Fillo vyloučením znovu potopil Zlín. Derby hrubě ovlivnil, Nevybíravým zákrokem naštval Vrbu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2023 (19:59)     Sekcia sport

V ligovém zápase se Spartou byl vyloučený pouhé čtyři minuty po příchodu na hřiště a notně tak přibrzdil fotbalisty Zlína v závěrečném tlaku. Po vypršení trestu zopakoval sedmatřicetiletý záložník Ševců Martin Fillo podobný zkrat v ostře sledovaném derby blízkých soupeřů na Slovácku. Nastoupil v základní sestavě a hned ve druhé minutě viděl červenou kartu poté, co nevybíravě sestřelil hradišťského stopera Hofmanna. Oslabený tým z Baťova města padl jasně 0:3 a klesl v tabulce na poslední místo. celý článek

Fillo vyloučením znovu potopil Zlín. Derby hrubě ovlivnil, zlobil se Vrba

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Fillo hloupě poškodil Baník

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2021 (13:16)     Sekcia sport

Začnu posledním utkáním 22. kola, v němž Slavia hostila Baník. Byl jsem zvědavý, jak zafunguje výměna trenéra a jak si Baník poradí bez Luboše Kozla. Většinou je nový trenér impulzem, ale nemusí to platit vždy. Tentokrát to fungovalo. Pro Baník je škoda, že ho hloupě poškodil svým vyloučením Fillo.

Vrbu naštval VAR: Byla to sranda. Ale trenér v Česku nemůže říkat pravdu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (19:01)     Sekcia sport

Po zápase řešil hlavně rozhodčí. VAR dostal zlínského trenéra Pavla Vrbu do varu. Po nedělním krachu 1:2 v Teplicích je situace posledního týmu fotbalové ligy ještě kritičtější, video řešilo kontroverzní momenty nejméně v sedmi případech. V nastavení sebralo hostům vyrovnávací gól po ruce skórujícího Libora Kozáka. Vrba si však stěžoval hlavně na Chaloupkovu ruku, která byla od těla zasažená míčem, přesto Zlín penaltu nekopal.

Fillo zavelel k obratu. Doufám, že jsme ukázali pravou tvář Zlína, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (07:57)     Sekcia sport

Záložník Martin Fillo po svém přestupu z Baníku Ostrava podruhé nastoupil za Zlín. Poprvé byl v základní sestavě. A byl to on, kdo nastartoval zlínský obrat ve čtvrtém kole ligy v Karviné. Byť Zlínští ještě v 58. minutě ztráceli 0:2, zvítězili 3:2.

Hororový návrat na Stínadla! Fillo vlastním gólem potopil Baník

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (10:55)     Sekcia sport

Dva a půl roku byla Stínadla jeho domácím stadionem. Návrat do Teplic mu však tentokrát krutě nevyšel. Martin Fillo si čtvrt hodiny před koncem za nerozhodného stavu dal vlastní gól a rozhodl o porážce Baníku 1:2. „Vlastence jsem si kdysi už dal, ale tehdy jsem jen snížil plzeňskou výhru. Tentokrát to byl ale hororový zážitek,“ láteří fotbalista ostravského týmu v nahrávce pro média.

Nenávidím Edmonton, ale víc teď nenávidím Tampu. V derby však Tkachuk Floridu potopil

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (11:33)     Sekcia sport

Mohl by to být začátek jednoho dlouhodobého nepřátelství. Už po výměně z Calgary na Floridu Matthew Tkachuk avizoval svou nenávist vůči novému největšímu rivalovi. V prvním derby sezony ale svou motivaci proti sousedům z Lightning trochu přehnal a v prodloužení své spoluhráče potopil. Výsledkem byla porážka 2:3.

Krádež! Kouč nepovoleným zákrokem zasáhl do hry a ovlivnil zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2022 (14:23)     Sekcia sport

Basketbalisté Brooklynu porazili ve středečním zápase NBA domácí Washington velice těsným rozdílem 119:118. Je dost možné, že výsledek ovlivnil i nesportovní zásah asistenta trenéra Wizards Davida Vanterpoola, který krátce před koncem hry zasáhl rukou do přihrávky Nets. Žádný z rozhodčích zákrok neviděl a nic platné nebyly ani protesty hráčů, zejména Kyla Kuzmy.

Houdek nezvládl návrat do Plzně a zranil bývalého spoluhráče Söderlunda

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.02.2024 (21:41)     Sekcia sport

Plzeň - Návrat do míst, kde ještě nedávno hrával, aktuálně pardubickému obránci Michalu Houdkovi přes výhru nad Plzní 3:1 nevyšel. Ve 45. minutě za stavu 2:1 pro hosty totiž nevybíravým zákrokem loktem...

Uděláme vše, abychom Baník pozvedli, slibuje ostravský záložník Fillo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2020 (14:10)     Sekcia sport

Obránce Martin Fillo byl přímo u toho, když sudí v duelu se Slavií Praha neviděli roh ve prospěch fotbalistů Baníku Ostrava. „Byl stoprocentní. Vůbec nechápu, že to rozhodčí přehlédl, protože od toho byl asi dva metry,“ povzdechl si Fillo. „Všichni jsme počítali s tím, že budeme kopat roh, ale...“

Bořila naštval výkon Slavie, měl proslov. Nevím, proč mi dal Fillo loktem, řekl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.03.2021 (23:17)     Sekcia sport

Kapitán Jan Bořil byl hodně rozzlobený z toho, jak fotbalisté Slavie odehráli druhý poločas utkání 22. ligového kola s Ostravou.

Zlín po trestu vyřadil Filla z kádru, zkušený fotbalista trénuje individuálně

"Tohle si nesmí dovolit." Vrbu naštval nevídaný Panákův zkrat a laciný gól

Po losu psal hned do Norska bývalému sousedovi. Sparta je podle mě jasným favoritem, říká Fillo

Pomsta? Uprchlík Jeřábek svůj gól Teplicím ani neslavil: Nebylo by to fér

Krejčí znovu potopil své Brno. Moje srdcová záležitost, všichni vědí, jaký mám ke Zbrojovce vztah

Pokuta 60 tisíc, na šest zápasů zavřený kotel. Zlín pyká za fanoušky ve valašském derby

Zlín uspěl v derby na ledě Vsetína a vyhrál pošesté za sebou

Trpišovský vyrovnal Vrbu: Neuvěřitelná věc. První půle? Měl jsem klukům na videu pustit sebe

Ronaldo naštval i reprezentačního kouče. Ani Portugalci už ho nechtějí v sestavě

Pro finále první ligy se rýsuje derby. Vsetín vede 2:0, Zlín má bod

Selhání favoritů v derby! Záchranářský duel vyzněl pro Zlín

Ševčíkův kiks: uhnul a potopil Zbrojovku. Brněnský klenot zažívá spletité jaro

Měl to být stoprocentní gól, vyčítal si zlínský Fillo zahozenou šanci na Spartě

HOKEJ ONLINE: Derby je tady. Vsetín a Zlín začínají bitvu o baráž

FOTBAL ONLINE: Zlín se v derby se Slováckem červená, trápící se Teplice prohrávají už o dva góly