Hokejisté Luley s obráncem Pyrochtou postoupili do finále Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2023 (21:26)     Sekcia sport

Hokejisté Luley s českým obráncem Filipem Pyrochtou postoupili do finále Ligy mistrů. V odvetném semifinále porazili v úterý doma v souboji švédských celků Frölundu 4:3 po samostatných nájezdech poté, co před týdnem v Göteborgu remizovali 2:2. celý článek

Hokejisté Luley s obránce Pyrochtou postoupili do finále Ligy mistrů

Hokejisté Tappary se přiblížili druhé účasti ve finále Ligy mistrů za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2023 (21:02)     Sekcia sport

Hokejisté Tappary Tampere vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Tappara vyhrála doma 2:0 nad švýcarským Zugem s českým centrem Janem Kovářem. Lulea s obráncem Filipem Pyrochtou remizovala v Göteborgu s domácí Frölundou 2:2. Odvety za týden budou hostit Zug a Lulea, finále na jeden zápas se odehraje v sobotu 18. února.

Tappara Tampere má na dosah druhé finále LM za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2023 (21:28)     Sekcia sport

Hokejisté loňského finalisty Tappary Tampere vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Tappara v úterý vyhrála doma 2:0 nad švýcarským Zugem s českým centrem Janem Kovářem. Lulea s obráncem Filipem Pyrochtou remizovala v Göteborgu s domácí Frölundou 2:2. Odvety za týden budou hostit Zug a Lulea, finále na jeden zápas se odehraje v sobotu 18. února.

Hokejisté Tappary Tampere postoupili do finále Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2022 (20:24)     Sekcia sport

Semifinále play off hokejové Ligy mistrů Tappara Tampere - Red Bull Mnichov 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Branky: 5. a 54. Kuusela, 52. Luoto. Po odkladech kvůli koronavirové nákaze v obou týmech se hrálo na jeden zápas, Tapparu čeká ve finále 1. března ve švédském Ängelholmu domácí Rögle.

Ligu mistrů čeká anglické finále. Fotbalisté Chelsea postoupili po výhře nad Realem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.05.2021 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea po devíti letech postoupili do finále Ligy mistrů. V domácí semifinálové odvetě v Londýně porazili Real Madrid 2:0, úvodní zápas skončil 1:1.

Belgický kouzelník to odnesl. Z finále Ligy mistrů má zlomený nos a očnici

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2021 (13:32)     Sekcia sport

Záložník Manchesteru City Kevin De Bruyne si odnesl z prohraného finále fotbalové Ligy mistrů zlomeninu nosu a očnice. Po střetu s obráncem Chelsea Antoniem Rüdigerem musel opustit hřiště už po hodině hry za stavu 1:0 pro londýnský tým, který už se nezměnil.

Historický postup. Manchester City porazil PSG i v odvetě a je ve finále Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.05.2021 (23:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City poprvé v historii postoupili do finále Ligy mistrů.

Rögle s obráncem Mozíkem vybojovalo při své premiéře v Lize mistrů celkový triumf

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2022 (21:25)     Sekcia sport

Hokejisté Rögle s obráncem Vojtěchem Mozíkem vybojovali při své premiéře v Lize mistrů celkový triumf. Ve finále porazili doma Tapparu Tampere 2:1.

Sparta je ve čtvrtfinále Ligy mistrů, vyřadila švédský celek Skelleftea AIK

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.11.2021 (20:29)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Hokejisté Vsetína postoupili potřetí za sebou do finále první ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2024 (20:42)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína porazili v pátém utkání semifinále první ligy doma Jihlavu 4:1, stejným poměrem ovládli sérii a postoupili potřetí za sebou do finále. Obhájce triumfu v druhé nejvyšší soutěži Zlín čelí vyřazení, protože po porážce 1:4 v Litoměřicích prohrává v sérii 2:3 na zápasy. Stadion, který už účastí mezi nejlepšími čtyřmi týmy dosáhl historického úspěchu, může dovršit postup ve čtvrtek ve Zlíně.

Rögle ovládlo při své premiéře hokejovou Ligu mistrů, slaví i Mozík

Bohačík bude hrát v Lize mistrů o bronz, do finále ho nepustili obhájci z Burgosu