Dal dva góly i rozhodující penaltu. Před prodloužením nám dobře nebylo, přiznal Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2023 (21:32)     Sekcia sport

Dal dva góly a ještě proměnil rozhodující penaltu v rozstřelu. „Je to skvělý, mám radost,“ líčil sparťanský fotbalista Jan Kuchta. Stal se hrdinou pohárového čtvrtfinále v Liberci. Díky němu může Sparta dál snít o trofeji z letošní sezony. celý článek

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (08:29)     Sekcia sport

Gól sice nedal, přesto byl u klíčových okamžiků, které nastartovaly obrat fotbalistů Liberce k výhře 3:1 v domácím zápase se Slováckem. Útočník Jan Kuchta v závěru prvního poločasu vybojoval penaltu a po faulu na něj následně obránce hostů Kadlec dostal červenou kartu. „Do všeho jdu naplno. Jsem nepříjemný, důrazný a běhavý. Pak se tam nějak nachomýtnu a oni mě zfaulují,“ řekl Kuchta, který zařídil už třetí libereckou penaltu v řadě.

Slávistický šťastlivec Kuchta o rozhodující trefě: I tohle šlo nedat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (22:19)     Sekcia sport

Před pár týdny mu bylo ouvej, tři dny strávil v nemocnici na kapačkách. Slávistický fotbalista Jan Kuchta už je nicméně zpátky a zase střílí důležité góly. „Jsem rád, že jsem ke konci zápasu mančaftu pomohl,“ uvedl po vítězství 3:1 nad Unionem Berlín.

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (17:06)     Sekcia sport

Ani jeden gól jí v české lize nedal. Sotva však exslávista Jan Kuchta zamířil do Lokomotivu Moskva, už proti rivalovi řádí. Fotbalisté pražské Sparty hrají ve španělské Marbelle svůj druhý přípravný zápas na soustředění - a český reprezentant je ničí. Poté, co Hancko zahodil penaltu, si střelecký účet otevřel právě Kuchta. Skóroval hned dvakrát a aktuálně 6. tým ruské ligy vyhrál první poločas 2:0. Kuchta dal za Lokomotiv gól také Jablonci při remíze 1:1.

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Stanciuovi jsem sežral gól, v poločase jsem byl naštvaný, přiznal dvougólový Kuchta

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.11.2020 (22:49)     Sekcia sport

V prvním poločase nebyl útočník Jan Kuchta se svým výkonem vůbec spokojený, po změně stran však dal dva góly a pomohl fotbalistům Slavie k výhře.

Kuchta do půle zařídil Slavii výhru nad nováčkem. Záchranářské duely góly nenabídly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2021 (18:11)     Sekcia sport

Kanonýr Jan Kuchta dal Pardubicím při vítězství 3:0 dva góly během prvního poločasu. Opava remizovala 0:0 s Příbramí, Brno stejným poměrem se Zlínem.

Kuchta ničil Spartu. Exslávista jí dal za Lokomotiv dva góly, Letenští prohráli

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.01.2022 (17:50)     Sekcia sport

Sparta se mohla rychle dostat do vedení. Dávid Hancko ale v osmé minutě neproměnil nařízenou penaltu.

Závěr neměl být tak hektický. Stanciu měl kopat penaltu po zemi, myslel si Trpišovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (11:08)     Sekcia sport

Slavia v 17. kole nejvyšší soutěže vyhrála v Olomouci 0:1. Stanciu sice v 52. minutě zahodil penaltu, ale o čtyři minuty později o zisku tří bodů rozhodl Kuchta. Obhájci titulu pošesté za sebou vyhráli a neinkasovali. Kouč Jindřich Trpišovský neskrýval spokojenost, zároveň ale přiznal, že na Hané to jeho svěřenci neměli snadné.

Kuchta na penaltu nechtěl, kluci ho nutili, prozradil trenér Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2021 (22:57)     Sekcia sport

Čtyřikrát v životě kopal Jan Kuchta v lize penaltu, ale ještě žádnou neproměnil. Poslední pokus učinil v neděli, když si chtěl v utkání Slavie s Karvinou přilepšit v boji o titul krále střelců. "Sám ji ani kopat nechtěl, ale tým ho k tomu tlačí," prozradil trenér Jindřich Trpišovský po utkání, které i vinou Kuchtova selhání skončilo jen remízou 1:1.

Nabídkám jsem se nebránil, přiznal Kuchta zájem ze zahraničí. Chce hrát o zimní přestup

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2023 (21:20)     Sekcia sport

Chtěl ho mimo jiné dánský Midtjylland a kdyby záleželo jen na něm, útočník Sparty Jan Kuchta by kývnul. Jenže po výhře v Liberci přiznal, že respektoval rozhodnutí vedení klubu a ve Spartě pokračuje. Prozatím, teď se chce ukázat, aby mohl případně změnit adresu po podzimu.

Odešel z lavičky, přišel o rozhodující gól. Nebylo už hotovo? divil se kouč Mancini

Sparta prošla do semifinále poháru po penaltovém rozstřelu v Liberci

Kuchta terčem drsných nadávek. Musíme s tím počítat, k fotbalu to patří, říká legenda Sparty

SLÁVISTA: Kuchta urazil bohy. Místo snahy dát gól si šel pro penaltu, kterou sám zahodil

Na penaltu jsem chtěl, brání se Grealish. Southgate čelí kritice, jeho prokletí trvá

Kuchta řídil výhru Slavia proti Nice: Největší zápas kariéry, ani se mi o tom nesnilo

Kanonáda sešívaných, dva góly dal Kuchta

Snad se starej Kuchta vrací. Já i Sparta jsme ten gól už potřebovali, řekl

Sešívaní slaví v Evropské lize druhou výhru v řadě, Nice setnul dvěma góly Kuchta

Opět dvougólový Kuchta: Kluci mě krásně našli, Stanciovi jsem trefu sežral

Ze začátku se Stanciu trošku zlobil, že jsem mu vzal gól. Po zápase jsme se tomu smáli, říká Kuchta

Slavia na Hané zahodila penaltu, stejně ale bere tři body

Kuchta: Do Anglie bych se hodil

Slavia zahodila penaltu, Kuchta jí ale vystřelil výhru. Spartu nastartovala hrubka

Kuchta útočil na hattrick. Mohl jsem dát víc než dva góly, vyčítal si

Kuchta za simulování platí 25 tisíc, výtržnosti v derby přišly na 140 tisíc

Za novou smlouvu dva góly. Hrálo se mi dobře, přiznal střelec Chorý

Rozhodující gól Slavie správně platil, Pardubice měly kopat na Slovácku penaltu

Tenhle týden si užívám. Sparťan Kuchta o postupu, gólech i narození dcery

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly, Pražané v Marbelle padli

Slávisté porazili v Evropské lize Nice 3:2, dva góly dal Kuchta

Slavii by měli brzy posílit Karafiát, Kuchta a Graiciar, přiznal Tvrdík

Kuchta řádil, připomněl se Haškovi. Nebudu mluvit do práce jiným, řekl kouč Sparty

Padá nám štěstí, řekl si při dešti Kuchta. Gól věnoval manželce a dceři

Slavia zničila Opavu šesti góly, zářil Kuchta se Simou. Boleslav porazila bezzubé Pardubice

Strava, pitný režim, strečink, kondice. Kuchta všechno změnil, jen aby se konečně trefil

Kuchta je téma spíš pro fanoušky, zní ze Slavie. Snad se poučil, věří kouč Sparty

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o korunu, Kuchta ho před korunovací dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o kanonýra, Kuchta ho před korunovací dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Kuchta: Můj gól? Bylo to na jedničku. Některé věci mi hlava nebere