Brutální, to jsem nezažil. Jako by mi vyrvali srdce, zuří hvězdný gólman. Nikdo neumřel, uklidňuje ho legenda

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2023 (12:07)     Sekcia sport

V těžkých chvílích, kdy je na dlouhou dobu mimo hru, vnímá rozhodnutí klubu jako brutální úder z vlastních řad. O to ostřeji hvězdný gólman Bayernu Manuel Neuer reagoval. Vyhazov dlouholetého trenéra brankářů Toniho Tapaloviče ho zjevně rozpálil do běla. V nejúspěšnějším německém klubu je kvůli tomu rušno. Neuer se také ohradil proti kritikům, kteří mu vytýkali, že si vyrazil během volna po nezdaru na MS na lyže, přičemž utrpěl zlomeninu nohy a v téhle sezoně už nenastoupí. celý článek

Hvězdný gólman vyděsil fanoušky, bál se o život

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2023 (10:14)     Sekcia sport

Okamžiky hrůzy. Bývalý spoluhráč české fotbalové ikony Tomáše Rosického šokoval fanoušky, když se rozpovídal o tom, jak měl v minulosti během zápasu strach o svůj život. Někdejší gólman Arsenalu Wojciech Szczesny prozradil polským médiím, že si během dubnového utkání Evropské ligy proti Sportingu Lisabon myslel, že je konec. „Měl jsem bolesti na hrudi a zdálo se mi, že moje srdce exploduje," vzpomíná 33 letý gólman Juventusu v rozhovoru pro Canal Plus Polonia.

Brutální, jako bodnutí nožem do srdce, shodli se Švédové po vyřazení s Ukrajinou

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.06.2021 (12:48)     Sekcia sport

Za brutální konec a bodnutí nožem do srdce označili švédští fotbalisté vyřazení s Ukrajinou v úterním osmifinále mistrovství Evropy. Duel v Glasgow za stavu 1:1 směřoval k penaltovém rozstřelu, ale v nastavení prodloužení rozhodl o postupu Ukrajinců střídající útočník Arťom Dovbyk.

Vyhodili mě, protože jsem heterosexuál, soudí legenda NHL. Na NBC podala žalobu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.07.2020 (11:26)     Sekcia sport

Bývalý hvězdný hokejista Jeremy Roenick žaluje televizní stanici NBC, kde dřív pracoval jako analytik.

Vaclík: Jsme jako Sparta. Nejde to, něco na nás leží, snad se to brzy otočí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2022 (17:55)     Sekcia sport

Až se fotbalový brankář Tomáš Vaclík za pár dnů vrátí z reprezentačního srazu zpátky do klubu, pozná v nové sezoně už třetího kouče. „Tohle jsem ještě nezažil. Je září a loučil jsem se už se dvěma trenéry. Není to nic, co bych si přál,“ říká gólman Olympiakosu Pireus.

Jako trenér jsem nic podobného nezažil. Nenecháme to jen tak, sliboval po přestřelce s Vary Holaň

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2022 (08:15)     Sekcia sport

Že nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní, neb nikdy nikdo neví, co se může státi, jak zpívali Voskovec s Werichem, poznali na vlastní kůži v předehrávce 47. kola mezi Vítkovicemi a Karlovými Vary především domácí hokejisté. Po první třetině vedli 5:0, ve 24. minutě 6:1, přesto jim to na tři body nestačilo.

Teplice zlomily jarní bídu a Hybš zvolal: Tenhle tým ještě neumřel!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (20:14)     Sekcia sport

Kdekdo je pohřbívá. Zaklapává nad nimi víko rakve. Hrdinské vzepětí fotbalistů Teplic proti Hradci Králové však vyprovokovalo obránce Matěje Hybše ke zvolání: „Tenhle tým ještě neumřel!“

Pět gólů v prvních pěti minutách? To jsem ještě nezažil, nechápe pardubický hrdina

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2023 (22:34)     Sekcia sport

To byla pořádná divočina. Pátá minuta šlágru 16. kola mezi Pardubicemi a Spartou a na kostce nad ledem svítilo skóre 3:2. „To jsem ještě nezažil. Třikrát jsem skočil na led a padly z toho tři góly,“ nechápal domácí útočník David Cienciala. Ten byl v utkání u všeho podstatného, gólem a dvěma asistencemi dotáhl Dynamo k vítězství 4:3.

Povzbuzení k odchodu? Na Messiho se v Paříži píská, legenda doufá v návrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2023 (12:53)     Sekcia sport

Předloni v létě ho vítali jako modlu. Tisíce z nich čekaly před stadionem, v ulicích Paříže odpalovali pyrotechniku, skandovali jeho jméno. Sám Lionel Messi o pompézním entrée tvrdil: „Nic podobného jsem ještě nezažil.“ Ovšem nyní se k němu minimálně část příznivců fotbalového PSG otáčí zády.

Výhra, volno, výhra, volno. Šetříme energii, říká gólman Vejmelka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2022 (06:58)     Sekcia sport

První norský pozdrav k němu doputoval až v deváté minutě. Chvíli před koncem druhé třetiny svítila na ukazateli střel hodnota dvacet ku čtyřem. „Tohle jsem v NHL nezažil,“ pousmál se Karel Vejmelka, jenž jinak chytá za slaboučkou Arizonu. Nezvyklá sobotní šichta mu nevadila. 25letý gólman přispěl na mistrovství světa k vítězství 4:1.

Kdybych neměl slávistické srdce, tak tu dnes nejsem, má jasno klubová legenda

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2020 (10:07)     Sekcia sport

Legenda, ikona, která stále jede i ve třiačtyřiceti letech. Hokejový útočník Jaroslav Bednář sehrál první zápas po návratu do Slavie. Po pěti letech oblékl sešívaný dres a k výhře nad Sokolovem 4:3 přispěl dvěma asistencemi. „Hrozně jsem se na to těšil a jsem rád, že jsme vyhráli, i když až po prodloužení. Odehráli jsme utkání, ze kterého si můžeme hodně vzít,“ řekl pro klubový web Bednář.

Hvězdný gólman Montrealu se léčí z užívání návykových látek

Slovácko obětí sázkařského skandálu! Všechny penalty byly vymyšlené, tohle jsem nezažil, zuří Kadlec

NHL v létě? Jsem rád, že jsem podobné dohrání nezažil, tvrdí legendární Hašek

Dostal jsem se na temné místo. Hvězdný Price přiznal užívání návykových látek

Vymyšlený gól? Bezmoc! Nejhorší, co jsem v kariéře zažil, přiznává český brankář

Hvězdný ukrajinský reprezentant se slzami v očích prosí o pomoc: Otevřete svá srdce pro můj lid

PŘÍKLEP: Martincův úprk z Komety? To jsem ještě nezažil, musí za tím být něco víc, říká Pavelec

Mužík má za sebou premiéru v Česku, na Spartě měl osobní fanklub. Nic lepšího jsem nezažil, rozplývá se

Jsem gay, šokovala legenda Realu Madrid. Pak přišla s vysvětlením

Velká slabota, přiznával po prohře s Hanáky Hubínek. To jsem ještě nezažil, nechápal trenér

Koubek po postupu: Takový zápas jsem ještě nezažil

Jako vyděšení králíci v záři reflektorů! Legenda reaguje na debakl Realu

Vypadali jako vyděšení králíci v záři reflektorů! Legenda reaguje na debakl Realu

Neskutečný Will přiváděl Oceláře k šílenství. Radost z takového vítězství přebije, jak těžké bylo, řekl

Třikrát jsem skočil na led a padly tři góly, to jsem nezažil, divil se Cienciala

Splnil jsem si sen, ale radost z debutu kalí prohra, litoval olomoucký gólman Trefil

Dvě stě tepů za minutu. Bývalý šampion Sagan musí na operaci srdce

Další nákaza! Hvězdný útočník bude gigantovi chybět, legenda neomaleně vtipkuje

Střelec zlatého gólu z Nagana? Toho by nikdo netipoval, směje se legenda. Smeká před Hlinkou

Zemřel trojnásobný mistr světa a legenda atletické dráhy Greg Foster

Trenér po rekordním výprasku: Nejde o žádnou tragédii

Šťastný Vaněček! Pochvala od hvězdného Ovečkina, uznání od trenéra

Bývalý cyklistický šampion Sagan musí kvůli arytmii na operaci srdce

Kozubek se vařil v laguně. Jsem rád, že jsem neumřel a stihl limit, hlásil po plaveckém maratonu

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu se pustil do Říhy: Byl jsem v šoku, tak vulgárního trenéra jsem nezažil!

Druhá liga? Ne, díky. Bartošáka lákali v Ústí, gólman má prý nabídku z extraligy

Na Slavii chodil do kotle, teď proti ní chytal. Splněný sen, zářil gólman Bohemians

Jsem připraven být znovu šampionem. Po každé porážce jsem ještě silnější, hlásí legenda

Pastrňák pobouřil společnou fotkou s Ovečkinem. Obrovská ostuda! Pro něj, i pro Česko, zuří Hašek