Skvělý Rittich zářil v brance Winnipegu! Kämpf bodoval u vítězství Toronta

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2022 (06:20)     Sekcia sport

Hokejový brankář David Rittich se odvděčil za důvěru trenéra. Poprvé v této sezoně NHL nastoupil do dvou po sobě jdoucích zápasů a 35 zásahy vychytal Winnipegu výhru 5:1 nad Ottawou. Útočník David Kämpf zapsal jednu asistenci u vítězství Toronta 4:1 nad Tampou Bay. Nedařilo se naopak Vítku Vaněčkovi. Český gólman New Jersey inkasoval tři branky a po čtyřiceti minutách střídal. celý článek

Rittich vychytal výhru Winnipegu, Kämpf přispěl asistencí k vítězství Toronta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2022 (07:39)     Sekcia sport

Hokejový brankář David Rittich poprvé v této sezoně NHL nastoupil do dvou po sobě jdoucích zápasů a 35 zásahy vychytal Winnipegu výhru 5:1 nad Ottawou. Nedařilo se Vítku Vaněčkovi, jenž v brance New Jersey inkasoval tři branky a po čtyřiceti minutách střídal. Útočník David Kämpf asistoval u vítězství Toronta 4:1 nad Tampou Bay.

Rittich 35 zákroky vychytal výhru Winnipegu, Kämpf asistoval u vítězství Toronta

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.12.2022 (06:46)     Sekcia sport

New York - Hokejový brankář David Rittich poprvé v této sezoně NHL nastoupil do dvou po sobě jdoucích zápasů a 35 zásahy vychytal Winnipegu výhru 5:1 nad Ottawou. Nedařilo se Vítku Vaněčkovi,...

Hvězda zápasu Kämpf přispěl klíčovým gólem k výhře Toronta

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (06:50)     Sekcia sport

David Kämpf pomohl v NHL hokejistům Toronta šestým gólem sezony k výhře 2:1 v prodloužení nad Minnesotou a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Skóroval také Martin Nečas, který se podílel jednou trefou na vítězství Caroliny 4:0 nad Ottawou. David Rittich se dostal od začátku třetí třetiny do brankoviště Winnipegu, který doma podlehl Coloradu 1:5, a z deseti střel neinkasoval.

Rittich vychytal Ottawu. Kämpf pomohl Torontu k vítězství nad Tampou Bay

Brankář David Rittich 35 zásahy vychytal Winnipegu výhru 5:1 nad Ottawou. Útočník David Kämpf asistencí pomohl Torontu k vítězství 4:1 nad Tampou Bay.

Kämpf byl mezi střelci Toronta, Rittich nezabránil prohře Los Angeles

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2024 (07:44)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních jedenácti zápasech hokejové NHL se z Čechů prosadil jen centr David Kämpf, jenž gólem podpořil vysoký triumf Toronta 7:3 na ledě obhájců Stanley Cupu z Vegas. David Pastrňák s Bostonem urval jen bod z ledu Calgary. Gólman David Rittich kryl 17 z 19 střel, přesto jeho LA zůstalo v domácí partii proti Nashvillu bez bodu.

Skvělý Hertl se blýskl gólem v poslední minutě! Rittich žraločí triumf neodvrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2023 (06:13)     Sekcia sport

Hokejista Tomáš Hertl se v NHL významně podepsal pod vítězství San Jose 3:2 na ledě Winnipegu. Český útočník v čase 59:49 překonal svým 17. gólem v sezoně krajana Davida Ritticha v brance Jets a vystřelil Žralokům prodloužení. V tom zařídil výhru Sharks Logan Couture.

Kämpf přispěl k výhře Toronta, skórovali i Hertl a Zadina

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.11.2021 (06:51)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník David Kämpf skóroval v NHL po přihrávce Ondřeje Kašeho a navíc si připsal asistenci u výhry Toronta 3:0 nad Nashvillem. Tomáš Hertl přispěl gólem k vítězství...

Rittich pochytal všechny střely Toronta, bodovali Palát i Rutta

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.02.2021 (07:14)     Sekcia sport

Hokejový brankář David Rittich pochytal všech 34 střel Toronta a dovedl Calgary k vítězství na ledě nejlepšího týmu NHL 3:0. Jihlavský odchovanec si připsal čtvrté čisté konto v kariéře v zámořské soutěži, první v této sezoně.

Útočník Kämpf gólem přispěl k triumfu Toronta nad Los Angeles

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2022 (07:41)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních zápasech hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech. Centr David Kämpf byl jedním ze střelců Toronta u vítězství 5:0 nad Los Angeles. Výhru slavil i Radek Faksa z Dallasu po výsledku 4:3 z prodloužení nad Ottawou. Naopak dvojice Filip Hronek - Dominik Kubalík s Detroitem neuspěla 1:5 na Floridě.

Další Pastrňákova show! Česká hvězda parádním výkonem srazila Krakeny. Zářil i Kämpf

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2022 (06:02)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Pastrňák zařídil v NHL dvěma góly a přihrávkou vítězství Bostonu 3:2 nad Seattlem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. K výhře Bruins přispěl asistencí i Tomáš Nosek. Brankou a přihrávkou se podílel David Kämpf na kanonádě Toronta 7:1 v New Jersey. Brankář Vítek Vaněček pustil jeden gól, než se v Pittsburghu v sedmé minutě zranil. I bez něj Washington zvítězil 4:3 v prodloužení.

Kaše i Hertl bodovali popáté v řadě, asistovali i Kämpf a Rutta

Chytil s Palátem jednou asistovali, Kämpf bodoval u sedmigólové odvety

Skvělý Rittich ničil střelce Toronta, Faksa pomohl k výhře Dallasu

Proti "svým"! Rittich poprvé v dresu Toronta čelil Calgary. K výhře Bostonu pomohl i Krejčí

Chytil asistoval u vítězství Rangers, Rittich neodvrátil prohru Winnipegu

Kaše potvrdil dobrou formu dvěma přihrávkami, asistovali i Kämpf a Rutta

Toronto v přípravě na NHL prohrálo, góly za něj stříleli jen Češi

Skvělý Rittich ničil střelce Toronta, bodem pomohl k výhře Dallasu Faksa

Češi v roli asistentů. Kämpf byl u vítězného gólu Toronta, Hronkovy přihrávky k výhře nestačily