeští hokejisté hrají od 16:30 v závěrečném duelu Švýcarských her se Švédskem o celkové vítězství. Svěřenci trenéra Kariho Jalonena vedou tabulku turnaje s plným počtem bodů před dnešním soupeřem a k triumfu v druhém dílu Euro Hockey Tour jim stačí remíza v normální hrací době. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. celý článek

HOKEJ ONLINE: Češi se utkají se Švédskem o prvenství na turnaji ve Švýcarsku

Čeští hokejisté budou od 16:30 hrát v závěrečném duelu Švýcarských her se Švédskem o celkové vítězství. Svěřenci trenéra Kariho Jalonena vedou tabulku turnaje s plným počtem bodů před dnešním soupeřem a k triumfu v druhém dílu Euro Hockey Tour jim stačí remíza v normální hrací době. Zápas můžete sledovat v podroné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi hrají s Finy. Ve hře je druhá výhra na Karjale

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2020 (16:16)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace sehraje v sobotu druhý zápas v Helsinkách na turnaji Karjala. Po čtvrteční výhře nad Švédskem čeká tým trenéra Filipa Pešána Finsko. Jelikož budou hrát Češi proti domácím, užijí si také diváckou kulisu. Zápas vysílá v přímém přenosu od 16:30 Česká televize. Na Sport.cz můžete sledovat podrobný online přenos.

HOKEJ ONLINE: Třetí vítězství v řadě? Češi s Rusy bojují o prvenství na Karjale

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (12:10)     Sekcia sport

Čeští hokejisté hrají od 12:30 v Helsinkách s ruskými mladíky o celkové prvenství na turnaji Karjala. Rusové na turnaj vyslali tým složený kompletně z hráčů do 20 let, český trenér Filip Pešán i přes kritiku tohoto kroku do boje posílá všech deset juniorů, které s sebou do Helsinek přivezl. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu na kanálu ČT Sport, náš web Sport.cz jako již tradičně nabízí obsáhlý online přenos.

HOKEJ ONLINE: Češi musí dotahovat. Švédi v boji o prvenství otevírají skóre

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2023 (07:17)     Sekcia sport

Čeští hokejisté se dnes utkají se Švédskem o prvenství na Švýcarských hrách a zároveň o šesté vítězství v nové sezoně. Švédové vyhráli oba zápasy a mají šest bodů, Češi, kteří zabojují o další turnajový primát po listopadovém triumfu na Karjale ve Finsku, ztrácejí jeden, neboť v sobotu zdolali domácí tým v prodloužení 3:2. Utkání v Curychu začne ve 13 hodin.

HOKEJ ONLINE: Češi se pokusí napravit sobotní blamáž, v cestě stojí Švýcarsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:19)     Sekcia sport

Český tým zakončí v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Utkání začne v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi prohrávají se Švédskem, Hrubec musel kvůli zranění z branky

HOKEJ ONLINE: Češi vedou! Po samostatném úniku se prosadil Flek

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 1. třetině vede 1:0 po gólu Fleka. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi po první třetině vedou. Prosadil se Flek

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko po uplynulé 1. třetině vede díky gólu Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Poslední zápas před MS. Češi budou proti Švýcarsku bojovat o prvenství na Českých hrách

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2023 (06:41)     Sekcia sport

Hokejisté se dnes v generálce na mistrovství světa utkají na závěr Českých her v Brně se Švýcarskem. Svěřenci trenéra Kariho Jalonena budou usilovat o celkové vítězství na domácím turnaji a hráči na hraně nominace budou mít poslední možnost přesvědčit kouče o svých kvalitách.

HOKEJ ONLINE: Češi ve třetí třetině hájí jednobrankové vedení

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 3. třetině vede díky gólu Jakuba Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině hájí vedení po brance Fleka

HOKEJ ONLINE: Ruští mladíci úřadují! Češi znovu kapitulovali

HOKEJ ONLINE: Ruští mladíci úřadují! Češi po dvou třetinách prohrávají

HOKEJ ONLINE: Švédové se rozstříleli, český sen o triumfu ve Švýcarsku se rozplývá

HOKEJ ONLINE: Je tu komplikace. České hokejistky už vedou jen o gól

HOKEJ ONLINE: Češi hrají s Rakouskem, v akci je už i Kempný

HOKEJ ONLINE: Gól do šatny! České hokejistky vedou nad Švédkami

HOKEJ ONLINE: Výborně! Češi dali proti Finsku další gól

HOKEJ ONLINE: Gól! Češi nad Finy vedou! Vyhrají na Karjale i druhý zápas?

HOKEJ ONLINE: Teď už opravdu gól. Češi vedou

CURLING ONLINE: Manželé Paulovi potřetí na olympiádě v akci. Úvod jim vyšel!

HOKEJ ONLINE: Češi se chystají na Rakousko, do akce jde i Kempný

HOKEJ ONLINE: Hororová první třetina Češi jsou ale zpátky ve hře!

HOKEJ ONLINE: Češi se oklepali z hororové třetiny, Finové ale znovu odskakují

HOKEJ ONLINE: Napraví porážku se Švédy? Češi čelí domácím Finům

HOKEJ ONLINE: Češi se chystají na Rakousko. Chytá Vejmelka, do akce jde i Kempný

Česko - Švédsko 0:0. Druhé utkání v Praze hrají Češi i s hráči z NHL

HOKEJ ONLINE: Češi dostávají další góly a proti Finům si koledují o debakl. Do branky jde debutant

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko hraje proti suverénnímu Švýcarsku v zápase o vše

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko nastoupí proti suverénnímu Švýcarsku v zápase o vše

HOKEJ ONLINE: Paráda! Češi si berou zpět dvougólový náskok

HOKEJ ONLINE: Češky na MS hrají proti Německu. A už vedou!

HOKEJ ONLINE: Češi hrají s Norskem. Ve hře je jistota čtvrtfinále

ONLINE: Američané hrají se Švédskem o bronz z mistrovství světa juniorů

HOKEJ ONLINE: Češi začínají útok na medaili. Na MS do 18 let hrají první zápas

HOKEJ ONLINE: Domácí Lotyšsko nastoupí proti suverénnímu Švýcarsku

HOKEJ ONLINE: Češky na MS hrají proti Německu. A zvyšují náskok!