Neprůstřelný Frodl a střelec Říčka zařídili Dynamu výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli ve 29. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Pardubicemi 0:2. Oba góly vítězů si připsal Říčka, čisté konto vychytal Frodl. celý článek

Musím říct, že si to užívám, hlásí nejlepší střelec extraligy Říčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (10:06)     Sekcia sport

Když hokejové Dynamo v létě oznamovalo šestici posil, útočník Robert Říčka přicházející z pražské Sparty mezi nimi rozhodně nevyčníval. Dříč do třetí lajny, víc ale rozhodně zaujali třeba Dominik Frodl nebo Jan Košťálek. Teď s koncem první čtvrtiny soutěže se však ukazuje, že Pardubice v něm trefily jackpot. Říčka povětšinou skutečně nastupuje „až“ ve třetí pětce, i tam ale dělá divy. Je nejlepším extraligovým střelcem.

Frodl, Košťálek i kanadský bek. Extraligové Pardubice ohlásily pět posil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.05.2021 (14:10)     Sekcia sport

Hokejisty Pardubic posílili brankář Dominik Frodl, obránci Jan Košťálek, Dennis Robertson a útočníci Robert Říčka, David Cienciala a Marek Hecl.

Pardubice posílili Frodl, Košťálek, Robertson, Říčka, Cienciala a Hecl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.05.2021 (14:19)     Sekcia sport

Pardubice - Novými posilami hokejistů Pardubic se stali brankář Dominik Frodl z Plzně, v obraně Kanaďan Dennis Robertson z Bolzana z mezinárodní rakouské ligy a Jan Košťálek ze Sparty....

Výborný Frodl vychytal Dynamu výhru, Pardubice se dotáhly na Hradec

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (19:30)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic porazili v 43. kole Tipsport extraligy na svém ledě Olomouc 3:0 a bodově se dotáhli na druhý Hradec Králové.

Frodl, Říčka, Košťálek, Cienciala a další. Hokejové Pardubice mocně posilují

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2021 (14:37)     Sekcia sport

Majitel hokejových Pardubic a miliardář Petr Dědek sliboval zvučné posily. A teď je klub má. V úterý odpoledne šestinásobní mistři extraligy představili šest nových hráčů. Do klubu podle očekávání přichází i jeden z nejlepších gólmanů extraligy a reprezentant Dominik Frodl. Podle klubového šéfa jde pouze o první vlnu nových podpisů.

Frodl hned napoprvé vychytal bývalé spoluhráče

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2021 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic porazili na úvod nové extraligové sezony Plzeň 4:0. Ještě po 24 minutách duelu 1. kola byl stav bezbrankový, Dynamo ale pak dalo ještě do druhé přestávky tři góly a o osudu zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto. Dvakrát skóroval Robert Říčka, tři asistence zaznamenal další útočník David Cienciala. Nulu proti týmu, v němž ještě minulý ročník působil, uhájil díky 17 zákrokům brankář Dominik Frodl.

Můžu si to hodit na fakturu? vtipkoval Frodl po výhře v Liberci

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2023 (10:04)     Sekcia sport

Inkasoval už v první minutě, poté však už byl karlovarský gólman Dominik Frodl stoprocentní včetně pětiminutového prodloužení. V Liberci vychytal výhru 2:1 po samostatných nájezdech.

Totální kolaps Dynama, Motor v poslední minutě otočil zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic díky obratu v poslední minutě porazili ve druhém utkání čtvrtfinále play off extraligy doma Pardubice 3:2 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Dynamu zařídili dvoubrankové vedení obránce Ondřej Vála a v přesilové hře kanonýr Robert Říčka. Za Motor se nejdříve prosadil jen ve 32. minutě Miroslav Holec, v čase 59:19 vyrovnal Martin Hanzl a devět sekund před koncem rozhodl Lukáš Pech. Série pokračuje v pátek a v sobotu v Pardubicích.

Frodl před zápasem s Vítkovicemi: Za každou cenu musíme brát výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2021 (13:51)     Sekcia sport

Svou nejdelší sérii domácích zápasů v řadě v letošní sezoně zakončí ve středu hokejisté pardubického Dynama. Jako čtvrtého soupeře v pořadí vyzvou od 18 hodin na ledě enteria areny ostravské Vítkovice. „A za každou cenu musíme brát výhru,“ vyhlašuje gólman Dominik Frodl v rozhovoru pro klubový web.

Naposledy byl Frodl střídán, ale vrátil se nulou: Byl jsem naštvaný, chtěl jsem se ukázat

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (20:56)     Sekcia sport

Ve čtvrtek proti Brnu hokejový brankář Pardubic Dominik Frodl inkasoval dvakrát z osmi střel a po dvaceti minutách šel dolů, aby tým dostal nový impuls. „Nebudu lhát, nas..nej jsem byl," přiznal. Náhradník Roman Will poté vychytal Východočechům aspoň bod. S Libercem přesto dostal důvěru 26letý rodák z Prahy. Odvděčil se vychytanou nulou a osmadvaceti zákroky pomohl Dynamu k výhře 1:0 v prodloužení.

Říčka s Camarou budou vepředu cítit, těší se pardubický trenér Král

Frodl: Je čas jít dál, ale jednou se chci do Plzně vrátit

Jaškin vylepšil svůj rekord v Dynamu Moskva o 33. gól

Češi v hlavní roli! Krejčí a Pastrňák zařídili Bostonu rekordní výhru

Po osmi měsících se cítím dobře. Chci to konečně zvednout, hlásí Říčka

Bál se o nohu, teď kraluje extralize. Je to odměna, hokej vnímám jinak, hlásí Říčka

Liberec loupil na Dynamu, Opava hrála s Karvinou bez branek. Klokani rozstříleli Teplice 4:0