Fotbalisté Olomouce ukončili proti Českým Budějovicím čekání na jarní výhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.03.2023 (17:27)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouce ve 23. kole první ligy porazili doma České Budějovice 3:0. Hanáci na jaře po šesti remízách ukončili čekání na vítězství, navíc v nejvyšší soutěži... celý článek

Pardubice - Budějovice 3:3, čekání na jarní výhru, přitom domácí třikrát vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2022 (17:06)     Sekcia sport

Třikrát se dostali do vedení, ale pokaždé inkasovali vyrovnávací gól. Fotbalisté Pardubic v Ďolíčku nedotáhli k tříbodovému finiši dobře rozehrané utkání proti Českým Budějovicím. Na první jarní vítězství tak oba týmy dál čekají.

Ostrava ukončila proti Pardubicím dlouhé čekání na ligovou výhru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.09.2020 (18:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy ukončili dlouhé čekání na ligové vítězství. Baník ve 4. kole porazil Pardubice a v nejvyšší soutěži vyhrál po 10 zápasech.

Ostrava deklasovala Teplice 5:0 a ukončila čekání na venkovní výhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.02.2023 (17:11)     Sekcia sport

Teplice - Fotbalisté Ostravy zvítězili v 18. první ligy na hřišti Teplic 5:0 a po 14 utkáních ukončili čekání na venkovní výhru v nejvyšší soutěži. Všechny branky padly ve druhém...

Slavia podlehla Budějovicím a nevyužila šanci utéct v tabulce Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2023 (19:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie podlehli ve 22. kole fortuna ligy Českým Budějovicím 0:1.

Pardubice si doma zastřílely, Českým Budějovicím nadělily šest branek

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (19:36)     Sekcia sport

Ačkoliv hokejové Dynamo od druhé minuty proti Českým Budějovicím prohrávalo, přesto svémi soupeři dokázalo nasázet šest branek a zvítězit 6:1.

Po pěti zápasech konečně výhra

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (16:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Cádizu ukončili ve španělské lize pětizápasové čekání na výhru. V 18. kole si na svém hřišti poradili 3:1 s oslabeným Alavésem.

Baník deklasoval Teplice a ukončil čekání na venkovní výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2023 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zvítězili v 18. první ligy na hřišti Teplic 5:0 a po 14 utkáních ukončili čekání na venkovní výhru v nejvyšší soutěži. Všechny branky padly ve druhém poločase. Slezany poslal do vedení v 53. minutě Jiří Klíma a další trefy přidali v 64. a 79. minutě záložníci Cadu a Filip Kaloč. V 83. minutě se premiérově v lize prosadil střídající Jiří Boula a ve třetí minutě nastavení dokonal debakl a nejvyšší výhru Baníku v sezoně stoper David Lischka.

Everton otočil v nastavení zápas s Arsenalem, ukončil čekání na výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2021 (23:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu gólem v nastavení otočili dohrávku 15. kola proti Arsenalu a vítězstvím 2:1 ukončili osmizápasovou šňůru bez výhry v anglické lize. Vítězný gól vstřelil v druhé dodatečné minutě Demarai Gray.

Kane se vrátil a spasil Mourinha. Spurs ukončili čekání na výhru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.02.2021 (16:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu se v 23. kole anglické ligy dočkali po třech porážkách vítězství 2:0 nad West Bromwichem.

Výhru vzala chyba. Chtěl jsem týmu pomoct, mrzí hradeckého gólmana

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2022 (11:39)     Sekcia sport

Už už se zdálo, že dlouhé čekání na ligovou výhru končí a zároveň že první jarní výhra přinese bodovou úlevu. Jenomže v předposlední minutě zápasu jako by si fotbalisté Hradce Králové připomněli hořký okamžik z podzimu, kde o výhru nad Jabloncem přišli až v nastaveném čase.

Fotbalisté Vlašimi v druhé lize ukončili v Prostějově čekání na výhru

Cádiz po pěti zápasech vyhrál, doma porazil Alavés, slavila i Valencie

ONLINE: České Budějovice - Bohemians, oklepou se hosté z předchozí porážky?

Fotbalisté Sheffieldu se v 18. zápase sezony dočkali vítězství

Zlín inkasoval v závěru a podlehl Českým Budějovicím 2:3

Proti Budějovicím nechce hrát každý. Dvojzápas blbec, řekl sparťan Pavelka

Fotbalisté Sevilly zdolali Vallecano a ukončili čekání na ligovou výhru

Jablonec ukončil čekání na první ligovou výhru v sezoně

Radu chci vždy porazit, burcuje teplický Mareš před Jabloncem

Fotbalisté Olomouce bez smlouvy: zůstane Beneš? Kam míří Hála?

Sparta - Budějovice, domácí s Dočkalem, poprvé v sezoně začíná Plavšič

Jablonec - České Budějovice 3:0, domácí konečně prolomili střelecký půst

Fotbalisté Ostravy zkusí proti Olomouci přidat pátou výhru v řadě

ONLINE: Cádiz vyhrál po pěti zápasech, večer hraje Valencie

Minule nás vyučili z brejkové situace. Rada varuje před Budějovicemi

Sparta jede, další obětí je Hradec! Vítkovice se dotáhly na lídra. Kladno vyhořelo, Třinec se trápí

Sparta jede, další obětí je Hradec! Vítkovice se dotáhly na lídra, Kladno vyhořelo, padl i Třinec

Konečně se dočkali. Sheffield po 18 zápasech vyhrál, porazil oslabený Newcastle

Ligovou kocovinu Jablonec léčí v pohárech. Je to psychická úleva, připouští Malínský po postupu

Sparta jede, další obětí se stal Hradec! Vítkovice se dotáhly na lídra, Kladno vyhořelo, padl i Třinec

ONLINE: Teplice - Č. Budějovice 0:0, hosté se touží odlepit z poslední příčky

Lvi vydřeli naději na obhajobu. Třetí finále proti Budějovicím vyhráli

I bod by byl málo, štve kouče Baníku nešťastná porážka s Jihočechy

Uraženost vám zpět do sestavy nepomůže, říká brněnský záložník Texl

Hokejisté Olomouce otočili zápas s Českými Budějovicemi, rozhodl Bambula

Střelecké trápení i čekání na výhru zažehnáno. Liverpool porazil Tottenham a je čtvrtý

Lukáš střídal, Bambula završil obrat. Teď míří oba do reprezentace

Olomouc - Budějovice 1:1, hosté hráli hodinu v deseti, pomohl Jánošík

Konec čekání. Kliment se znovu trefil a stále pomýšlí na titul: Nic není nemožné

Dvaadvacet zápasů bez výhry. Schalke nepřerušilo příšernou sérii ani proti Stuttgartu

Fotbalisté Sheffieldu se v 18. zápase sezony dočkali vítězství, Liverpool přišel o pozici lídra

Rozbitá extraliga! Olomouc ani Liberec nebudou v neděli hrát, Zlín je v karanténě

ONLINE: Olomouc - Č. Budějovice, domácí hrají po dvou týdnech